1:1
2:1
5:2
- : -
branky (asistence): 09:00 Jiří Sedláček (Daniel Holeček), 23:24 Filip Šlápota (Pavel Stejskal), 27:27 Jiří Sedláček (Daniel Holeček), 42:57 Radovan Kubek (Kryštof Kůs), 43:17 Kryštof Kůs (Petr Stejskal), 44:59 Petr Stejskal (Kryštof Kůs), 55:32 Filip Šlápota (Daniel Holeček), 58:36 Filip Šlápota (Pavel Stejskal)
branky (asistence): 11:02 Adam Gabris (Jan Skalický), 36:20 Jan Skalický (Vojtěch Náhlík), 54:23 František Majvald (Adam Gabris), 59:02 Jakub Doleček

TJ Centropen Dačice - FBC LETOHRAD Orel Orlice 8:4
10. Jiří Sedláček, 24. Filip Šlápota, 28. Jiří Sedláček, 43. Radovan Kubek, 44. Kryštof Kůs, 45. Petr Stejskal, 56. Filip Šlápota, 59. Filip Šlápota - 12. Adam Gabris, 37. Jan Skalický, 55. František Majvald, 60. Jakub Doleček; rozhodčí: Miloš Janda - Jan Koutník; vyloučení: 5:3; využití: 0:2; diváků: 12; zásahy brankářů: Lukáš Vacuška 16 - Dominik Moravec 9, David Richter 6; po třetinách: 1:1, 2:1, 5:2;
60:00
59:59
Počet střel na branku Domácí 11, - Hosté 12,¨ Celkem Dačice 23 Letohrad 20.
59:59
Komentář trenéra Hostů: Důrazně hrané utkání, opět rozhodla naše neproměňování šancí a více individuálních chyb v obraně,. Děkuji soupeři za férové utkání. Komentář trenéra Domácí: První třetina nám vůbec nevyšla. Druhou a půlku třetí jsme hráli lépe a vytvořili jsme si důležitý náskok závěr už byl tradiční. Vůbec nám nevyšel a musíme to zlepšit. Děkuji soupeři za hru.
59:02
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jakub Doleček bez asistence (8:4).
58:36
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Filip Šlápota, asistoval Pavel Stejskal (8:3).
58:14
Trestné střílení družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice neproměnil Jiří Doleček.
58:13
Daniel Holeček zpracoval míček holí moc vysoko a rozhodčí nařizují trestné střílení.
55:32
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Filip Šlápota, asistoval Daniel Holeček (7:3).
54:23
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Adam Gabris (6:3).
53:47
Vyloučen hráč Pavel Stejskal družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře.
50:09
Timeout TJ Centropen Dačice
44:59
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Petr Stejskal, asistoval Kryštof Kůs (6:2).
43:58
Vyloučen hráč Matouš Hrdina družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hrubost.
43:58
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost.
43:17
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Petr Stejskal (5:2).
42:57
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Kryštof Kůs (4:2).
39:59
Počet střel na branku Domácí 9, - Hosté 4 .
39:58
Vyloučen hráč Petr Jindra družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za blokování hokejky.
36:21
Vacuška je už zvedá a hra může pokračovat.
36:20
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Skalický, asistoval Vojtěch Náhlík (3:2).
36:20
Ale teď už hosté snižují ale po gólů zůstává na hřišti ležet Lukáš Vacuška a nevypadá to sním dobře.
36:01
Hosté zahrozil v oslabení ale gólu zabránil Daniel Holeček
35:14
Vyloučen hráč Matouš Hrdina družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
34:30
Hosté ve druhé třetině nejeví zájem útočit.
31:10
Přesilovka Dačic končí orazítkování horní tyčky po střele Daniela Holečka,
29:10
Vyloučen hráč Jiří Skalický družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
27:27
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jiří Sedláček, asistoval Daniel Holeček (3:1).
23:24
21:10
Brankář Vacuška si dovolil na Dolečka fotbalovou kličku.