0:4
0:3
- : -
branky (asistence): 13:54 Jakub Mulač, 15:56 Jakub Mulač (Petr Hromádko)
branky (asistence): 11:20 Marek Mikeš (Matěj Špaček), 13:32 Michal Vlk (Boleslav Kytka), 23:14 Matěj Špaček (Boleslav Kytka), 29:07 Jan Švejda (Michal Vlk), 32:32 Jan Švejda (Michal Vlk), 34:03 Vojtěch Trčálek (Michal Vlk), 48:55 Matěj Špaček, 56:48 Boleslav Kytka (Radovan Vnuk), 57:19 Dalibor Nigrin (Michal Vlk)

FbŠ Bohemians B - TJ Sokol Královské Vinohrady B 2:9
14. Jakub Mulač, 16. Jakub Mulač - 12. Marek Mikeš, 14. Michal Vlk, 24. Matěj Špaček, 30. Jan Švejda, 33. Jan Švejda, 35. Vojtěch Trčálek, 49. Matěj Špaček, 57. Boleslav Kytka, 58. Dalibor Nigrin; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Ondřej Štola 23 - Tomáš Šimek 23; po třetinách: 2:2, 0:4, 0:3;
60:00
59:59
Střely domácí 10, hosté 12
59:59
Komentář trenéra hosté: Díky soupeři za utkání, hodně štěstí do zbytku sezóny
59:59
Komentář trenéra domácí: Děkujeme soupeřům za utkání.
57:19
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Dalibor Nigrin, asistoval Michal Vlk (2:9).
56:48
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Boleslav Kytka, asistoval Radovan Vnuk (2:8).
48:55
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Matěj Špaček bez asistence (2:7).
45:59
Vyloučen hráč Radim Bobek družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:59
Střely domácí 8, hosté 9
39:10
Vyloučen hráč Daniel Dvořák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
34:03
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Vojtěch Trčálek, asistoval Michal Vlk (2:6).
33:25
32:32
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Švejda, asistoval Michal Vlk (2:5).
29:07
23:14
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Matěj Špaček, asistoval Boleslav Kytka (2:3).
20:00
20:00
19:59
Střely domácí 7, hosté 11
15:56
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jakub Mulač, asistoval Petr Hromádko (2:2).
15:07
Vyloučen hráč Boleslav Kytka družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za špatné střídání.
13:54
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jakub Mulač bez asistence (1:2).
13:32
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Michal Vlk, asistoval Boleslav Kytka (0:2).
11:20
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Marek Mikeš, asistoval Matěj Špaček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Tomáš Šimek; hráči v poli: Jan Švejda, Daniel Dvořák, Michal Vlk, Dalibor Nigrin, Vojtěch Trčálek
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians B: brankář: Ondřej Štola; hráči v poli: Pavel Čihák, Lukáš Kuncman, Jan Harák, Ondřej Plecháč, Kryštof Blažej