0:4
1:6
- : -
branky (asistence): 41:49 Tadeáš Janíček
branky (asistence): 00:32 Matěj Kutílek (Maxmilián Škoda), 01:13 Petr Zajíček (Michal Šulc), 03:00 Matěj Kutílek (Maxmilián Škoda), 20:02 Michal Šulc (Martin Sviták), 28:39 Petr Zajíček, 28:42 Patrik Mynařík (Petr Zajíček), 29:51 Petr Zajíček (Patrik Mynařík), 31:39 Maxmilián Škoda (Marek Ješátko), 33:16 Marek Ješátko (Matěj Kutílek), 39:54 Martin Sviták (Maxmilián Škoda), 41:30 Petr Zajíček (Patrik Mynařík), 43:44 Matěj Kutílek (Petr Zajíček), 44:24 Matěj Kutílek (Maxmilián Škoda)

Snipers Třebíč - Spartak Pelhřimov 1:13
42. Tadeáš Janíček - 1. Matěj Kutílek, 2. Petr Zajíček, 4. Matěj Kutílek, 21. Michal Šulc, 29. Petr Zajíček, 29. Patrik Mynařík, 30. Petr Zajíček, 32. Maxmilián Škoda, 34. Marek Ješátko, 40. Martin Sviták, 42. Petr Zajíček, 44. Matěj Kutílek, 45. Matěj Kutílek; rozhodčí: Ondřej Pech - Jaroslav Štolc; vyloučení: 1 + Rudolf Horák 5:5; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Roman Kedroň ? - Libor Domkař ?; po třetinách: 0:3, 0:4, 1:6;
45:00
44:24
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Matěj Kutílek, asistoval Maxmilián Škoda (1:13).
43:44
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Matěj Kutílek, asistoval Petr Zajíček (1:12).
41:49
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Tadeáš Janíček bez asistence (1:11).
41:30
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Zajíček, asistoval Patrik Mynařík (0:11).
39:54
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Sviták, asistoval Maxmilián Škoda (0:10).
36:47
Vyloučen hráč Marek Ješátko družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
34:09
Vyloučen hráč Matěj Kutílek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hrubost.
33:16
Timeout Spartak Pelhřimov
33:16
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Marek Ješátko, asistoval Matěj Kutílek (0:9).
31:39
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Maxmilián Škoda, asistoval Marek Ješátko (0:8).
30:00
30:00
29:51
28:42
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Patrik Mynařík, asistoval Petr Zajíček (0:6).
28:39
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Zajíček bez asistence (0:5).
28:39
Vyloučen hráč Michal Šípka družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nesportovní chování.
28:33
Vyloučen hráč Martin Sviták družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za blokování hokejky.
20:02
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Michal Šulc, asistoval Martin Sviták (0:4).
15:00
15:00
14:45
Vyloučen hráč Michal Šulc družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
10:59
Vyloučen hráč Patrik Mynařík družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
06:00
Vyloučen hráč Rudolf Horák družstva Snipers Třebíč na 5 minut za hrubost.
03:00
01:13
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Zajíček, asistoval Michal Šulc (0:2).
00:32
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Pech a Jaroslav Štolc.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Libor Domkař; hráči v poli: Michal Šulc, Jiří Vlach, Patrik Mynařík, Dan Kalina, Maxmilián Škoda
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč: brankář: Roman Kedroň; hráči v poli: Tadeáš Janíček, Rudolf Horák, Dominik Urban, Jan Kružík, Filip Dvořák