1:3
1:4
2:4
- : -
branky (asistence): 04:10 Jakub Zeleník, 15:42 Richard Strejcovský (Jakub Zeleník), 31:09 Petr Šimon (Lukáš Mucha), 40:52 Jakub Zeleník (Petr Šimon)
branky (asistence): 03:46 Jakub Turek (Jan Holý), 05:52 Jan Holý (Jakub Turek), 13:06 Jaroslav Jiřík (Patrik Hrubý), 20:42 Patrik Hrubý (Jaroslav Jiřík), 22:52 Jakub Turek, 23:16 Patrik Hrubý (Matyáš Moller), 25:55 Jakub Holý (Václav Liška), 33:03 Václav Liška (Jakub Holý), 39:16 Jan Holý (Václav Liška), 42:08 Jakub Holý (Jan Holý), 42:52 Jaroslav Jiřík (Matyáš Moller)

DDM Dynamo Teplice - SPORT CLUB Klatovy 4:11
5. Jakub Zeleník, 16. Richard Strejcovský, 32. Petr Šimon, 41. Jakub Zeleník - 4. Jakub Turek, 6. Jan Holý, 14. Jaroslav Jiřík, 21. Patrik Hrubý, 23. Jakub Turek, 24. Patrik Hrubý, 26. Jakub Holý, 34. Václav Liška, 40. Jan Holý, 43. Jakub Holý, 43. Jaroslav Jiřík; rozhodčí: Lukáš Kešner - Jaroslav Tichý; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Jakub Zarnecký 17 - Michal Liška 16; po třetinách: 1:3, 1:4, 2:4;
45:00
44:59
Střely na branku po třetí třetiny: Teplice 9 a Klatovy 9
44:14
Vyloučen hráč Šimon Švára družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za blokování hokejky.
44:01
Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
42:52
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jaroslav Jiřík, asistoval Matyáš Moller (4:11).
42:08
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jakub Holý, asistoval Jan Holý (4:10).
40:52
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Zeleník, asistoval Petr Šimon (4:9).
39:16
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jan Holý, asistoval Václav Liška (3:9).
35:25
Vyloučen hráč Lukáš Mucha družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání.
35:09
Hosté hrají v plném počtu.
33:09
Vyloučen hráč Jaroslav Jiřík družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za hra rukou.
33:03
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Václav Liška, asistoval Jakub Holý (3:8).
31:09
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Petr Šimon, asistoval Lukáš Mucha (3:7).
25:55
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jakub Holý, asistoval Václav Liška (2:7).
24:07
Vyloučen hráč Richard Strejcovský družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za vysoká hokejka.
23:16
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Patrik Hrubý, asistoval Matyáš Moller (2:6).
22:52
Timeout DDM Dynamo Teplice
22:52
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jakub Turek bez asistence (2:5).
20:42
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Patrik Hrubý, asistoval Jaroslav Jiřík (2:4).
15:42
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Richard Strejcovský, asistoval Jakub Zeleník (2:3).
13:57
Vyloučen hráč Kristián Koryťák družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za hrubost.
13:06
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jaroslav Jiřík, asistoval Patrik Hrubý (1:3).
10:38
Vyloučen hráč Matyáš Moller družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:52
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jan Holý, asistoval Jakub Turek (1:2).
04:10
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Zeleník bez asistence (1:1).
03:46
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jakub Turek, asistoval Jan Holý (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Kešner a Jaroslav Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů SPORT CLUB Klatovy: brankář: Michal Liška; hráči v poli: Jakub Holý, Tomáš Joachimsthaler, Jan Holý, Václav Liška, Jakub Turek
00:00
Line-up domácích DDM Dynamo Teplice: brankář: Jakub Zarnecký; hráči v poli: Jakub Zeleník, Richard Strejcovský, Martin Šnobr, Marek Nekuda, Milan Hrbek