4:1
1:1
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - Florbal Exelsior Havířov 7:2
6. Matyáš Šindler, 10. Matyáš Šindler, 23. Dominik Kaloč, 28. Dominik Kaloč, 29. Jakub Sasyn, 40. Patrik Pícha, 41. Vojtěch Krhovják - 36. Radim Pecháček, 50. Adam Feber; rozhodčí: Zdeněk Cholek - Václav Killar; vyloučení: 5:3 + Dominik Křístek 5; využití: 3:1; diváků: 49; zásahy brankářů: Petr Maláč 21 - Vojtěch Marszalek 17, David Lipowski 7; po třetinách: 2:0, 4:1, 1:1;
60:00
Střely ve 3. třetině: 8 - 9
60:00
Komentář trenéra domácích pana Petra Koutného: První dvě třetiny kluci plnili mé pokyny, ve třetí třetině se začalo hrát zbytečně nahoru dolů a ze spěchu dělali chyby. Děkujeme divákům a soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra hostí pana Michala Ondruše: Utkání rozhodla naše nekoncentrovanost a neplnění stanovených cílů. Další z překážek byla až příliš častá vyloučení na naší straně.
60:00
59:00
Právě probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:06
Šulc si poradil s Čermákem a drží balónek za Malačovou bránou.
56:43
Hosté hrají v plném počtu.
55:49
Homola střílí vysoko nad.
54:43
Vyloučen hráč Dominik Křístek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
54:15
Kaloč trefuje tyč!
53:35
Chumel před domácí bránou jen se štěstím nekončí gólem.
51:49
Pěkná kombinace Jeřábka a Gábora končí střelou do gólmana.
50:31
Havířov teď zatlačil a drží míček na svých hokejkách.
49:02
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber bez asistence (7:2).
48:05
Překvapivou střelu vyslal Pecháček, Maláč však připraven.
45:49
Spíš to vypadá, jakoby domácí hráli přesilovku. Obemkli soupeře ze všech stran a točí je jako na kolotoči.
44:46
Maláč opět krásný zákrok.
43:24
Domácí jsou i v této třetině na koni.
42:06
41:30
Flašar vyslal jedovatou střelu, která však byla vyražena Lipowskim.
40:31
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Vojtěch Krhovják, asistoval Matyáš Šindler (7:1).
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář David Lipowski družstva Florbal Exelsior Havířov
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: 13 - 7
40:00
39:49
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Patrik Pícha, asistoval Daniel Flašar (6:1).
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:33
Šindler v krásné pozici netrefuje bránu.
37:51
Vyloučen hráč Jakub Mikulok družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
37:06
Vyloučen hráč Dominik Křístek družstva Florbal Exelsior Havířov na 5 minut za hrubost.
35:33
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Radim Pecháček, asistoval Martin Šulc (5:1).
35:21
Vyloučen hráč Jakub Přikryl družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:11
I Havířov začal napadat, ale Flašar si s tím dokázal poradit a dostat míček dopředu.
34:00
Domácí nikam nespěchají a drží si míček v obraně.
32:36
Hra se začíná přiostřovat, i souboje jsou tvrdší.
31:11
Mikulok trefuje pouze připraveného brankáře.
29:51
Křístek si zkušeně projel hřiště, ale finální střela se mu vůbec nepovedla.
28:12
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Sasyn, asistoval Šimon Jeřábek (5:0).
28:12
Duo Jeřábek-Sasyn se dostalo až ke střele a navyšují skóre.
27:36
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Kaloč, asistoval Matyáš Šindler (4:0).
27:08
Vyloučen hráč Daniel Matloch družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
26:41
Hra se dostala do vysokého tempa.
25:34
Kaloč rozeznívá břevno.
25:12
Mikulok zkušeně vybojoval míček, který následně Homola opět ztratil.
23:59
Teď si míček chvíli "pochoval" i Havířov, ne však dostatečně dlouho na to, aby se dostal za Maláčova záda.
22:36
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Kaloč, asistoval Jakub Mikulok (3:0).
22:00
Domácí hrají v plném počtu.
21:00
Šindler opět v akci, bohužel trefuje blok.
20:12
Výhoz Šindlera na Homolu se nepovedl a Havířov získává míč.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: 10 - 7
20:00
19:59
Vyloučen hráč Patrik Pícha družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
19:00
Právě probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:19
Křístek se snažil vystřelit, byl však zblokován Gáborem.
16:30
Ostrava drží své protihráče pod kontrolou a utváří celu hru.
15:11
14:37
Homola si chytře prokličkoval hřiště a nakonec získal faul pro své družstvo.
14:12
A další!
13:55
Maláč ukázal úžasný zákrok.
13:11
Vyloučen hráč Šimon Jeřábek družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za vysoká hokejka.
12:48
Jeřábek v OBROVSKÉ šanci trefuje pouze gólmana.
12:18
Šindler to zkouší znova, teď bohužel marně.
11:32
Domácí jsou většinu času na míčku a točí Havířov na jejich polovině.
10:11
Napadání domácích dělá hostům viditelné problémy v rozehrávce.
09:19
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Matyáš Šindler, asistoval Dominik Kaloč (2:0).
09:19
Šindler opět krásně mířená střela!
08:34
Homolovi se nepovedla střela z první.
07:49
Vyloučen hráč Lukáš Gamrot družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
07:04
Nához Nivnického sbírá Homola a žene svůj tým do protiútoku.
06:12
Kolajta v hezké pozici trefuje pouze blok.
05:47
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Matyáš Šindler, asistoval Lukáš Homola (1:0).
05:47
Šindler předvedl neskutečné zakončení ze středu a otevírá skóre zápasu.
05:11
Jeřábkova přihrávka končí za mantinelem a FBC přichází o míček.
04:21
Šindler v nebezpečné šanci nepřemohl hostujícího gólmana.
03:45
03:01
Flašar hrdinsky blokuje střelu protihráče.
02:10
Domácí se i v oslabení drží na míčku a dokonce si vytvořili zajímavou šanci.
01:45
Vyloučen hráč Petr Maláč družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hra rukou.
01:09
Domácí kombinují v obraně.
00:02
Na míčku začíná domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Cholek a Václav Killar.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: Vojtěch Marszalek; hráči v poli: Daniel Matloch, Tomáš Habrnál, Tom Pavlis, Jan Fiedor, Adam Feber
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Jakub Kutěj; hráči v poli: Lukáš Homola, Vojtěch Krhovják, Dominik Kaloč, Matyáš Šindler, Jakub Mikulok