1:1
0:2
- : -
branky (asistence): 03:53 Jáchym Bednář, 29:08 Vojtěch Suchomel (Daniel Černý)
branky (asistence): 08:12 Jiří Vlach (Matěj Kutílek), 25:24 Patrik Mynařík (Maxmilián Škoda), 35:15 Martin Sviták, 42:54 Maxmilián Škoda (Petr Zajíček)

FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG - Spartak Pelhřimov 2:4
4. Jáchym Bednář, 30. Vojtěch Suchomel - 9. Jiří Vlach, 26. Patrik Mynařík, 36. Martin Sviták, 43. Maxmilián Škoda; rozhodčí: Jaroslav Štolc - Petr Stejskal; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Václav Kyslík ? - Libor Domkař ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:2;
45:00
43:45
Timeout FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG
42:54
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Maxmilián Škoda, asistoval Petr Zajíček (2:4).
40:39
Vyloučen hráč Libor Souček družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:15
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Sviták bez asistence (2:3).
30:00
30:00
29:08
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil Vojtěch Suchomel, asistoval Daniel Černý (2:2).
26:26
Vyloučen hráč Martin Sviták družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za špatné střídání.
25:24
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Patrik Mynařík, asistoval Maxmilián Škoda (1:2).
24:36
Vyloučen hráč Jan Schejbal družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
08:12
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jiří Vlach, asistoval Matěj Kutílek (1:1).
03:53
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil Jáchym Bednář bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Štolc a Petr Stejskal.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Libor Domkař; hráči v poli: Jiří Vlach, Petr Zajíček, Patrik Mynařík, Maxmilián Škoda, Martin Sviták
00:00
Line-up domácích FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG: brankář: Václav Kyslík; hráči v poli: Daniel Černý, Libor Souček, Vojtěch Suchomel, Jan Schejbal, Jáchym Bednář