3:1
4:1
0:2
- : -
branky (asistence): 06:15 Ondřej Budek (Matěj Surák), 12:11 Vlastimil Buchta (Ondřej Valíček), 12:54 Ondřej Budek (Matěj Surák), 21:56 Ondřej Budek (Petr Torma), 24:54 Jiří Trnka, 25:22 Ondřej Budek (Petr Torma), 38:31 Matěj Surák (Petr Torma)
branky (asistence): 09:06 Jan Šoltys (Jan Havrda), 27:38 David Tampier (Jan Šoltys), 44:26 David Horáček (David Tampier), 50:25 Jan Šoltys (David Tampier)

Florbalová škola Plzeň A - FBC Liberec B 7:4
7. Ondřej Budek, 13. Vlastimil Buchta, 13. Ondřej Budek, 22. Ondřej Budek, 25. Jiří Trnka, 26. Ondřej Budek, 39. Matěj Surák - 10. Jan Šoltys, 28. David Tampier, 45. David Horáček, 51. Jan Šoltys; rozhodčí: Lukáš Grundler - Karel Kotyza; vyloučení: 5:2; využití: 0:1; diváků: 19; zásahy brankářů: Daniel Mayer 17 - Daniel Kupec 18; po třetinách: 3:1, 4:1, 0:2;
60:00
Komentář trenéra hostů: Dneska konečně zápas s florbalovým soupeřem, za což jsme rádi. Bohužel z naší strany jsme začali hrát v poslední třetině, ale nenašli jsme střelecký štěstíčko. Díky soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích: Jiný zápas než včera, Spousta nevyužitých šancí v úvodu a zbytečné fauly zápas zdramatizovaly. Dnes bych určitě vyzvedl výkon našeho gólmana! Jsme rádi za 6 bodů z víkendu. Děkuji soupeři a fanouškům.
60:00
58:39
Timeout FBC Liberec B
54:15
Vyloučen hráč Jiří Trnka družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za bránění ve hře.
50:25
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Šoltys, asistoval David Tampier (7:4).
50:25
Nejlepší hráč hostů v dnešním zápase Jan Šoltys střílí svůj 2. gól v utkání. Opět velmi přesná střela.
48:44
Hostující gólman výborně zvládá přesilovku domácího týmu i přes stupňující se napětí na hřišti.
46:26
Vyloučen hráč Jan Havrda družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
44:26
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil David Horáček, asistoval David Tampier (7:3).
43:24
Vyloučen hráč Josef Pojer družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
38:31
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák, asistoval Petr Torma (7:2).
37:55
Nyní se svým zákrokem v bráně hostů blýskl gólman Daniel Kupec.
35:59
Další výborný reflex Daniela Mayera v bráně domácích.
35:12
Vyloučen hráč Matěj Zicho družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za nesportovní chování.
31:27
Vyloučen hráč Marek Osvald družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za sekání.
30:49
Na domácího gólmana postupoval sám Jan Šoltys, trefil opět tyč.
27:38
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil David Tampier, asistoval Jan Šoltys (6:2).
27:38
David Tampier trefil balónek ze vzduchu a snížil stav zápasu na 2:6.
25:22
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Petr Torma (6:1).
24:54
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Jiří Trnka z trestného střílení (5:1).
24:54
Aktivní Tommy Janouškovec vybojoval trestné střílení, které bezpečně proměnil hrající asistent trenéra domácích Jiří Trnka.
24:25
Daniel Mayer nenechává svými jistými zákroky korigovat hostující hráče stav zápasu.
22:46
Hostující hráč David Horáček nastřeluje tyč domácích.
21:56
21:56
Tentokrát se již stejný hráč nemýlil a zvyšuje na 4:1.
21:02
Krásnou kombinaci domácích zakončoval Ondřej Budek, jeho zakončení nebylo však dostatečně razantní.
20:00
20:00
18:52
Balón končí na tyči domácí branky po dalekonosné střele.
17:05
Daniel Mayer vytáhl perfektní zákrok po střele hostujícího Jana Šoltyse.
15:31
Vyloučen hráč Petr Torma družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za bránění ve hře.
14:19
Ovšem nesmíme opomínat dva krásné góly Ondřeje Budka, oba střelil po přesných přihrávkách Matěje Suráka.
12:54
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Matěj Surák (3:1).
12:11
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Vlastimil Buchta, asistoval Ondřej Valíček (2:1).
12:11
Slunce mého života Vlastimil Buchta vymetl levý horní roh hostující brány.
10:10
Vyloučen hráč Jan Šoltys družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
09:06
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Šoltys, asistoval Jan Havrda (1:1).
06:15
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Grundler a Karel Kotyza.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec B: brankář: Daniel Kupec; hráči v poli: Ladislav Láska, David Tampier, František Příhoda, David Horáček, Jan Šoltys
00:00
Line-up domácích Florbalová škola Plzeň A: brankář: Daniel Mayer; hráči v poli: Ondřej Valíček, Filip Tábořík, Matěj Surák, Petr Torma, Ondřej Budek