0:5
1:1
- : -
branky (asistence): 32:39 Martin Veselý
branky (asistence): 06:47 Filip Nerad (Mikuláš Ryba), 14:10 Filip Nerad (David Krása), 16:58 Martin Krejčí (Max Kuštan), 20:30 Michal Martinek (Mikuláš Ryba), 21:13 Jan Bureš (Tomáš Chytrý), 25:14 Max Kuštan (Dominik Jarka), 27:30 Tomáš Chytrý (Ondřej Koleník), 41:07 Martin Urbánek (Tomáš Chytrý)

PSKC Okříšky-MoBu - FbC Hradec Králové A 1:8
33. Martin Veselý - 7. Filip Nerad, 15. Filip Nerad, 17. Martin Krejčí, 21. Michal Martinek, 22. Jan Bureš, 26. Max Kuštan, 28. Tomáš Chytrý, 42. Martin Urbánek; rozhodčí: Ondřej Pech - Jaroslav Štolc; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Radek Korba ? - Jonáš Moravec ?; po třetinách: 0:2, 0:5, 1:1;
45:00
41:07
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Martin Urbánek, asistoval Tomáš Chytrý (1:8).
32:50
Vyloučen hráč David Krása družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za hra rukou.
32:39
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Martin Veselý bez asistence (1:7).
30:00
30:00
29:59
Vyloučen hráč Jan Bureš družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za hrubost.
29:59
Vyloučen hráč Martin Veselý družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za hrubost.
27:30
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Tomáš Chytrý, asistoval Ondřej Koleník (0:7).
25:14
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Max Kuštan, asistoval Dominik Jarka (0:6).
21:13
Timeout PSKC Okříšky-MoBu
21:13
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Jan Bureš, asistoval Tomáš Chytrý (0:5).
21:13
Vyloučen hráč Radek Korba družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za nesportovní chování.
20:30
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Michal Martinek, asistoval Mikuláš Ryba (0:4).
16:58
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Martin Krejčí, asistoval Max Kuštan (0:3).
15:00
15:00
14:10
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Filip Nerad, asistoval David Krása (0:2).
11:10
Vyloučen hráč Max Kuštan družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za vysoká hokejka.
06:47
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Filip Nerad, asistoval Mikuláš Ryba (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Pech a Jaroslav Štolc.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové A: brankář: Jiří Malý; hráči v poli: David Krása, Filip Nerad, Dominik Schlappl, Michal Martinek, Mikuláš Ryba
00:00
Line-up domácích PSKC Okříšky-MoBu: brankář: Radek Korba; hráči v poli: Leoš Svoboda, Martin Veselý, Tomáš Uher, Adam Ampapa, Patrik Abaffy