2:3
3:2
- : -

FbC Barracudas Slaný - FAT PIPE FLORBAL CHODOV B 10:7
2. David Mistrík, 3. Tomáš Richtr, 7. Jiří Rafaj, 9. Jiří Rafaj, 15. Marek Hlušička, 28. Tomáš Koten, 29. Jan Šikýř, 31. Jiří Budil, 33. Tomáš Koten, 42. Marek Hlušička - 11. Jaroslav Macášek, 11. Petr Šanta, 16. Jaroslav Macášek, 17. Radim Řihaček, 18. Pavel Weigner, 32. Josef Světlý, 43. Jaroslav Macášek; rozhodčí: Filip Oberta - Martin Klán; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 1; zásahy brankářů: Vojtěch Hlava ? - Jan Hrubín ?; po třetinách: 5:2, 2:3, 3:2;
45:00
42:49
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Jaroslav Macášek z trestného střílení (10:7).
41:16
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Marek Hlušička, asistoval Tomáš Richtr (10:6).
33:56
Vyloučen hráč Jan Doskočil družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání.
32:21
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Tomáš Koten, asistoval David Mistrík (9:6).
31:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Josef Světlý, asistoval Michal Janča (8:6).
30:16
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Jiří Budil, asistoval Jiří Rafaj (8:5).
30:00
30:00
28:58
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Jan Šikýř, asistoval Jiří Budil (7:5).
27:11
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Tomáš Koten, asistoval Jiří Rafaj (6:5).
25:47
Vyloučen hráč Michal Janča družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za sekání.
18:34
Vyloučen hráč Petr Šanta družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za špatné střídání.
17:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Pavel Weigner, asistoval Radim Řihaček (5:5).
16:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Radim Řihaček, asistoval Petr Šanta (5:4).
15:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Jaroslav Macášek, asistoval Josef Světlý (5:3).
15:00
15:00
14:24
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Marek Hlušička, asistoval Petr Lacko (5:2).
11:19
Vyloučen hráč Patrik Martinovský družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za hra na zemi.
10:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Petr Šanta bez asistence (4:2).
10:25
08:52
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Jiří Rafaj, asistoval Tomáš Koten (4:0).
06:12
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Jiří Rafaj bez asistence (3:0).
02:04
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Tomáš Richtr z trestného střílení (2:0).
01:27
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil David Mistrík, asistoval Tomáš Koten (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Oberta a Martin Klán.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV B:
00:00
Line-up domácích FbC Barracudas Slaný: brankář: Vojtěch Hlava; hráči v poli: Patrik Martinovský, Vojtěch Laštůvka, Marek Hlušička, Tomáš Richtr, Petr Lacko