1:1
3:1
- : -

FbŠ Bohemians - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:2
4. Jakub Kolstrunk, 15. Patrik Šebek, 23. Vojtěch Zezulka, 50. Pavel Čihák, 56. Matyáš Krebner, 57. Jakub Kolstrunk - 38. Ondřej Stuchlík, 50. Marian Jelínek; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 921; zásahy brankářů: Michal Kotouček 21 - Rastislav Mazák 20; po třetinách: 2:0, 1:1, 3:1;
60:00
Střely ve třetí třetině: Bohemians - 8 Vinohrady - 10
60:00
Komentář trenéra hostí M.Pazdery: "Zápas byl o pohybu, počtu zakončení a jeho kvalitě. Dnes to z naší strany nebylo dobré. Víme, co musíme zlepšit. Děkujeme rozhodčím a divákům. Bohemce děkujeme za zápas a především za příležitost odehrát zápas před takto báječnou kulisou."
60:00
Komentář trenéra domácích M. Jedličky: "Dnešní zápas se nám povedl. Od začátku jsme hráli koncentrovaně a hodně se tlačili do útoku a vytvářeli si dost příležitostí. Malinkej útlum přišel ve druhé třetině, asi 6 minut, kdy přišla nekoncentrovanost a soupeř se nadechnul a trápil nás. Třetí třetina se nám povedla i přes závěrečný nápor Vinohrad jsme si vítězství zasloužili. Děkujeme."
60:00
57:42
Domácí se snaží hodně držet balon a šetřit čas
56:38
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Kolstrunk bez asistence (6:2).
56:38
Vinohrady to zkoušeli v 6, nepodařilo se jim ani vystřelit, ještě navíc inkasují šestou branku
55:20
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Adam Růžek (5:2).
55:20
Nedáš dostaneš! Krebner tentokrát svou šanci využívá a posílá domácí do tříbrankového vedení
55:10
Teď vytáhl Kotouček skvělý zákrok proti Ondřeji Stuchíkovi
54:59
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
54:59
Atmosféra se vyhrocuje a Vinohrady si berou oddechový čas na poradu, zbývá posledních 5 minut
49:57
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Marian Jelínek, asistoval Zbyněk Stuchlík (4:2).
49:57
Nejprve to vypadalo jako nevyužitá standardní situace ze slibné pozice za hranicí velkého brankoviště, ale nakonec míček skončil za zády Kotoučka
49:11
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Pavel Čihák, asistoval Mikuláš Forman (4:1).
49:11
Pavel Čihák byl teď ve správný čas na správném místě a jeho střela ze středu hřiště propadla za Mazákova záda
47:30
Cabejšek v šanci, ale pouze do gólmana Vinohrad
44:28
Krebner úplně sám před Mazákem, ale rozmýšlel se příliš dlouho se zakončením a nakonec přestřelil
43:05
Obraz hry ve třetí třetině: je to nahoru dolu
41:11
Vinohrady nastoupili do třetí třetiny poněkud ostřeji, asi si uvědomují, že je potřeba zabrat co nejdříve, aby mohli skóre třeba i otočit
37:53
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ondřej Stuchlík bez asistence (3:1).
37:53
Avšak Vinohrady snižují po samostatné akci Ondřeje Stuchlíka
37:04
Vyloučen hráč Radovan Vnuk družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:04
Další přesilová hra pro domácí
33:38
Oba týmy přežily početní nevýhodu a hra nám za hlasité podpory diváků pokračuje
31:12
Vyloučen hráč Jan Šimík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
31:12
Počty na hřišti se nám srovnávají, Jan Šimík si půjde taky odpočinout na trestnou lavici
31:05
Vinohady poprvé zahrozili z přesilovky, střela letěla jen těsně nad Kotoučkovu branku
30:17
Vyloučen hráč Adam Růžek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
27:54
Pěkně kombinují i Cabejšek-Forman-Dobisík, avšak zatím bez gólu
26:41
Hezkou akci Kolstrunk-Šebel-Kieler zakončuje poslední jmenovaný, tentokrát pouze nad Mazákovu branku
25:44
Vinohrady se snaží hrát taky hezký florbal, ale myslím, že to moc překombinovávají a míčky ztrácí
23:44
Krebner vybídl Zezulku krásným a přesným krosem a ten nepohrdá a vymetá levou šibenici (tzv. na Polákovou)
22:44
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Vojtěch Zezulka, asistoval Matyáš Krebner (3:0).
14:45
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Šebek, asistoval Patrik Kieler (2:0).
14:45
Druhá branka domácích! Krásnou florbalovou akci od pánů Kolstrunk-Kieler-Šebek do prázdné branky zakončuje Patrik Šebek
13:57
Po Krebnerově chybě v rozehrávce pálí Šimík, ale hoodně minul Kotoučkovu branku
11:55
Šebek pálí od půlky, ale jeho střelu sráží mimo na poslední chvíli jeden z obránců Vinohrad
10:57
Do třetice Kolstrunk, avšak podruhé neúspěšný proti Mazákovi
08:00
V několika předchozích minutách jsme mohli vidět slibné akce Bohemky, které však Vinohrad včas zastavili
04:24
Vyrovnávací branku měl na hokejce Linhart, kdy se mu po krásné souhře odkryla branka, ale bohužel pro Vinohrady tuto šanci neproměnil
03:07
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Pavel Čihák (1:0).
03:07
Opět Kolstrunk v šanci a tentokrát nedal gólmanovi Vinohrad šanci
02:02
Kolstrunk v první šanci Bohemky, kdy se snažil nacpat před hostujícího golmana, obránce ho ale zblokoval
01:36
V prvních necelých dvou minutách na míčku převážně Vinohrady
00:01
Utkání nám právě začalo, úvodní buly pro Vinohrady
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Rastislav Mazák; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Jan Hanák, Jan Linhart, Zbyněk Stuchlík, Jan Svoboda
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Pavel Čihák, Jan Dobisík, Patrik Šebek, Patrik Kieler, Jakub Kolstrunk