2:4
1:0
3:0
- : -
branky (asistence): 10:41 Eliška Chudá, 19:49 Eliška Trojánková (Eliška Chudá), 32:18 Markéta Baťková (Petra Šebestová), 47:42 Eliška Trojánková (Kateřina Vachudová), 48:01 Natálie Balková (Petra Šebestová), 49:02 Petra Šebestová (Natálie Balková)
branky (asistence): 08:59 Veronika Kopecká (Markéta Žbánková), 15:12 Markéta Žbánková (Veronika Kopecká), 16:46 Veronika Kopecká (Markéta Žbánková), 19:35 Veronika Kopecká (Markéta Žbánková)

Ivanti Tigers Jižní Město - PSN Tatran Střešovice 6:4
11. Eliška Chudá, 20. Eliška Trojánková, 33. Markéta Baťková, 48. Eliška Trojánková, 49. Natálie Balková, 50. Petra Šebestová - 9. Veronika Kopecká, 16. Markéta Žbánková, 17. Veronika Kopecká, 20. Veronika Kopecká; rozhodčí: Petr Herman - Martin Pavlík; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 84; zásahy brankářů: Lucie Špačková 16 - Markéta Antalová 23; po třetinách: 2:4, 1:0, 3:0;
60:00
Střely po třetí třetině 10 - 7.
60:00
Střely celkem: Tigers 29 - Tatran 20.
60:00
Komentář trenéra hostí pana Michálka: Dnešní utkání nám dalo mnoho zkušeností. Bylo ve skvělém tempu a rozhodně se bylo na co dívat. Naše koncovka bohužel po první třetině zamrzla a soupeř zrychlením své hry utkání překlopil na svou stranu. Děkujeme soupeři za zápas, kéž by jich takových bylo více.
60:00
Komentář trenérky domácích D.Steinbachové: V první třetině jsme byly horším týmem a bály se vystřelit na branku. Od druhé třetiny šel ale náš výkon nahoru a projevilo se i na skore. Děkujeme soupeři za výborný zápas hraný ve slušném tempu.
60:00
59:50
Velká podpora domácích od diváků.
57:48
Balejová se dostává k míčku, ale netrefuje prázdnou branku.
57:27
Tatran po oddechovém čase nastupuje v šesti.
57:26
Timeout PSN Tatran Střešovice
57:26
Timeout Tatran Střešovice.
56:04
Tatran napadá, chce získat balónek a vyrovnat skóre.
55:54
Šebestová netrefuje balónek, který projel před odkrytou brankou.
51:36
Tatran je pod tlakem.
49:02
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Petra Šebestová, asistoval Natálie Balková (6:4).
49:02
Po první zablokované střele to zkouší Šebestová znovu. Svou střelou na branku a zvyšuje vedení na 6:4.
48:01
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Natálie Balková, asistoval Petra Šebestová (5:4).
48:01
Natálie Balková svým prvním gólem za juniorky dostává Tigers do vedení.
47:42
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Trojánková, asistoval Kateřina Vachudová (4:4).
47:42
Samostatný únik na branku, Trojánková s klidným zakončení proměňuje a vyrovnává skóre zápasu.
46:25
Špačková střelu Lexové bez problému chytá.
44:10
Krásná střela Kysilkové do horního rohu branky, Antlová rychlím zákrokem chytá.
43:21
Nepovedenou rozehrávku Tatranu zpracovali Tigers v klidu a hned jdou do útoku.
42:30
Tým Tigers nedokázal využít přesilovku.
40:30
Vyloučen hráč Kristina Lexová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
38:15
Nebezpečnou střelu Želízkové Špačková chytá.
34:32
Vachudová zklidňuje hru a drží balónek na domací polovině.
32:18
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Markéta Baťková, asistoval Petra Šebestová (3:4).
32:18
Krásná akce útočné trojky Balejová - Šebestová - Baťková končí míčkem v síti.
31:34
Rychlý brejk Tatranská hráčka neproměňuje.
28:53
Tigers na útočné polovině, balónek však na branku zatím nešel.
27:30
Bartušková v souboji získává balónek a jde do útoku.
26:24
Kramperová střílí na Špačkovou, ta v klidu chytá.
25:41
I přes dva fauly u mantinelu se Šebestová propletla mezi hráčkami Tatranu a dostala se ke střele.
25:08
Nepovedená rozehrávka Tiger u brány Tatranu.
24:13
Zlatníková zachránila situaci a svou nepovedenou rozehrávku z obrany dovedla až ke střele.
19:49
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Trojánková, asistoval Eliška Chudá (2:4).
19:46
Rychlé dva góly na konci první třetiny.
19:35
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Markéta Žbánková (1:4).