2:1
1:1
5:0
- : -
branky (asistence): 05:48 Jakub Svoboda (Jakub Bohuslávek), 14:21 Tobiáš Chromý, 24:38 Hugo Hübner, 31:55 Matyáš Bachmaier, 35:06 Daniel Šebela (Matyáš Bachmaier), 37:16 Milan Všetečka (Matyáš Bachmaier), 41:09 Daniel Šebela (Matyáš Bachmaier), 43:01 Matouš Mlejnek (Matěj Vencl)
branky (asistence): 01:18 Filip Sochor (vlastní branka), 26:11 Martin Hort (David Veleba)

Kanonýři Kladno - Prague Tigers 8:2
6. Jakub Svoboda, 15. Tobiáš Chromý, 25. Hugo Hübner, 32. Matyáš Bachmaier, 36. Daniel Šebela, 38. Milan Všetečka, 42. Daniel Šebela, 44. Matouš Mlejnek - 2. Filip Sochor, 27. Martin Hort; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 38; zásahy brankářů: Aleš Rudovský 16 - Jiří Kuchař 26; po třetinách: 2:1, 1:1, 5:0;
45:00
Střely ve třetí části 10:3 pro Kladno. Celkem 33:18 za celý zápas pro Kladno.
45:00
44:54
Vyloučen hráč Ondřej Kasan družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
43:01
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matouš Mlejnek, asistoval Matěj Vencl (8:2).
41:09
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Daniel Šebela, asistoval Matyáš Bachmaier (7:2).
40:30
Vyloučen hráč Dominik Prudil družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
37:16
Timeout Prague Tigers
37:16
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Milan Všetečka, asistoval Matyáš Bachmaier (6:2).
35:06
31:55
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier bez asistence (4:2).
30:00
30:00
Střely na branku 8:6 ve prospěch Kladna
30:00
29:51
Vyloučen hráč Miloslav Stránský družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
26:11
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Hort, asistoval David Veleba (3:2).
24:49
Vyloučen hráč Dominik Prudil družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
24:38
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Hugo Hübner bez asistence (3:1).
15:01
Střely v první části 15:9 pro Kladno
15:00
15:00
14:21
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tobiáš Chromý bez asistence (2:1).
11:19
Vyloučen hráč Jakub Svoboda družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hra mezi nohama.
05:48
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Svoboda, asistoval Jakub Bohuslávek (1:1).
01:18
Vlastní branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Filip Sochor (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Jiří Kuchař; hráči v poli: Ondřej Kasan, Michal Pikner, Martin Hort, Miloslav Stránský, David Veleba
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Aleš Rudovský; hráči v poli: Hugo Hübner, Matěj Vencl, Matyáš Nováček, Matouš Mlejnek, Tobiáš Chromý