2:2
1:0
2:4
- : -
branky (asistence): 03:36 David Malkus (Pavel Honzík), 17:20 Pavel Honzík (David Malkus), 37:14 Jindřich Mošna (Tomáš Vlček), 51:42 David Malkus (Pavel Honzík), 52:27 Jáchym Kellar (Tomáš Vlček)
branky (asistence): 17:32 Pavel Kadlec (Lukáš Topš), 18:09 David Gebhardt (Jan Zahn), 41:43 Lukáš Fiala (Jan Filipec), 46:42 Martin Pechatý (Pavel Kadlec), 55:40 David Gebhardt (Jan Zahn), 58:22 Martin Severa (Jan Zahn)

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Florbal Teplice 5:6
4. David Malkus, 18. Pavel Honzík, 38. Jindřich Mošna, 52. David Malkus, 53. Jáchym Kellar - 18. Pavel Kadlec, 19. David Gebhardt, 42. Lukáš Fiala, 47. Martin Pechatý, 56. David Gebhardt, 59. Martin Severa; rozhodčí: Václav Patera - Luděk Franc; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Vojtěch Horák 10 - Lukáš Topš 30; po třetinách: 2:2, 1:0, 2:4;
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: FBŠ SLAVIA FAt Pipe Plzeň - 10, Florbal Teplice -6
60:00
Komentář vedoucího družstva hostů (Aleš Kotas): Dnes vydřené vítězství. Dohrávali jsme v 9 lidech. Důležité 3 body z cizí půdy .
60:00
Komentář domácího trenéra (L.Kubinec): Dnešní prohra hodně mrzí. V druhé třetině jsme soupeře skoro nepustili za polovinu, přesto jsme dali jen jeden gól. Soupeř nás neskutečně předčil v efektivitě střelby, k tomu jim tradičně zachytal brankář. Přesto bych kluky chtěl pochválit za víkend, protože předvedená hra byla pěkná a to je to, co nás momentálně zajímá více. Máme mladý tým, budeme pracovat dále. Těším se na to
60:00
59:04
Vyloučen hráč Jan Filipec družstva Florbal Teplice na 2 minuty za hra na zemi.
58:22
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
58:22
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Severa, asistoval Jan Zahn (5:6).
55:40
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil David Gebhardt, asistoval Jan Zahn (5:5).
52:27
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jáchym Kellar, asistoval Tomáš Vlček (5:4).
52:27
Po Kellarově střele míček doskákal až za Topše.
51:42
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil David Malkus, asistoval Pavel Honzík (4:4).
51:42
Honzík opět našel Malkuse a ten přesně trefuje !
46:42
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Pavel Kadlec (3:4).
46:42
Zmatků okolo vyloučeného Zápala následně využil Pechatý, který posílá Teplice do vedení.
44:38
Vyloučen hráč Lukáš Zápal družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:43
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Jan Filipec (3:3).
41:43
Hned v prvních minutách třetí třetiny se hostujícímu týmu daří znovu dotáhnout a srovnat skóre.
40:10
Chybu v rozehrávce Plzně se pokusil potrestat Filipec - neúspěšně.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: FBŠ SLAVIA FAt Pipe Plzeň - 12, Florbal Teplice - 3
40:00
37:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jindřich Mošna, asistoval Tomáš Vlček (3:2).
37:14
Vlček našel Mošnu, který míček poslal pod padajícím Topšem do branky.
32:47
Domácí zatím nevyužili ani jednu ze svých šancí, a že jich mají dostatek. Hostům se, ale ani nedaří se do šancí dostat.
26:11
Hosté jsou v plném počtu.
26:01
Severa se v oslabení dostal až před Horáka, jeho střela ale konči v rohu hřiště.
24:11
Vyloučen hráč Jan Filipec družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: FBŠ SLAVIA FAt Pipe Plzeň - 13, Florbal Teplice - 7
20:00
18:09
18:09
Třetí gól během dvou minut, tentokrát byl úspěšný Gebhardt a je vyrovnáno.
17:32
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Pavel Kadlec, asistoval Lukáš Topš (2:1).
17:32
Výchoz Topše našel až Kadlece před brankou domácích a ten s velkým štěstím míček prostrčil pod golmanem.
17:20
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Honzík, asistoval David Malkus (2:0).
12:35
Několik střel od hráčů Teplic v rychlém sledu za sebou, ale ani jedné se nepodařilo Horáka překonat.
11:21
První nebezpečnější střela teplických.
08:48
Domácí kombinují a dostávají se do šancí, hostům se nedaří najít cesta na plzeňskou polovinu hřiště.
03:36
03:36
Husákem odkopnutý míček doputoval k Honzíkovi, ten našel nabíhajícího Malkuse , který otevírá skóre dnešního zápasu.
02:50
Porazilova střela od mantinelu prošla až k Topšovi, ten bez problémů chytá.
01:25
V úvodní minutě se na míčku drželi hlavně domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Luděk Franc.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice: brankář: Lukáš Topš; hráči v poli: Martin Pechatý, Pavel Kadlec, Martin Severa, Milan Gerhard, Jan Filipec
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Vojtěch Horák; hráči v poli: Lukáš Porazil, Lukáš Zápal, Jan Husák, David Malkus, Pavel Honzík