1:5
5:2
4:7
- : -
branky (asistence): 16:46 Matěj Doubek (Michal Hošek), 20:45 Zdeněk Kounek (Tomáš Voldřich), 21:11 Adam Škoda (Matěj Doubek), 27:59 Petr Diviš (Tomáš Dohnal), 29:58 Tomáš Dohnal (Matěj Doubek), 34:16 Adam Škoda (Matěj Doubek), 40:12 Zdeněk Kounek (Matěj Doubek), 52:56 Adam Škoda (Matěj Doubek), 56:13 Michal Hošek (Matěj Doubek), 58:55 Tomáš Dohnal (Zdeněk Kounek)
branky (asistence): 08:05 Jiří Doleček (Martin Kavka), 13:38 Jan Skalický (František Majvald), 14:53 Petr Kminiak, 16:31 Jan Skalický (Matouš Hrdina), 18:28 Vojtěch Náhlík (František Majvald), 26:50 Vojtěch Náhlík (Jan Skalický), 36:34 Jan Matyáš, 43:30 Jiří Doleček (František Majvald), 44:54 František Majvald (Vojtěch Náhlík), 45:44 František Majvald (Vojtěch Náhlík), 48:14 Matouš Hrdina (Jan Skalický), 49:45 František Majvald (Jan Skalický), 53:44 Vojtěch Náhlík (František Majvald), 56:34 Jan Matyáš (Petr Kminiak)

Pacovští Honzíci - FBC LETOHRAD Orel Orlice 10:14
17. Matěj Doubek, 21. Zdeněk Kounek, 22. Adam Škoda, 28. Petr Diviš, 30. Tomáš Dohnal, 35. Adam Škoda, 41. Zdeněk Kounek, 53. Adam Škoda, 57. Michal Hošek, 59. Tomáš Dohnal - 9. Jiří Doleček, 14. Jan Skalický, 15. Petr Kminiak, 17. Jan Skalický, 19. Vojtěch Náhlík, 27. Vojtěch Náhlík, 37. Jan Matyáš, 44. Jiří Doleček, 45. František Majvald, 46. František Majvald, 49. Matouš Hrdina, 50. František Majvald, 54. Vojtěch Náhlík, 57. Jan Matyáš; rozhodčí: Václav Paletář - Jan Koutník; vyloučení: 3:3; využití: 2:2; diváků: 25; zásahy brankářů: Jaroslav Mareš 3, Jan Máca 14 - David Richter 21; po třetinách: 1:5, 5:2, 4:7;
60:00
58:55
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Tomáš Dohnal, asistoval Zdeněk Kounek (10:14).
58:55
Domácí využívají přesilovku.
57:01
Vyloučen hráč Roman Kristek družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
56:34
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Matyáš, asistoval Petr Kminiak (9:14).
56:34
Po úspěšné kombinaci zase hosté zvyšují svůj náskok.
56:13
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Michal Hošek, asistoval Matěj Doubek (9:13).
53:44
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Vojtěch Náhlík, asistoval František Majvald (8:13).
53:44
Hosté znovu uděřují střelou Mácovi vedle hlavy.
52:56
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Adam Škoda, asistoval Matěj Doubek (8:12).
52:56
Domácí se snad vzchopili a začínají tlačit. Toto úsilí skončilo gólem.
49:45
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Jan Skalický (7:12).
49:45
Domací si nepohlídali volného hráče před bránou a ten bez problémů proměňuje.
49:14
Domácí se snaží najít cestu k zakončení.
48:14
Timeout Pacovští Honzíci
48:14
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Matouš Hrdina, asistoval Jan Skalický (7:11).
47:24
Vyloučen hráč Jiří Doleček družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
46:54
Hosté zase netrefují odkrytou bránu.
45:44
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Vojtěch Náhlík (7:10).
45:44
Hosté s přehledem využívají přesilovku.
45:22
Vyloučen hráč Tomáš Dohnal družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:54
44:03
Vyloučen hráč Milan Paták družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
43:30
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jiří Doleček, asistoval František Majvald (7:8).
43:30
Hosté využili zmatek domácích v obranné polovině a zvyšují na 7:8.
42:28
Trestné střílení družstva Pacovští Honzíci neproměnil Tomáš Dohnal.
42:00
Špatná rozehrávka hostů, ale domácí nevyužívají tuto šanci.
41:11
Sražená střela hostí.
40:12
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Zdeněk Kounek, asistoval Matěj Doubek (7:7).
40:12
Rychlá kombinace po vhazování končí gólem.
40:00
40:00
39:51
Hosté měli nebezpečnou šanci.
39:13
Vyloučen hráč David Lauterbach družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za špatné střídání.
38:21
Střela po zemi k tyči, kterou Máca viděl na poslední chvíli, končí mimo bránu.
38:01
Hosté mají střelecké pokusy, ale všechny končí za mantinely.
37:02
Domácí hrají v oslabení v útočné půlce.
36:40
Vyloučen hráč Robert Chaloupka družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za hra na zemi.
36:34
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Matyáš bez asistence (6:7).
36:34
Střela z dálky zapadla za brankáře mácu.
36:15
Hráč hostí s číslem 17 netrefil skákající míček před prázdnou bránou.
32:06
Nebezpečná střela hráče hostú s číslem 8.
31:17
Domácí přeřadili na vyšší stupeň a hosté moc nestíhájí.
29:58
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Tomáš Dohnal, asistoval Matěj Doubek (5:6).
29:58
Dobře vyřešená standartní situace končí krásným gólem.
27:59
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Petr Diviš, asistoval Tomáš Dohnal (4:6).
27:59
Z rohu se vytáčí Diviš a nekompromisně zakončuje.
26:50
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Vojtěch Náhlík, asistoval Jan Skalický (3:6).
26:50
Po okamžité rozehrávce přichází gól hostí.
26:15
Hosté nevědí co se děje, honzíci předvádí krásnou kombinaci.
24:40
Hosté se po dlouhé době podívali do své útočné poloviny.
23:03
Máca se předvedl parádním zákrokem z úhlu.
21:11
21:11
Vypadá to, že honzíkům přestávka pomohla.
20:45
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Zdeněk Kounek, asistoval Tomáš Voldřich (2:5).