2:5
1:6
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - VŠO FLORBAL CHODOV 4:18
17. Tomáš Biskup, 32. Daniel Drobiš, 37. Daniel Drobiš, 46. Daniel Drobiš - 5. Jiří Lebeda, 5. Ivan Pergler, 12. Matej Stopka, 14. Martin Brhlík, 15. Matej Stopka, 16. Ivan Pergler, 18. Jiří Lebeda, 24. Ivan Pergler, 25. Martin Fenik, 31. Martin Fenik, 40. Jiří Koklar, 40. Radim Slunečko, 44. Jakub Adam, 51. Radim Slunečko, 52. Martin Fenik, 53. Martin Fenik, 55. Matej Stopka, 56. Patrik Chládek; rozhodčí: David Hejzlar - Lukáš Weissgráb; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 37; zásahy brankářů: Martin Hanousek 30 - Jan Hartman 10; po třetinách: 1:7, 2:5, 1:6;
60:00
59:59
Střely 6:18
59:59
Komentář trenéra domácích Radka Hanáka: Hra odpovídala aktuálním možnostem. Děkujeme soupeři.
59:59
Komentář trenéra hostí Nemana Ondřeje: Zvládli jsme utkání ve většině pasáží, jak jsme chtěli. Stále děláme mnoho zbytečných faulů, ale dnes jsme to nadradili dobrou produktivitou. Děkujeme supeři za zápas
55:01
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Patrik Chládek bez asistence (4:18).
54:55
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Matej Stopka, asistoval Radim Slunečko (4:17).
54:13
Vyloučen hráč Tomáš Biskup družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
52:50
Chodov je čím dál víc razantní ve střelách a snaží se dát další gol
52:28
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Fenik, asistoval Vojtěch Doleček (4:16).
51:51
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Fenik, asistoval Jakub Seger (4:15).
50:47
Hanousek krásně vychytal střelu od Chodova
50:18
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Radim Slunečko bez asistence (4:14).
48:30
Štíři se začínají vytahovat a hrát útočný florbal
47:30
Sekyrka přešel přes celé hřiště, ale bohužel byla střela zblokovaná
45:55
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Filip Trkovský (4:13).
45:04
Fořt se prokličkoval přes celé hřiště, ale golman gol vychytal
43:56
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Adam, asistoval Ivan Pergler (3:13).
42:53
Štíři zatím dobře brání svou branu a vytahují se dopředu a utočí, gol z toho bohužel nepadnul
39:57
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Radim Slunečko, asistoval Kryštof Valenta (3:12).
39:28
Chodov utočí, ale Štíři brání o sto šest
39:14
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Koklar, asistoval Vojtěch Doleček (3:11).
38:47
Chodov má míček a snaží dát další branku, ale Štíři mu to jen tak nedají
37:30
Hra se začala přelévat z jedné strany na druhou
36:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Tomáš Biskup (3:10).
32:12
Vyloučen hráč Vojtěch Doleček družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
31:13
30:13
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Fenik, asistoval Matej Stopka (1:10).
28:27
Chodov se znovu snaží dobýt branku Štírů
27:09
Morávek přestřelil bránu hostí
26:14
Vyloučen hráč Jan Procházka družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
24:06
23:36
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Ivan Pergler, asistoval Sebastian Maxa (1:8).
21:34
Vyloučen hráč Martin Fenik družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za zdržování hry.
17:32
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Lebeda, asistoval Radim Slunečko (1:7).
16:55
Štíři se po vydařeném golu začínají dostávat na půku hostí
16:14
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Biskup, asistoval Daniel Drobiš (1:6).
15:22
14:17
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Matej Stopka, asistoval Jakub Seger (0:5).
13:48
Hostí utekli bekům a šli sami na Hanouska, ten však střelu vyrazil
13:02
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Brhlík, asistoval Jiří Koklar (0:4).
12:07
Hanousek vychytal krásnou střelu od hostí
11:01
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Matej Stopka, asistoval Vojtěch Doleček (0:3).