1:1
3:2
- : -

FbC Barracudas Slaný - FBC Kutná Hora B 5:4
8. Vojtěch Laštůvka, 16. Jiří Rafaj, 38. Tomáš Koten, 42. Lukáš Reymar, 43. Jiří Rafaj - 12. Jaroslav Bochníček, 30. Jaroslav Bochníček, 31. Jaroslav Bochníček, 38. Jaroslav Bochníček; rozhodčí: Miroslav Kuf - Martin Klán; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Vojtěch Hlava ? - Jiří Jetleb ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 3:2;
45:00
43:41
Vyloučen hráč Jaroslav Bochníček družstva FBC Kutná Hora B na 2 minuty za sekání.
43:14
Timeout FBC Kutná Hora B
42:31
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Jiří Rafaj, asistoval Tomáš Koten (5:4).
41:16
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Lukáš Reymar, asistoval Lukáš Chadima (4:4).
37:24
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil Jaroslav Bochníček, asistoval Josef Chalupa (3:4).
37:05
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Tomáš Koten, asistoval Jiří Rafaj (3:3).
30:44
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil Jaroslav Bochníček, asistoval Martin Reinert (2:3).
30:00
30:00
29:58
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil Jaroslav Bochníček, asistoval Lukáš Staňo (2:2).
28:41
Vyloučen hráč Filip Dolejší družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za špatné střídání.
26:12
Vyloučen hráč Lukáš Staňo družstva FBC Kutná Hora B na 2 minuty za nesportovní chování.
15:14
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Jiří Rafaj, asistoval David Mistrík (2:1).
15:00
15:00
11:56
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil Jaroslav Bochníček bez asistence (1:1).
07:29
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Vojtěch Laštůvka, asistoval Lukáš Reymar (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Kuf a Martin Klán.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora B:
00:00
Line-up domácích FbC Barracudas Slaný: brankář: Vojtěch Hlava; hráči v poli: Jan Šikýř, Jiří Budil, Jiří Rafaj, David Mistrík, Tomáš Koten