2:1
3:1
1:7
- : -
branky (asistence): 04:22 Jan Kolář (Martin Remeš), 08:16 Ondřej Hurt (Jakub Ucháč), 22:19 Daniel Richtr (Daniel Riley), 23:22 Vilém Kavan (Jan Kolář), 34:21 Martin Remeš (Jan Kolář), 41:41 Ondřej Hurt (Jakub Ucháč)
branky (asistence): 14:51 Matěj Pěnička, 36:00 Jakub Buršík (Patrik Šebek), 41:57 Josef Juha (Jakub Buršík), 49:42 Filip Horák (Patrik Šebek), 53:33 Matěj Pěnička (Jan Malič), 55:17 Matěj Pěnička (Jakub Buršík), 56:51 Patrik Šebek (Tomáš Otcovský), 57:32 Matěj Pěnička (Filip Forman), 59:45 Josef Juha (Tomáš Otcovský)

ACEMA Sparta Praha UNYP - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 6:9
5. Jan Kolář, 9. Ondřej Hurt, 23. Daniel Richtr, 24. Vilém Kavan, 35. Martin Remeš, 42. Ondřej Hurt - 15. Matěj Pěnička, 37. Jakub Buršík, 42. Josef Juha, 50. Filip Horák, 54. Matěj Pěnička, 56. Matěj Pěnička, 57. Patrik Šebek, 58. Matěj Pěnička, 60. Josef Juha; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Filip Čermák 32 - Filip Šik 15, Jakub Zavřel 11; po třetinách: 2:1, 3:1, 1:7;
60:00
Komentář trenéra domácích Jaroslava Berky: Výborný zápas, který nám ukázal, že můžeme hrát skvělý zápas s jakýmkoliv soupeřem. Škoda nepodařeného konce, který nás stál 3 body. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Komentář asistenta trenéra hostí Tomáše Folaufa: Sparta od začátku víc chtěla, měla lepší pohyb, my k tomu i hodně jednoduchých ztrát, což bylo znát na výsledku po dvou třetinách. Po stažení na dvě lajny jsme se konečně dostali do tempa, které jsme chtěli mít od začátku. Utkání se muselo líbit. Děkujeme soupeři, děkujeme rozhodčím a děkujeme divákům.
60:00
Střely ve 3. třetině: Sparta 10, Bohemians 18
60:00
59:45
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Josef Juha, asistoval Tomáš Otcovský (6:9).
59:00
Sparta v 6bez brankáře
57:32
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Filip Forman (6:8).
56:51
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Patrik Šebek, asistoval Tomáš Otcovský (6:7).
55:17
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Jakub Buršík (6:6).
55:17
Čermákovi utekl míček..
53:33
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Jan Malič (6:5).
53:33
Obrana domácích zaspala
50:35
Zásah brankáře Bohemians
49:42
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Horák, asistoval Patrik Šebek (6:4).
44:45
Vyloučen hráč Vilém Kavan družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře.
43:46
Juha další střela z poloviny, vedle
42:58
Nadějnou střelu Sparty likviduje brankář Bohemains
41:57
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Josef Juha, asistoval Jakub Buršík (6:3).
41:57
Gól Bohemians z poloviny
41:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ondřej Hurt, asistoval Jakub Ucháč (6:2).
36:00
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík, asistoval Patrik Šebek (5:2).
36:00
Krásná střela Buršíka
35:09
Vyloučen hráč Šimon Špaček družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za držení.
34:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Martin Remeš, asistoval Jan Kolář (5:1).