1:2
3:0
3:3
- : -
branky (asistence): 15:32 Martin Szweda (Matěj Kostka), 21:31 Tomáš Sovják (Marek Zapletal), 33:30 Ladislav Gál (Tomáš Sovják), 38:25 Martin Szweda (Lukáš Petřík), 50:21 Marek Zapletal (Matěj Kostka), 51:20 Lukáš Petřík (František Vykopal), 54:20 Lukáš Kvapil (Marek Švajný)
branky (asistence): 04:23 David Žáček (Patrik Petr), 11:59 Přemek Pakosta (Filip Krigovský), 40:31 Jan Kourek (Jan Bílý), 55:17 Martin Zozulák, 56:03 Přemek Pakosta (Filip Krigovský)

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Sokol Pardubice 7:5
16. Martin Szweda, 22. Tomáš Sovják, 34. Ladislav Gál, 39. Martin Szweda, 51. Marek Zapletal, 52. Lukáš Petřík, 55. Lukáš Kvapil - 5. David Žáček, 12. Přemek Pakosta, 41. Jan Kourek, 56. Martin Zozulák, 57. Přemek Pakosta; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 369; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 12 - Martin Haleš 11; po třetinách: 1:2, 3:0, 3:3;
60:00
Střely ve třetí - 7:7. Celkově 18:17 pro domácí.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Michala Kvapila: "Dnešní utkání se vyvíjelo jako předchozí zápasy, pořád stejně. První třetinu jsme byli ještě na sluníčku, naštěstí jsme se vrátili na druhou třetinu. Utkání rozhodovaly maličkosti. Výborný výkon kapitána, který vedl tým k dnešnímu vítězství. Do dalších bojů musíme ještě víc zabrat a hrát tři třetiny. Děkuji soupeři za utkání, přeji šťastnou cestu domů."
60:00
Komentář trenéra hostů Ladislava Štancla:Stejně jako včera zápas rozhodla druhá třetina. Dnes bohužel v náš neprospěch, kdy jsme si hru zbytečně komplikovali a domácí toho využili. Ve třetí třetině pak zkušeně využili oken v naší obraně, kdy jsme se snažili o vyrovnání. Bohužel jsme dnes udělali hodně chyb. Cením si toho, že se hráči rvali až do konce i přesto, že to už bylo velice těžké.
60:00
59:54
Vyloučen hráč Michal Janeček družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování.
58:27
Vyloučen hráč Matěj Kostka družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
58:12
Timeout Sokol Pardubice
58:00
Poslední dvě minuty, hala je hlasitější.
56:57
Panteři teď nadvakrát dobře blokovali pokusy Pardubic.
56:03
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Přemek Pakosta, asistoval Filip Krigovský (7:5).
56:03
Tak možná to drama přece jen bude.
55:36
Domácí se hnali do útoku, ale Haleš zaklapl nohy a nic nedovolil.
55:17
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Martin Zozulák z trestného střílení (7:4).
55:17
Nájezd pro Pardubice.
54:33
Petřík z otočky břevno.
54:20
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Kvapil, asistoval Marek Švajný (7:3).
54:20
Obrana znovu na šroubky a zápas už se nejspíš jen dohraje.
53:19
Švajný se udržel na míčku a v situaci 4 na 1 to následně domácí trestuhodně zahodili.
52:09
Ziimmer teď trochu zablbnul před vlastní bránou, naštěstí pro Pantery toho hosté nevyužili.
51:20
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Petřík, asistoval František Vykopal (6:3).
51:20
Petřík si nádherně vyměnil s Vykopalem a Haleš neměl šanci.
50:21
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Zapletal, asistoval Matěj Kostka (5:3).
50:21
Nekompromisně zakončená akce končí gólem na 5:3.
49:28
Centimetry chyběly Vykopalovi, aby dostal náhru přesně na Kvapila. Na druhé straně taky pěkná akce, cross a střela těsně vedle.
48:14
Švajný těsně vedle.
46:39
Vyloučen hráč Jan Bílý družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
46:32
Pardubice půjdou do čtyřech.
45:29
Kvapilova střela ve správný moment zblokována.
43:37
Kittel opět sám před Halešem nedal.
41:33
Krásný zákrok Michajloviče.
40:31
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Kourek, asistoval Jan Bílý (4:3).
40:31
Krásná akce pro změnu Pardubic a je sníženo.
40:00
Střela do tyčky hráč Lukáš Petřík družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE .
40:00
40:00
Střely 8:3 pro OTR.
40:00
38:25
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Szweda, asistoval Lukáš Petřík (4:2).
38:25
Další pěkná akce končí v bráně hostí, Petřík vybojoval, Szweda se natlačil a i v pádu zvyšuje.
37:21
Nagy se prodral přes dva hráče, následné zakončení Kittela moc Haleše neohrozilo. Za moment už to bylo nebezpečnější, Kittel vychytán v úniku.
35:56
Pardubice kombinují před bránou Panterů.
34:16
Vyloučen hráč Martin Nagy družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za vysoká hokejka.
33:30
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ladislav Gál, asistoval Tomáš Sovják (3:2).
33:30
Exkluzivní spolupráce, kdy Sovják žabičkou našel Gála, ten nedal Halešovi šanci.
30:02
Kousíček chyběl, aby šel Szweda sám vstříc Halešovi.
28:48
Gál to dostal pěkně do běhu od Sovjáka, na Haleše nevyzrál.
27:58
Zozulák ve vlastním oslabení prokázal zručnost, když si dvakrát po sobě obhodil soupeře.
27:03
Vyloučen hráč Daniel Škeřík družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
26:10
Šelmy chtěly jít do rychlého protiútoku, ale zapomněly za sebou to nejdůležitější.
25:54
Aktivní Kourek z úhlu neprostřelil Michajloviče.
25:01
Dva poznatky, Pardubice začínají vzadu taky chybovat a Uhrinovský teď zručně zvládl shodit mantinel z obou stran během chvíle.
24:12
Pakosta ještě hledal Janečka, což byla chyba.
23:30
Hra je teď svižná a líbivá, pokud věříte mému úsudku ...
21:31
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Tomáš Sovják, asistoval Marek Zapletal (2:2).
21:31
Krásná spolupráce - Zapletal na Sovjáka a je vyrovnáno.
20:50
Sovják tísněn, pálil vedle.
20:00
Střela do tyčky hráč Jan Kourek družstva Sokol Pardubice .
19:06
Nagy tvrdě sražen při návratu na svou půlku.
18:15
Zimmer jistý na míčku rozehrává.
16:53
Kourek se teď neúspěšně pokusil udělat z domácího beka kužel. Následně Zozulák nad.
15:32
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Szweda, asistoval Matěj Kostka (1:2).
15:32
Teď už však domácí slaví.
15:16
Kostka si našel prostor a Pardubice měly štěstí, že není sníženo.
13:22
Panteři hoří v obraně, Kourek mohl teď dvakrát zakončovat, na podruhé to byla tyč.
11:59
11:59
Popravdě, hosté jsou zatím více ve hře a je to zaslouženě už 0:2.
10:45
Jedovatá střela na domácí klec, těsně vedle.
09:10
Zapletal velmi nepřesně.
08:37
Sovják byl v souboji za bránou dlouho, a ta k nakonec o míček přišel.
05:17
Jurčík trestuhodně netrefil prázdnou bránu.
04:23
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Žáček, asistoval Patrik Petr (0:1).
04:23
Z první větší šance hosté vedou.
03:24
Petřík jen do boční sítě.
02:28
Po zajímavé náhře na střed se Pardubice zahnaly zpět na svou půlku.
01:10
Šmídova střela nebyla přesná.
00:38
Pokus o první pardubický útok skončil na Kostkovi.
00:00
Střela do tyčky hráč Lukáš Prix družstva Sokol Pardubice .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Jan Bílý, Lukáš Prix, Jan Kourek, Martin Zozulák, Tomáš Dlesk
00:00
Line-up domácích Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Matěj Kostka, Martin Rožnovják, Martin Szweda, Martin Nagy, Lukáš Petřík
00:00
Dobrý sobotní podvečer z Otrokovic, Pardubice dnes cestovaly sem po včerejší výhře 6:5 doma nad Ostravou, hrají tak druhé utkání ve dvou dnech. Zápas mezi Pantery a Sokolem za moment začíná.