3:0
2:0
2:2
- : -
branky (asistence): 03:07 Lucie Suchánková, 08:52 Barbora Husková (Justyna Krzywak), 19:40 Denisa Hyršová (Šárka Boľová), 25:29 Barbora Husková (Alžbeta Ďuríková), 38:15 Veronika Enenkelová (Alžbeta Ďuríková), 42:47 Justyna Krzywak (Barbora Husková), 55:43 Šárka Boľová (Justyna Krzywak)
branky (asistence): 47:10 Dominika Kubišová, 57:47 Iveta Hyršlová (Kateřina Kovaříková)

1. SC TEMPISH Vítkovice - Ivanti Tigers Jižní Město 7:2
4. Lucie Suchánková, 9. Barbora Husková, 20. Denisa Hyršová, 26. Barbora Husková, 39. Veronika Enenkelová, 43. Justyna Krzywak, 56. Šárka Boľová - 48. Dominika Kubišová, 58. Iveta Hyršlová; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 1 + Eliška Planková (VIT) OS:2; využití: 1:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Nikola Příleská 14 - Kristýna Karli 15; po třetinách: 3:0, 2:0, 2:2;
60:00
Vyjádření trenéra domácích, pana trenéraTomáše Maritníka: Zápas jsme zvládli slušně a za vítězství jsme moc rádi. Dnes bylo na hřišti vidět, že chceme vyhrát. Mrzí mě jen příliš hodně zahozených 100% šancí a stále se nevyvarujeme hluchých a zmatečných míst ve hře. Děkujeme soupeřkám za zápas.
60:00
Vyjádření trenérky hostí, paní Markéty Šteglové: První třetina byla hrůzostrašná, zaostávaly jsme ve všech činnostech, v druhé části jsme se dokázaly zvednout, ale přesto se nám dnes nedařilo. Soupeř hrál chytře a trestal naše chyby. Děkujeme za zápas.
60:00
Střely po třetí třetině: Domácí- 6, Hosté- 4. Hráčky utkání jsou : Justyna Krzywak a Dominika Kubišová.
57:47
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Kateřina Kovaříková (7:2).
56:02
Je tady opět slavná moucha!
55:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Šárka Boľová, asistoval Justyna Krzywak (7:1).
55:02
Zápas nemá vůbec tempo.
53:46
Tigers se nemůžou dostat na útočnou polovinu.
48:23
Vítkovice mají velké problémy v oslabení.
47:10
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová bez asistence (6:1).
47:10
Vyloučen hráč Eliška Planková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nesportovní chování.
47:10
Vyloučen hráč Eliška Planková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice - osobní trest.
46:02
Tigers hrajou lépe v oslabení než v plném počtu.
45:16
Vypadá že Vítkovice vůbec nemají převahu.
44:59
Vyloučen hráč Dominika Kubišová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání.
42:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Justyna Krzywak, asistoval Barbora Husková (6:0).
42:47
Krzywak má prázdnou bránu po přihrávce od Huskové a dává ho tam.
41:25
Hermannová střílí ,ale mimo.
40:22
Planková byla odstavena od míčku.
40:00
Střela do tyčky hráč Jana Trošková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Domácí- 4, Hosté- 9.
40:00
38:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Veronika Enenkelová, asistoval Alžbeta Ďuríková (5:0).
38:15
Ďuríková krásně našla Enenkleovou a ta trefovala prázdnou bránu.
37:23
Moravcová krásně na Kolářovou ,ale míček nedokázala udržet.
25:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Alžbeta Ďuríková (4:0).
24:14
Vyloučen hráč Martina Kleinová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za špatné střídání.
23:45
Kubišová měla jasnou gólovku ,ale neporadila si s tím.
22:50
Planková se nabízí Huskové ,ale ta má hlavu dole.
21:40
Bílá střílela ,ale mimo.
21:30
Tigers drží Vítkovice pod tlakem.
20:00
Střela do tyčky hráč Dominika Kubišová družstva Ivanti Tigers Jižní Město .
20:00
20:00
Střely po první třetině: Domácí- 12 a Hosté- 3.
20:00
19:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Hyršová, asistoval Šárka Boľová (3:0).
19:40
Hyršová dává gól.
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:44
Jsme zpět a opět tato hra nemá žádné akce za cenu zmínky.
17:25
AJAJ je tady problém s časomírou a zápas je přerušen. Aspoň něco zajímavého.
16:05
Je to velice nudná hra.
14:30
Theimerová střílí ,ale trefuje blok
13:40
Planková si až moc věřila a přisla o míček.