1:2
0:9
3:2
- : -
branky (asistence): 14:55 Jan Ušák (Petr Tlustoš), 44:29 Lukáš Zeisel (Petr Tlustoš), 45:25 Lukáš Zeisel (Jan Ušák), 56:47 Michal Staněk (Filip Dvořák)
branky (asistence): 06:47 Petr Kadlec (Roman Houbal), 16:12 Jakub Gregor (Jan Daler), 21:27 David Mati (Vít Mlejnek), 21:31 Jiří Knotek (Petr Jeski), 24:36 Marek Horáček (Petr Jeski), 26:56 Vít Mlejnek (Petr Kadlec), 29:23 Jiří Knotek (Jakub Gregor), 29:43 Petr Ondráček (Daniel Hruška), 38:48 Roman Houbal (Petr Kadlec), 39:08 Jakub Gregor (Jan Daler), 39:34 David Mati (Daniel Hruška), 47:00 Petr Jeski (David Mati), 59:12 Roman Houbal (Petr Kadlec)

Hippos Žďár n/S. - TROOPERS Orel Telnice 4:13
15. Jan Ušák, 45. Lukáš Zeisel, 46. Lukáš Zeisel, 57. Michal Staněk - 7. Petr Kadlec, 17. Jakub Gregor, 22. David Mati, 22. Jiří Knotek, 25. Marek Horáček, 27. Vít Mlejnek, 30. Jiří Knotek, 30. Petr Ondráček, 39. Roman Houbal, 40. Jakub Gregor, 40. David Mati, 48. Petr Jeski, 60. Roman Houbal; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 44; zásahy brankářů: Lukáš Kratochvíl 10, Tomáš Růžička 16 - Rudolf Turiak 22; po třetinách: 1:2, 0:9, 3:2;
60:00
59:59
Počet střel ve 3. třetině: domácí - 11 , hosté - 13.
59:59
Komentář vedoucího družstva Petra Jeskiho: Jednoznačně utkání v náš prospěch. Až na nevydařenou 3. třetinu jsme se hrou spokojení. Děkujeme soupeři za zápas.
59:59
Nejlepší hráči utkání: Zeisel, Houbal.
59:59
Komentář trenéra domácích Filipa Dvořáka: Druhá třetina katastrofa, zápasu jsme se pouze účastnili. Ve třetí třetině jsme přitlačili a díky tomu jsme zabránili ještě většímu debaklu. Soupeř byl kvalitní a to rozhodlo. Děkujeme soupeři za utkání.
59:12
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Roman Houbal, asistoval Petr Kadlec (4:13).
58:48
Akce 3 na 1... Růžička v pozoru.
57:23
Dvě střely, tzv. padáčky, zachraňuje Růžička.
56:47
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Michal Staněk, asistoval Filip Dvořák (4:12).
55:55
Vyloučen hráč Roman Houbal družstva TROOPERS Orel Telnice na 2 minuty za sekání.
55:15
Ušák proplouvá obranou hostů a šup, lup, hup, střela na bránu z nejbližší povolené pozice..
54:36
Dvořák O. šel zrovna okolo, sebral míček hostům a sám se řítí na bránu..
53:30
Růžička v akci! Famózní zásah pravačkou!
52:59
Tempo hry se začíná vyrovnávat.
50:35
Růžička se teď plácal od tyčky k tyčce, hra na něj byla až příliš rychlá.
48:57
Zeisel ve výborné pozici, zakončuje mimo bránu.
47:49
Vyloučen hráč Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:29
Vyloučen hráč Vít Mlejnek družstva TROOPERS Orel Telnice na 2 minuty za hrubost.
47:00
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Petr Jeski, asistoval David Mati (3:12).
46:55
Hippos se nevzdává, v obraně přibyl důraz.
45:52
Vyloučen hráč Filip Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nesportovní chování.
45:25
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Zeisel, asistoval Jan Ušák (3:11).
44:29
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Zeisel, asistoval Petr Tlustoš (2:11).
44:29
Nepozornosti v obraně hostů rychle využívá dvojice Zeisel - Tlustoš. Lukáši, toto trvalo!!!
43:00
Konečně se Hippos dostává do útoku! Střelu Hrubého zneškodnila obrana.
41:52
Hra Hipposu se tváří nadějně, ve 2. minutě už vidíme šanci na gól.
40:00
40:00
39:59
Počet střel v 2. třetině: domácí - 7, hosté - 15.
39:34
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil David Mati, asistoval Daniel Hruška (1:11).
39:08
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Jakub Gregor, asistoval Jan Daler (1:10).
38:48
38:08
Hruška míjí odkrytou bránu domácích.
37:56
Hipposáckou obranou prochází další nebezpečné míčky..
37:20
Tlustoš po rozehrávce pálí do připravené zdi.
37:03
Staňkovu střelu po zemi viděl gólman včas a stihl rychle zasáhnout.
36:37
Nepřesných nahrávek Hipposu využívá Telnice, získali tak již několikátý míček.
34:55
Hipposu na rozdíl od týmu hostů chybí rychlost a důraznost.
34:36
Rychlé nahození Dvořáka O. nezvládl Halm zpracovat.
33:40
Střela Ušáka byla tečována pozorným gólmanem.
32:51
Gólman hostů tečuje střelu Hrubého.
32:19
Hippos konečně dostal míček na polovinu hostů, zatím nepřišla kombinace se zakončením na bránu.
31:01
Telnice zcela ovládla dění na hřišti. Hipposu se momentálně nedaří vůbec nic.. Nepomohla jim po 6. gólu ani výměna brankáře.
29:43
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Petr Ondráček, asistoval Daniel Hruška (1:8).
29:23
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Jiří Knotek, asistoval Jakub Gregor (1:7).
26:56
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Vít Mlejnek, asistoval Petr Kadlec (1:6).
26:56
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Růžička družstva Hippos Žďár n/S.
26:25
Dnešnímu utkání přihlíží 44 diváků.
24:36
Timeout Hippos Žďár n/S.
24:36
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Marek Horáček, asistoval Petr Jeski (1:5).
23:00
Příhoda svým výběhem z obrany zachraňuje nebezpečnou akci
21:51
Hodně rychlí a povedený vstup Telnice do druhé třetiny, Kratochví lovil míček z vlastí sítě, zejména za druhý gól se stydí.
21:31
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Jiří Knotek, asistoval Petr Jeski (1:4).
21:27
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil David Mati, asistoval Vít Mlejnek (1:3).
20:00
20:00
19:59
Počet střel v 1. třetině: domácí - 8, hosté - 11.
18:20
Dloooouhým nahozením se míček dostává na polovinu domácích, nebezpečná situace avšak zatím nevzniká.
16:12
16:00
Knotkova střela téměř z nulového úhlu letěla sice vysoko, ale úplně mimo..
14:55
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jan Ušák, asistoval Petr Tlustoš (1:1).
14:40
Druhá šance pro Ušáka, tentokrát vydařená! Přesnou střelou srovnává skóre na 1:1!!
14:33
Krásná střela Janka Ušáka skončila v rukou gólmana hostů.
13:10
Hosté jsou konečně přesnější v nahrávkách a začínají kombinovat.
11:22
Rychlá akce hostů, naštěstí sedí v bráně jistota Lukáš Kratochvíl!!!
10:38
Výborný zásah Lukáše Kratochvíla, stačil skočit do nebezpečně odkryté brány a zachránil situaci.
09:53
Nahození Hrubého připravený Halm nezvládl dorazit do brány.
09:10
Daler sám probíhá hřiště, dobíhá přímo před gólmana a zkouší zakončit, minul.
06:47
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Petr Kadlec, asistoval Roman Houbal (0:1).
05:52
I přes napadající Hippos se hostům dařilo držet míček, vlažným tempem, ale dařilo.
04:01
Na míček se poprvé dostává i Orel Telnice, zatím se jim nedaří vymyslet nadějnou šanci na úspěšný útok.
03:36
Šance aktivního Staňka, bohužel střela letěla mimo.
01:58
Míčku se zatím dravě drží tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS Orel Telnice: brankář: Rudolf Turiak; hráči v poli: Jiří Knotek, Petr Kubala, Petr Jeski, Jan Daler, Jakub Gregor
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Jiří Příhoda, Filip Dvořák, Jan Ušák, Lukáš Zeisel, Petr Tlustoš
00:00
Dobrý večer, vážení příznivci florbalu, vítáme vás u online zápisu utkání 6. kola Národní ligy skupiny východ - Hippos Žďár nad Sázavou vs. Troopers Orel Telnice.