1:4
0:2
- : -

Bulldogs Brno - FBŠ Hummel Hattrick Brno 3:7
10. Dominik Sláma, 20. Dominik Bořecký, 34. Tibor Taibl - 13. Zdeněk Malich, 31. Matyáš Kůra, 33. Zdeněk Malich, 35. Šimon Hronek, 38. Antonín Šmerák, 45. Zdeněk Malich, 58. Adam Hemerka; rozhodčí: Pavel Brückner - Jakub Cigl; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 95; zásahy brankářů: Jakub Flek 15, Jaroslav Šlagor 2 - David Nečas 13; po třetinách: 2:1, 1:4, 0:2;
60:00
Střely po 3. třetině. Domácí 2-Hosté 4.
60:00
Komentář trenéra domácích: Dnes byl na hřišti více pořádek. Mám velkou radost z výkonu některých nových hráčů. Soupeři jsme umožnili hrát s míčkem a ten toho využil.
60:00
Komentář trenéra hostí: Vzhledem k okolnostem, tak jak nastaly před posledními dvěma koly první fáze, nám zápas moc nesedl. Ustáli jsme momenty kdy se nedařilo a pohlídali výsledek. Děkujeme soupeři a přejeme hodně štěstí v další fázi soutěže.
60:00
59:50
Buldoci brání svou prázdnou bránu a výsledek už bohužel nezvrátí.
59:30
Buldoci se stále snaží zvrátit výsledek zápasu, zatím neúspěšně.
57:20
Domácí opět zkouší hru bez gólmana.
57:10
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hemerka bez asistence (3:7).
56:35
Buldoci sice mají přesilovku, ale zdají se být lehce nervózní.
55:05
Timeout Bulldogs Brno
55:05
Vyloučen hráč Adam Hemerka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
52:36
Tyčka! Krásná střela Hattricku Brno, avšak brankář domácích měl dobře postavenou branku.
50:58
Dámy a pánové vítejte opět na zběsilém kolotoči Hattricku Brno.
50:00
Gólman týmu Bulldogs Brno Jakub Flek je vystřídán Jardou Šlagorem, kvůli zranění.
48:21
Střídání brankáře. Nový brankář Jaroslav Šlagor družstva Bulldogs Brno
45:35
Neúspěšný únik Buldoků.
44:49
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Matyáš Kůra (3:6).
44:30
Domácí opět na kolotoči.
42:53
Hra se přiostřuje.
40:54
Trestné střílení družstva Bulldogs Brno neproměnil Lukáš Punčochář.
40:45
Kapitán domácích byl faulován a bude následovat trestné střílení.
40:10
Buly na začátku třetí třetiny vyhrává Hattrick Brno a drží balónek od prvních sekund.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině. Domácí 6-Hosté 12.
40:00
Utkání přihlíží 95 diváků. Děkujeme!!!
40:00
39:15
Krásná akce hostí, avšak domácí gólman Jakub Flek zachraňuje svůj tým.
37:59
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Antonín Šmerák, asistoval Petr Olšák (3:5).
37:30
Opět ale po neúspěšném přechodu ztrácí a získává Hattrick, avšak po chybné rozehrávce Hattricku získávají Buldoci a střílí, avšak střela je zblokována.
37:10
Pomalou a opatrnou rozehrávkou se dostávají dopředu.
36:14
Nyní drží balónek Bulldogs Brno.
34:51
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Šimon Hronek, asistoval Adam Klimeš (3:4).
34:51
Po velikém zmatku před brankou, kdy gólman domácích nechytl balónek do rukou a odrážel se hráčům od hlav postupně doskákal do branky domácích.
33:44
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tibor Taibl, asistoval Matěj Slavík (3:3).
33:40
Standartní situace předbrankou hostí.
32:58
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Jiří Halama (2:3).
32:58
Po delším okupování soupeřovy branky se z týmu Hattrick Brno střelou kousek za půlkou trefil Malich po přihrávce Halamy.
30:17
Velmi rychlá přesilová hra hostí končí gólem.
30:11
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matyáš Kůra, asistoval Adam Hemerka (2:2).
29:57
Vyloučen hráč Antonín Lavička družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
27:13
Rychlé přečíslení Buldoků sice šlo do brány, ale brankář hostí střelu vychytal a balónek končí v rohu.
26:38
Hra se tentokrát podobá horské dráze. Nahoru a dolů.
25:05
Bulldogs opět ztrácejí balónek.
22:15
Domácí se snaží projít přes obranu Hattricku, ale zatím jim chybí štěstí.
21:58
Neúspěšná střela Hattricku.
21:18
Balónek opět drží Hattrick.
20:25
Infarkt všech maminek zachránila nešikovnost hráče Hattricku.
19:16
Po krásném přečíslení se do vedení dostávají Bulldogs Brno! Zásluhu na tomto gólu má Jakub Malášek, avšak za trefenou branku musíme pochválit i Dominika Bořeckého.
19:14
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Dominik Bořecký, asistoval Jakub Malášek (2:1).
19:00
Hattrick opět získává míček a obstřeluje branku domácích.
18:30
Bullgos Brno drží balónek na polovině Hattricku.
18:00
Rychlý protiútok 3 na 1 založený domácím kapitánem se bohužel nezdařil.
16:58
Bulldogs Brno mají opět kolotoč jako na Matějské pouti.
16:10
Rychlý únik Matyáše Kůry však nebyl vůbec úspěšný a stav zůstává stál 1:1.
15:35
Buldoci získávají po útočném faulu balónek ve svém rohu. Ten však opět a celkem záhy ztrácejí.
14:51
Bulldogs Brno se dostalo opět na polovinu Hattricku, ale ztrácí kontrolu nad balónkem a opět se dostávají pod tlak Hattricku.
14:13
Přestože Hattrick právě vyrovnal, nepřestává vyvíjet tlak na branku domácích.
12:49
12:49
Balónek získávají Buldoci a přesouvají se pomalými krůčky na polovinu protihráče, avšak vzápětí opět ztrácejí.
11:54
Hattrick se nyní probouzí a Bulldogs Brno jsou jako na kolotoči u vlastní branky.
09:49
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Dominik Sláma, asistoval Lukáš Punčochář (1:0).
09:49
První gól dnešního utkání.
08:18
Brucháček se snažil proniknout na útočnou polovinu Hattricku, avšak obranu nepřekonal.
07:36
Hra se nyní podobá tenisu.
07:15
Po průniku Punčocháře zakončil Skalník avšak neúspěšně.
05:23
Neúspěšná střela Hattrick Brno avšak vzápětí první gólová šance, která však nebyla proměněna.
04:22
Prozatím převládá útočná hra týmu Hattrick Brno.
03:21
Neúspěšná střela Slámy do brankáře končí v rohu.
02:53
Hra se přelévá ze strany na stranu.
02:33
Po úvodní minutě, kdy drželi balónek Hattrick Brno, získavájí balonek Bulldogs Brno a přesouvají se na soupeřovu polovinu, kdy se z akce vyklubala první střela pro domácí.
01:04
Týmy začínají opatrně.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhráli Bulldogs Brno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Brückner a Jakub Cigl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: David Nečas; hráči v poli: Matyáš Kůra, Vojtěch Kužela, Adam Hemerka, Jiří Halama, Zdeněk Malich
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Jakub Flek; hráči v poli: Jakub Skalník, Antonín Lavička, Lukáš Punčochář, Dominik Sláma, Filip Antel
00:00
Krásný podvečer, vítáme Vás na zápase KB ligy juniorů, kdy změří své síly Hattrick Brno a Bulldogs Brno.