0:2
4:2
2:2
- : -
branky (asistence): 18:41 Adam Kocián (Jan Kos), 18:59 Jan Josef Brychta (Tomáš Dibelka), 20:14 Martin Zeman (Adam Šimek), 22:36 Tomáš Dibelka (Matěj Eisenkolb), 41:07 Jan Kos (Adam Kocián), 41:22 Tomáš Dibelka
branky (asistence): 01:35 Ondřej Pužman (Zdeněk Vyhnánek), 10:39 Jan Zoufalý (Martin Sobotka), 22:41 Ondřej Pužman (Vít Souček), 23:41 Radovan Kohút (Vít Souček), 32:43 Vít Souček (Zdeněk Vyhnánek), 36:06 Michal Fišera (Jan Zoufalý)

ACEMA Sparta Praha UNYP - Technology Florbal MB Black 6:6
19. Adam Kocián, 19. Jan Josef Brychta, 21. Martin Zeman, 23. Tomáš Dibelka, 42. Jan Kos, 42. Tomáš Dibelka - 2. Ondřej Pužman, 11. Jan Zoufalý, 23. Ondřej Pužman, 24. Radovan Kohút, 33. Vít Souček, 37. Michal Fišera; rozhodčí: Filip Leibl - Tomáš Kostinek; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Josef Vojkovský 11, Pavel Zeman 5 - Vojtěch Dufek 24, Ondřej Tomšík 2; po třetinách: 0:2, 4:2, 2:2;
45:00
Střely ve 3. třetině 9:8, celkově 33:22.
45:00
44:26
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
41:22
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Tomáš Dibelka bez asistence (6:6).
41:07
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Kos, asistoval Adam Kocián (5:6).
38:05
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Tomšík družstva Technology Florbal MB Black
37:10
Střídání brankáře. Nový brankář Pavel Zeman družstva ACEMA Sparta Praha UNYP
36:06
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Michal Fišera, asistoval Jan Zoufalý (4:6).
32:43
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Vít Souček, asistoval Zdeněk Vyhnánek (4:5).
30:00
30:00
Střely ve 2. třetině 18:6
30:00
25:22
Vyloučen hráč Adam Kuchynka družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
23:41
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Radovan Kohút, asistoval Vít Souček (4:4).
22:41
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Ondřej Pužman, asistoval Vít Souček (4:3).
22:36
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Tomáš Dibelka, asistoval Matěj Eisenkolb (4:2).
20:14
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Martin Zeman, asistoval Adam Šimek (3:2).
18:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Josef Brychta, asistoval Tomáš Dibelka (2:2).
18:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kocián, asistoval Jan Kos (1:2).
18:21
Vyloučen hráč Vít Souček družstva Technology Florbal MB Black na 2 minuty za hra na zemi.
15:00
15:00
Střely v 1. třetině 7:7
15:00
12:59
Vyloučen hráč Adam Kocián družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
10:39
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Martin Sobotka (0:2).
01:35
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Ondřej Pužman, asistoval Zdeněk Vyhnánek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Leibl a Tomáš Kostinek.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB Black: brankář: Vojtěch Dufek; hráči v poli: Michal Fišera, Jan Zoufalý, Martin Sobotka, Filip Hložek, Jiří Zmatlík
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Josef Vojkovský; hráči v poli: Daniel Fišer, Teo Sticzay, Adam Šimek, Tomáš Dibelka, Jan Josef Brychta