6:4
2:3
5:3
- : -
branky (asistence): 03:44 František Lahučký (Jakub Moravec), 04:00 Štěpán Novák (Pavel Hellmann), 05:08 František Lahučký (Jakub Moravec), 06:28 František Lahučký (Jakub Měsíček), 12:03 Miloš Macháček (Štěpán Novák), 12:39 František Lahučký (Roman Dostál), 31:26 Štěpán Novák (Miloš Macháček), 39:25 František Lahučký, 46:00 Roman Dostál (Pavel Hellmann), 54:50 Roman Dostál (Jakub Moravec), 59:11 Štěpán Novák (František Lahučký), 59:28 František Lahučký, 59:53 Miloš Macháček (František Lahučký)
branky (asistence): 02:58 Ondřej Háp (Jan Haupt), 11:02 Martin Štarman (Vilém Nonn), 17:25 Štěpán Švec (Ondřej Háp), 18:00 Jiří Žák (Tomáš Boštík), 22:32 Jiří Žák (Tomáš Boštík), 25:17 Marek Lamplot, 33:45 Martin Štarman (Vilém Nonn), 54:35 Matěj Stejskal (Martin Štarman), 56:03 Martin Štarman (Marek Lamplot), 56:36 Matěj Stejskal (Marek Lamplot)

FBŠ Všestary - FBC PEAKSPORT LITOMYŠL 13:10
4. František Lahučký, 5. Štěpán Novák, 6. František Lahučký, 7. František Lahučký, 13. Miloš Macháček, 13. František Lahučký, 32. Štěpán Novák, 40. František Lahučký, 47. Roman Dostál, 55. Roman Dostál, 60. Štěpán Novák, 60. František Lahučký, 60. Miloš Macháček - 3. Ondřej Háp, 12. Martin Štarman, 18. Štěpán Švec, 19. Jiří Žák, 23. Jiří Žák, 26. Marek Lamplot, 34. Martin Štarman, 55. Matěj Stejskal, 57. Martin Štarman, 57. Matěj Stejskal; rozhodčí: Aleš Jansa - Marek Čížek; vyloučení: 3:5; využití: 2:2; diváků: 5; zásahy brankářů: Filip Ježek 20 - Tomáš Doubek 2, Ondřej Vašek 19; po třetinách: 6:4, 2:3, 5:3;
60:00
Komentář trenéra hostů Michala Hápa: Neběháme, děláme chyby a nenastupujeme do zápasu koncentrovaní. Nemáme šanci vyhrát, pokud takto odehrajeme první půlku zápasu a dostaneme tolik gólů. Musíme se probrat.
60:00
Komentář trenéra domácích Honzy Freiberga: První třetina se nám dnes povedla, co střela to prakticky gól. Od druhé třetiny jsme začali dělat hodně individuálních chyb vzadu a tím jsme soupeře pustili do zápasu. Díky dobré hře v závěru se nám podařilo utkání vyhrát. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
59:53
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček, asistoval František Lahučký (13:10).
59:28
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký bez asistence (12:10).
59:11
Timeout FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
59:11
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Štěpán Novák, asistoval František Lahučký (11:10).
58:16
Vyloučen hráč Štěpán Švec družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
56:36
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Matěj Stejskal, asistoval Marek Lamplot (10:10).
56:03
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Martin Štarman, asistoval Marek Lamplot (10:9).
54:50
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Roman Dostál, asistoval Jakub Moravec (10:8).
54:50
Rychlá odpověď domácích. Moravec si odčinil vyloučení, když na gól nahrál.
54:35
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Matěj Stejskal, asistoval Martin Štarman (9:8).
54:35
Hosté se radují ze vstřeleného gólu z přesilovky.
54:10
Vyloučen hráč Jakub Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za bránění ve hře.
53:00
Škoda, že nepřišlo víc diváků. Rozhodně je na co koukat. Hosté v šesti ve výhodě.
50:30
Hellmann dokonale využil stavby těla a důrazně ale čistě odstavil protihráče od míčku.
47:50
Dle slov zdravotnice bude hráč v pořádku.
46:43
Velká srážka hostujících hráčů a jeden zůstává ležet na hrací ploše. Nakonec se otřesený zvedá a odchází v doprovodu zdravotnice na střídačku.
46:00
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Roman Dostál, asistoval Pavel Hellmann (9:7).
46:00
Tak i Všestary proměňují přesilovku a vedou opět o dva góly.
44:29
Vyloučen hráč Jiří Žák družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za hra rukou.
44:21
Po sérii vyloučení se nám skóre nemění.
42:08
Vyloučen hráč Tomáš Novák družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za špatné střídání.
41:15
Vyloučen hráč Roman Dostál družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině 12:9. Hosté tedy mnohem produktivnější.
40:00
39:59
Vyloučen hráč Štěpán Švec družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost.
39:25
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký bez asistence (8:7).
39:25
Ježek teď senzačním zákrokem zabránil jistému gólu a z protiútoku přesnou střelou dává gól Lahučký.
38:10
Šance se střídají na obou stranách. Ani jeden tým není zatažený. Oba chtějí dát gól.
36:50
Moravec běží sám na golmana, skákavý míček nedokázal usměrnit za jeho záda.
35:30
Litomyšl zamkla Všestary v jejich obranném pásmu a zkouší střílet z každé pozice.
33:45
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Martin Štarman, asistoval Vilém Nonn (7:7).
33:45
Hosté využívají přesilovku.
32:27
Vyloučen hráč František Lahučký družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hra na zemi.
31:26
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Štěpán Novák, asistoval Miloš Macháček (7:6).
31:26
To byla spolupráce celého útoku. Hellmann vypíchnul míček soupeři, poslal na Macháčka k mantinelu, ten se uvolnil přes dva hráče a nahrál Novákovi, který se nemýlil.
28:43
Brejk 3 na 2 hasí Píše.
27:23
Macháček sražený u mantinelu. Hraje se opravdu tvrdě.
26:38
Další volný úder Litomyšle. Tentokrát po zemi vedle brány .
26:20
Nebezpečná střela hostů po volném úderu letí těsně nad.
25:17
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot bez asistence (6:6).
25:17
A začínáme od nuly. Litomyšl trestá chybu všestarské obrany.
22:32
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Žák, asistoval Tomáš Boštík (6:5).
22:32
Nedáš, dostaneš. Nejdřív měl Novák 100% šanci, ale nedokázal zpracovat míček, se kterým nepočítal, dostatečně rychle a zakončit. Na druhé straně slepeným gólem po x-té dorážce snižují hosté na rozdíl pouhého gólu.
21:30
Stejně jako první, tak i druhá třetina je velmi rychlá z obou stran.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají hosté a po pár vteřinách střílí nad.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině vyznívají ve prospěch domácích v poměru 12:7.
20:00
19:19
Obrovský tlak na bránu hostí, nikdo ze všestarských hráčů nedokázal vstřelit gól.
18:01
Dvě chyby v obraně a dva góly Litomyšle, která je nyní tím aktivnějším týmem na hřišti.
18:00
17:25
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Ondřej Háp (6:3).
16:56
Přesilovka zůstala nevyužitá a přes velké šance. Dokonce i Ježek má dva důležité zákroky po brejcích Litomyšle.
14:56
Vyloučen hráč Matěj Stejskal družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za hra rukou.
14:56
Hra rukou. Všestary si zahrají přesilovku.
14:30
Hraje se stále ve vysokém tempu. Litomyšl se nevzdává.
13:30
Padá nám opravdu hodně gólů. Ani nestíháme psát, co se děje na hřišti.
12:39
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký, asistoval Roman Dostál (6:2).
12:03
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček, asistoval Štěpán Novák (5:2).
11:02
11:02
Ježek měl zakrytý výhled a střelou z poloviny hřiště hosté snižují.
06:29
Všestarští vyhnali Doubka z brány, nahradil ho Vašek.
06:28
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký, asistoval Jakub Měsíček (4:1).
06:28
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Vašek družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
06:28
Do nemocnice letí Lahučkého hattrick. Tomu to dnes pálí!
05:08
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký, asistoval Jakub Moravec (3:1).
05:08
Lahučký dává další gól. Všestary zvyšují na 3:1.
04:00
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Štěpán Novák, asistoval Pavel Hellmann (2:1).
04:00
Všestary otáčí skóre. Hellmann se z rohu uvolnil přes tři hráče a krásným pasem našel Nováka před poloprázdnou brankou.
03:44
03:44
Další střelou srovnává Lahučký skóre gólem do nemocnice pro svou přítelkyni.
03:00
Všestary by rády srovnaly a posílají na golmana dvě střely, ten Litomyšl drží.
02:58
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Ondřej Háp, asistoval Jan Haupt (0:1).
02:30
Hraje se nahoru dolů a první branku vstřelili hosté.
02:00
Hra začala ve vysokém tempu. Oba týmy makají na plný plyn.
00:01
Vítáme Vás. V dnešním zápase se Všestary utkají s prvním těžkým týmem soutěže. Věřme, že dokáží navázat na předchozí výsledky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Marek Čížek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC PEAKSPORT LITOMYŠL: brankář: Tomáš Doubek; hráči v poli: Vilém Nonn, Michal Háp, Marek Lamplot, Jan Haupt, Martin Štarman
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary: brankář: Filip Ježek; hráči v poli: Jan Volenec, David Píše, Štěpán Novák, Miloš Macháček, Pavel Hellmann