3:2
3:3
6:1
- : -
branky (asistence): 02:10 Ondřej Sidunov (Daniel Lademberger), 13:59 Rostislav Gattnar (Ondřej Sidunov), 15:26 Rostislav Gattnar, 20:09 Ondřej Sidunov (Rostislav Gattnar), 22:54 Lukáš Herblich (Kryštof Malina), 31:45 Štěpán Kaleta (Ondřej Sidunov), 44:15 Tomáš Hanzlík (Kryštof Malina), 45:47 Jan Vojáček, 47:23 Ondřej Čech (Adam Choma), 48:03 Jan Vojáček (Rostislav Gattnar), 53:30 Rostislav Gattnar (Ondřej Sidunov), 55:55 Rostislav Gattnar (Jan Vojáček)
branky (asistence): 02:23 Jakub Haša (Jakub Zdražil), 08:43 Radim Jančík (Jakub Haša), 26:10 Jakub Haša (Jakub Zdražil), 33:10 Matěj Matyáš (Michal Samohýl), 39:51 Jakub Haša, 49:21 Jakub Haša (Michael Kořének)

1. SC TEMPISH Vítkovice - PANTHERS OTROKOVICE 12:6
3. Ondřej Sidunov, 14. Rostislav Gattnar, 16. Rostislav Gattnar, 21. Ondřej Sidunov, 23. Lukáš Herblich, 32. Štěpán Kaleta, 45. Tomáš Hanzlík, 46. Jan Vojáček, 48. Ondřej Čech, 49. Jan Vojáček, 54. Rostislav Gattnar, 56. Rostislav Gattnar - 3. Jakub Haša, 9. Radim Jančík, 27. Jakub Haša, 34. Matěj Matyáš, 40. Jakub Haša, 50. Jakub Haša; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 39; zásahy brankářů: Štěpán Zerzoň 18 - Matěj Kubíček 23; po třetinách: 3:2, 3:3, 6:1;
60:00
Vyjádření vedoucího družstva domácích, pana Václava Gurkovského: Obraz zápasu se začal rýsovat až ve třetí třetině, kdy jsme zrychlili hru, hlavně v kombinaci na útočné polovině. Díky soupeři za zápas.
60:00
Vyjádření vedoucí družstva hostí, pana Josefa Divokého: Po dvě třetiny to bylo otevřené utkání s šancemi na obou stranách. Ve 3. třetině rozhodly zkušenosti, které Vítkovice dokázaly využít a strhnout tak utkání na svou stranu. Děkuji soupeři za hezký zápas.
60:00
55:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Jan Vojáček (12:6).
55:55
Rosťa Gattnar má dnes střeleckou … výjimečně mu ale nabil Vojáček
54:45
Šanci ukázat svůj florbalový um dostává také Franta Babicz z Vítkovic
53:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Ondřej Sidunov (11:6).
53:30
Takové menší "sólíčko" pro Rosťu Gattnara..vyjel si z obrany, na manťáku si to už jen tak ze zvyku ťuknul se Sidunovem, aby si následně mohl projet zbytek hřiště a zkušeně zavěsit
52:53
Zitova dalekonosná střela mířila na Kubíčka, který ji ramenem vytěsnil mimo
50:45
Hanzlík se po krásné shazovačce od Herblicha prokličkoval až ke Kubíčkovi, ale klička do backhandu mu nevyšla
49:21
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Michael Kořének (10:6).
49:21
Jenže Otrokovice mají ve svém kádru Kubu Hašu, kterého je dnes plné modré tarkettové hřiště a který opět propaluje Zerzoně od pravého mantinelu
48:03
Timeout PANTHERS OTROKOVICE
48:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Vojáček, asistoval Rostislav Gattnar (10:5).
48:03
Po desátém gólu z hole Vojáčka si Otrokovice vybírají time out
47:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Čech, asistoval Adam Choma (9:5).
47:23
Ondra Čech s dokonalou lehkostí víly poslal míček do vinklu Kubíčkovy brány..
45:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Vojáček bez asistence (8:5).
45:47
Vojáček nyní předvedl akci s názvem Udělej si sám... obral jednoho z otrokovických o míček a poté z otočky propálil Kubíčka
44:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Hanzlík, asistoval Kryštof Malina (7:5).
44:15
Malinovu tečovanou střelu doklepl na hranici malého brankoviště backhandem Hanzlík za Kubíčkova záda
39:51
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša bez asistence (6:5).
39:51
Zakřiknuto...Ladenberger ztratil míček a z brejku se prosazuje kdo jiný než Haša.
39:14
Poslední minuta se již odehraje v klidu, míček mají na hokejkách kluci z Vítkovic
38:16
Otrokovice dostaly od Vítkovic pozvánku na kolotoč...
36:00
Haša čistě obral o míček Sekulu, ale poté nic kloudného nevymyslel..
35:08
Hanzlík trefuje jen Kubíčka
35:00
Dnešní utkání sleduje 39 diváků.
33:10
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Matěj Matyáš, asistoval Michal Samohýl (6:4).
31:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Štěpán Kaleta, asistoval Ondřej Sidunov (6:3).
29:50
Malina našel před Kubíčkovou branou Hanzlíka, ten však mířil jednak mimo bránu a následně vlastním tělem na bránu, kterou vzal sebou k zemi
28:09
Otrokovická rozehrávka z rohu málem skončila gólem, Zerzoň si však se závarem před branou dokázal poradit
27:11
Vítkovice se snaží o postupnou rozehrávku, Otrokovice ale sbírají míčky na manťácích
26:10
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Jakub Zdražil (5:3).
26:10
Rozehrávku od mantinelu využívá pěknou střelou z otočky Haša.
22:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Herblich, asistoval Kryštof Malina (5:2).
22:54
Herblich propaluje Kubíčka, 5:2 pro Vítkovice
22:34
Sidunov na středu na Gattnara, ten se prokličkoval téměř až ke Kubíčkovi, ale bohužel pro Vítkovice nemířil přesně
20:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Sidunov, asistoval Rostislav Gattnar (4:2).
20:09
Sidunovi s Gattnarem to dohromady očividně svědčí, když po 9 vteřinách zvyšují skóre na 4:2
17:38
Besta našel na pravém mantinelu Herblicha, který trefuje pouze boční síťku brány Kubíčka
16:46
Gattnarovi nevyšla klička, Samohýl toho však nedokázal využít a vzápětí byl vracejícím se Gattnarem o balon obrán..
15:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar bez asistence (3:2).
13:59
08:43
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Radim Jančík, asistoval Jakub Haša (1:2).
08:43
Jančík po souhře s Hašou využívá přesilovku
08:28
Hanzlík pěkně našel Malinu před kasou Otrokovic, ten však mířil mimo.
07:51
Vyloučen hráč Ondřej Čech družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
07:51
Haša si svou aktivitou o tu sekeru od Čecha přímo říkal …
06:18
Jeden z otrokovických hráčů po akci 2 na 1 míří mimo.
03:24
Herblich z otočky jen do brankáře.
02:23
02:23
O pár sekund později snižuje Haša nekompromisní střelou, kterou nedal Zerzoňovi žádnou šanci.
02:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Sidunov, asistoval Daniel Lademberger (1:0).
02:10
Ladenberger našel u pravého mantinelu Sidunova, který lehkou střelou otevírá skóre zápasu.
01:34
Vítkovice zatím drží balonek
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Matěj Kubíček; hráči v poli: Jiří Štěpánek, Petr Kopčil, Michal Samohýl, Jakub Zdráhal, Pavel Malošík
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Štěpán Zerzoň; hráči v poli: Daniel Sekula, Daniel Lademberger, Rostislav Gattnar, Jan Vojáček, Ondřej Sidunov