3:1
4:0
2:1
- : -
branky (asistence): 05:40 Michael Řehák (Adam Kuchynka), 08:18 Michael Řehák (Jan Kos), 10:52 Michael Řehák (Jan Kos), 18:12 Samuel Vobořil (Teo Sticzay), 21:56 Jan Josef Brychta (Tomáš Dibelka), 27:54 Daniel Fišer (Jan Josef Brychta), 28:12 Alex Ilčišin (Teo Sticzay), 32:54 Daniel Fišer (Adam Kuchynka), 38:30 Michal Václavík (Tomáš Dibelka)
branky (asistence): 00:26 Adam Novák (Jan Gross), 33:57 Ondřej Kasan (Martin Hort)

ACEMA Sparta Praha UNYP - Prague Tigers 9:2
6. Michael Řehák, 9. Michael Řehák, 11. Michael Řehák, 19. Samuel Vobořil, 22. Jan Josef Brychta, 28. Daniel Fišer, 29. Alex Ilčišin, 33. Daniel Fišer, 39. Michal Václavík - 1. Adam Novák, 34. Ondřej Kasan; rozhodčí: Filip Leibl - Tomáš Kostinek; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Pavel Zeman 6, Josef Vojkovský 5 - Jiří Kuchař 24; po třetinách: 3:1, 4:0, 2:1;
45:00
Střely ve třetí části 13:5 pro Spartu. Celkově 31:13
45:00
38:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michal Václavík, asistoval Tomáš Dibelka (9:2).
38:08
Vyloučen hráč Adam Kocián družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování hokejky.
33:57
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Ondřej Kasan, asistoval Martin Hort (8:2).
33:04
Vyloučen hráč Samuel Vobořil družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za zdržování hry.
32:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Fišer, asistoval Adam Kuchynka (8:1).
30:49
Vyloučen hráč Jan Gross družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Poměr střel 7:3 pro Spartu
30:00
28:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Alex Ilčišin, asistoval Teo Sticzay (7:1).
27:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Fišer, asistoval Jan Josef Brychta (6:1).
26:35
26:35
Zápas ztratil tempo, odehrává se téměř bez střel.
22:47
Vyloučen hráč David Veleba družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
21:56
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Josef Brychta, asistoval Tomáš Dibelka (5:1).
18:56
Vyloučen hráč Radek Drba družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře.
18:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Samuel Vobořil, asistoval Teo Sticzay (4:1).
15:00
15:00
Poměr střel v první třetině 11:5 pro Spartu.
15:00
12:48
Střídání brankáře. Nový brankář Josef Vojkovský družstva ACEMA Sparta Praha UNYP
10:52
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michael Řehák, asistoval Jan Kos (3:1).
08:18
07:16
Vyloučen hráč Teo Sticzay družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
05:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michael Řehák, asistoval Adam Kuchynka (1:1).
00:26
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Adam Novák, asistoval Jan Gross (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Leibl a Tomáš Kostinek.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Jiří Kuchař; hráči v poli: Martin Hort, Adam Novák, Miloslav Stránský, Ondřej Kasan, Michal Pikner
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Pavel Zeman; hráči v poli: Adam Kuchynka, Jan Kos, Adam Šimek, Adam Kocián, Michael Řehák