1:2
2:1
2:1
- : -
branky (asistence): 08:25 Daniel Bitzánek (Tomáš Vežranovský), 22:49 Daniel Bitzánek (Martin Juroš), 27:50 Denis Tomančák (Filip Matějka), 57:31 Daniel Bitzánek (Martin Juroš), 57:46 Ondřej Fojtík (Denis Tomančák)
branky (asistence): 01:31 Martin Kubalík (Adam Borges), 17:15 Adam Borges (Matěj Ševčík), 25:10 Adam Budnik, 46:27 Filip Brauner (Ondřej Kowalik)

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - FBC MSEM Přerov 5:4
9. Daniel Bitzánek, 23. Daniel Bitzánek, 28. Denis Tomančák, 58. Daniel Bitzánek, 58. Ondřej Fojtík - 2. Martin Kubalík, 18. Adam Borges, 26. Adam Budnik, 47. Filip Brauner; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 4:5; využití: 2:1; diváků: 44; zásahy brankářů: Jan Piško 32 - Zdeněk Raška 21; po třetinách: 1:2, 2:1, 2:1;
60:00
V poslední třetině byl poměr střel na bárnu 6:10.
60:00
Komentář trenéra hostů, Pavla Hausnera: Díky za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích, Tomáše Vežranovského: Dnes jsme sehráli náročné utkání s kvalitním soupeřem a v závěru prokázali silnější vůli vyhrát. Soupeřům přeji šťastný návrat domů.
60:00
59:20
Hosté hrají bez brankáře.
59:07
Kubalík zůstává ležet na ploše, hra je přerušena.
58:38
Přerov zvyšuje tlak.
58:11
Ševčík z bezprostřední blízkosti vystřelil z otočky, ale Piško byl dobře postaven.
57:46
Timeout FBC MSEM Přerov
57:46
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Ondřej Fojtík, asistoval Denis Tomančák (5:4).
57:31
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Daniel Bitzánek, asistoval Martin Juroš (4:4).
57:31
A hrajeme zase od nuly.
57:11
Vyloučen hráč Adam Borges družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za bránění ve hře.
56:49
Domácí jsou v plném počtu.
56:08
Ačkoliv má Přerov početní převahu, na hřišti to vypadá vyrovnaně.
54:49
Vyloučen hráč Daniel Bitzánek družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hrubost.
50:00
Půlka třetiny a domácí ještě nevystřelili na bránu. Navíc Bitzánek si teď docela koledoval o osobní trest, když ho museli uklidňovat spoluhráči.
48:57
47:39
Frýdek soupeři nechává až moc prostoru.
46:57
46:27
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Filip Brauner, asistoval Ondřej Kowalik (3:4).
45:34
Dvořák uklouzl po čepeli a hosté se rozčilují.
43:23
Také domácí vyrážejí do akce, ale stejně jako u soupeře to k ničemu nevede.
42:09
Zatím se u míčku drží hosté.
40:01
Po dvou třetinách není nic rozhodnuto a tak uvidíme co přinese ta třetí.
40:00
40:00
Poměr střel v druhé třetině byl 6:11.
40:00
38:30
U míčku jsou více hosté, ale nedaří se jim nic moc kloudného vymyslet. Domácí pak útočí z brejků.
36:10
Hosté hrají v plném počtu.
34:10
Vyloučen hráč Jakub Vlček družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za držení.
33:32
Frýdek očekává další přesilovku.
32:12
30:35
Tomančákova dělovka trefila masku Rašky přesně doprostřed.
30:12
Vyloučen hráč Matěj Ševčík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
29:24
Frýdek si zahraje další přesilovku.
27:50
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Denis Tomančák, asistoval Filip Matějka (3:3).
27:18
Opět Tomančákova střela. Tentokrát od mantinelu a hodně nad bránu.
26:42
Tomančák před bránou, přihrávka se k němu dostala, ale on střelu malinko podcenil.
26:33
Vyloučen hráč Adam Budnik družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
25:50
Hosté ztrácí rozehrávku kvůli zdržování.
25:10
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Adam Budnik bez asistence (2:3).
24:13
Vyloučen hráč Martin Juroš družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
22:49
22:12
Klimecký trefuje horní tyč.
20:50
Kowalikova střela po teči brankářem proskákala jen těsně kolem tyče.
20:00
20:00
V první třetině byl poměr střel na bránu 14:15.
20:00
19:52
Ke střele se dostal také Tomančák, který své kvality včera předvedl až v poslední minutě zápasu.
18:51
U míčku se drží domácí a hledají vhodnou příležitost ke střele.
17:15
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Adam Borges, asistoval Matěj Ševčík (1:2).
15:22
Na hřišti probíhá boj o míček, spíše než ukázka zajímavých akcí.
14:18
14:12
Trestné střílení družstva FBC MSEM Přerov neproměnil Tomáš Hořecký.
12:18
Vyloučen hráč Matěj Ševčík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za bránění ve hře.
11:02
Bitzánek běžel sám na brankáře, ale moc prostoru pro střelu neměl. V zádech měl obránce a golman Raška se vysunul proti němu.
09:39
Frýdek je nyní znatelně aktivnější, než moravský soupeř.
08:42
Z blokované Tobolovy střely vznikl docela nebezpečný zapadáček.
08:25
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Daniel Bitzánek, asistoval Tomáš Vežranovský (1:1).
08:21
06:21
Vyloučen hráč Tomáš Tobola družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za bránění ve hře.
05:20
O chvíli později vytvářel akci s Jurošem, ale obránci ji zarazili ještě v zárodku.
04:54
Vežranovský vytvořil pěknou příležitost pro Matějku, ale tomu se skórovat nepodařilo.
03:45
Hosté jsou zatím střelecky aktivnější. Domácím se nedaří přecházet do protiútoku.
01:31
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Martin Kubalík, asistoval Adam Borges (0:1).
00:41
Piško si připisuje první zákrok. Míček vyráží maskou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Svrček a Radim Waliczko.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC MSEM Přerov: brankář: Zdeněk Raška; hráči v poli: Petr Malina, Jakub Vlček, Filip Brauner, Ondřej Foldyna, Ondřej Kowalik
00:00
Line-up domácích FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Jan Piško; hráči v poli: Martin Juroš, Tomáš Vežranovský, Daniel Bitzánek, Filip Matějka, Jaromír Dobeš