0:1
3:1
1:1
- : -
branky (asistence): 24:41 Lukáš Trojáček (Petr Dolejš), 26:28 Martin Dolejš (Lukáš Trojáček), 39:40 Václav Strouhal (Adam Černý), 46:45 Jan Volf (David Staněk)
branky (asistence): 07:05 Radovan Zelený (Jakub Hofštetr), 23:13 Milan Jedlička (Martin Karpíšek), 48:53 Milan Ducar

FBC Došwich Milevsko - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 4:3
25. Lukáš Trojáček, 27. Martin Dolejš, 40. Václav Strouhal, 47. Jan Volf - 8. Radovan Zelený, 24. Milan Jedlička, 49. Milan Ducar; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 61; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 39 - David Slavíček 18; po třetinách: 0:1, 3:1, 1:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: "Velká gratulace soupeři. Narozdíl od nás hrál svoji hru od začátku do konce.Pokud si nesrovnáme určité věci v hlavě a nezačneme trefovat prázdné brány, využívat přesilovky a proměňovat trestná střílení, tak budeme padat na dr*ku čim dál častěji. Nicméně zítřejší utkání začíná za stavu 0:0 a my se na něj musíme lépe připravit. Děkuji soupeři a divákům za férové utkání."
59:59
Díky skvělé podpoře diváků domácí tým ubránil vedení 4:3! Konec zápasu.
59:59
Střely ve 3. třetině: Domácí - 7, Hosté - 13.
59:59
Střely CELKEM: Domácí - 22, Hosté - 42.
59:59
Komentář trenéra domácího týmu: "Očekával jsem vyrovnané utkání což se potvrdilo. Soupeř byl zezačátku lepší, čímž docílil vedení 2:0. Zlomovým okamžikem pro nás byla druhá třetina. Nakonec utkání plné emocí, které zvedalo některé diváky ze sedadel. Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastný návrat domů."
59:41
Vyloučen hráč Václav Strouhal družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
59:29
Tyč prázdné hostující brány trefuje Strouhal.
58:20
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
58:20
Oddechový čas pro Brno.
55:27
Tlak Brna sílí, ale domácí brání stále úspěšně.
55:07
Dvořák výborně nohou kryje milevskou bránu.
53:30
Na druhé straně podržel hosty Slavíček.
53:04
Milevsko drží skvělý Dvořák.
51:49
Standartní situaci rozehrávají hosté. Domácí ale úspěšně brání.
50:36
Atmosféra v hale stále houstne. Vypadá to na velmi napínavý závěr utkání.
48:53
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Milan Ducar bez asistence (4:3).
47:18
Vyloučen hráč Václav Strouhal družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za bránění ve hře.
46:45
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jan Volf, asistoval David Staněk (4:2).
43:41
Ve třetí části hrají na míčku více hosté z Brna.
41:41
Samostatný únik Nováka kryje Dvořák.
40:01
Dnešní utkání sleduje 61 diváků. Děkujeme.
40:00
40:00
39:59
Střely ve 2. třetině: Domácí - 8, Hosté - 18.
39:40
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Václav Strouhal, asistoval Adam Černý (3:2).
39:39
Samostatný únik Adama Černého zakončuje krásnou střelou Václav Strouhal. Milevsko 3:2 Brno.
39:24
Standartní situace pro domácí.
36:21
Dvořákovi pomohla tyč. Stále 2:2.
33:34
Vyloučen hráč Vojtěch Soulek družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
33:31
Další standartní situace pro hosty.
32:37
Nyní musí domácí bránit rozehrávku Brna z rohu.
30:32
Aktivnější je domácí tým.
28:19
Tempo utkáni se stále zvyšuje a v hale začíná být pořádné horko. Nebo za to může to sluníčko?
26:28
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Martin Dolejš, asistoval Lukáš Trojáček (2:2).
26:27
Krásnou střelou od mantinelu vyrovnává utkání Martin Dolejš. Milevsko 2:2 Brno
25:12
Trestné střílení družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers neproměnil Jan Zbořil.
24:41
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Petr Dolejš (1:2).
23:13
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Milan Jedlička, asistoval Martin Karpíšek (0:2).
23:12
Kombinaci Jedličky a Karpíška domácí tým neubránil...Milevsko 0:2 Brno
22:02
Milevsko zvládá oslabení velmi dobře.
20:33
Vyloučen hráč Jan Volf družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
20:01
Buly pro Brno, hráči ale zašlápli míček, hra přerušena.
20:00
20:00
19:59
Střely v 1. třetině: Domácí - 8, Hosté - 11.
18:23
Na balonku hraje více hostující tým.
15:32
Vyloučen hráč Tomáš Vejmělka družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
12:03
Standartní situace z rohu pro domácí tým.
11:02
Nebezpečnou střelu zkusil domácí Süsmilich.
09:45
Buly pro domácí vyhrává Plocha.
07:05
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Radovan Zelený, asistoval Jakub Hofštetr (0:1).
07:03
Po rychlé kombinaci Brna se prosazuje Zelený.
03:14
Standartní situaci hostů vyřešil domácí golman Dvořák.
02:25
Hra se přelévá ze strany na stranu. Zatím bez střel na bránu.
00:01
Vítáme vás v Milevsku na 9. kole KB Ligy juniorů. Úvodní buly pro domácí tým vyhrává Václav Strouhal.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: David Slavíček; hráči v poli: Vojtěch Dvořák, Milan Jedlička, Michal Konrád, Filip Konstant, Martin Karpíšek
00:00
Line-up domácích FBC Došwich Milevsko: brankář: Vlastimil Dvořák; hráči v poli: Kryštof Süsmilich, Václav Strouhal, Adam Černý, Jakub Štván, Tomáš Janda