3:3
5:1
2:1
- : -
branky (asistence): 02:22 Jiří Trávníček (Michal Šíma), 15:37 Michal Vařeka (Michal Šíma), 16:15 Matyáš Zapletal (Štěpán Maixner), 20:36 Daniel Venouš, 29:26 Jiří Trávníček (Ondřej Mrázek), 29:56 Michal Vařeka (Matěj Mondek), 30:08 Daniel Venouš (Ondřej Mrázek), 38:59 Jiří Trávníček (Ondřej Mrázek), 42:56 Ondřej Mrázek, 52:03 Jindřich Kamler (Matyáš Zapletal)
branky (asistence): 12:02 Michal Vašut (Libor Čmela), 15:26 Marek Maťcha, 19:57 Jan Smička, 32:22 Jakub Krnáč (Marek Vlček), 52:45 Marek Vlček (Jakub Krnáč)

FbC Asper Šumperk - SK K2 Prostějov 10:5
3. Jiří Trávníček, 16. Michal Vařeka, 17. Matyáš Zapletal, 21. Daniel Venouš, 30. Jiří Trávníček, 30. Michal Vařeka, 31. Daniel Venouš, 39. Jiří Trávníček, 43. Ondřej Mrázek, 53. Jindřich Kamler - 13. Michal Vašut, 16. Marek Maťcha, 20. Jan Smička, 33. Jakub Krnáč, 53. Marek Vlček; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 5:4; využití: 2:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Antonín Byvan 31 - Tomáš Krátký 13, Jan Weidinger 8; po třetinách: 3:3, 5:1, 2:1;
60:00
Komentář trenéra hostů Martina Fráňi: Gratuluji soupeři ke 3 bodům, potrestal nás v individuálních chybách v obraně a efektivnějším proměňováním šancí.
60:00
Komentář trenéra domácích Ondřeje Mrázka: Děkuji soupeři i rozhodčím za zápas, na můj vkus dost kouskovaný, ale alespoň se trochu přitvrdilo. Rozhodčím i soupeři přeji příjemnou cestu domů, a na závěr bych pozdravil našeho věrného fanouška Honzu Štúra, ať je v kterékoliv hospodě
60:00
59:46
Vyloučen hráč Tomáš Hanák družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:49
Vyloučen hráč Štěpán Maixner družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
52:45
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Marek Vlček, asistoval Jakub Krnáč (10:5).
52:03
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jindřich Kamler, asistoval Matyáš Zapletal (10:4).
46:30
Vyloučen hráč Daniel Venouš družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:56
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Mrázek bez asistence (9:4).
40:00
40:00
38:59
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Ondřej Mrázek (8:4).
32:22
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč, asistoval Marek Vlček (7:4).
30:08
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš, asistoval Ondřej Mrázek (7:3).
30:08
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Weidinger družstva SK K2 Prostějov
29:56
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Vařeka, asistoval Matěj Mondek (6:3).
29:26
28:10
Vyloučen hráč Marek Vlček družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost.
25:55
Vyloučen hráč Jindřich Kratochvíl družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
20:36
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš bez asistence (4:3).
20:00
20:00
19:57
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Smička bez asistence (3:3).
18:59
Vyloučen hráč Michal Vašut družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost.
18:59
Vyloučen hráč Jiří Trávníček družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
16:15
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Matyáš Zapletal, asistoval Štěpán Maixner (3:2).
15:37
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Vařeka, asistoval Michal Šíma (2:2).
15:26
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Marek Maťcha bez asistence (1:2).
12:07
Hosté také jako domácí na začátku utkání využívají přesilovky a srovnávají stav utkání.
12:02
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Michal Vašut, asistoval Libor Čmela (1:1).
11:29
Vyloučen hráč Ondřej Mrázek družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
10:20
Hosté teď měli šanci skorovat, ale Byvan byl připraven.
05:10
Hosté teď kombinují na útočné polovině, ale obránci domácích je nepouští do šancí.
02:30
Domácí celek bleskově využívá prěsilové hry a přidává první gol utkání.
02:22
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Michal Šíma (1:0).
02:18
Vyloučen hráč Matěj Ošťádal družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Axmann a Radek Šiška.
00:00
00:00
Line-up hostů SK K2 Prostějov: brankář: Tomáš Krátký; hráči v poli: Zdeněk Fojt, Matěj Ošťádal, Karel Hloch, Marek Vlček, Jakub Krnáč
00:00
Line-up domácích FbC Asper Šumperk: brankář: Antonín Byvan; hráči v poli: Michael Maus, Jindřich Kamler, Jiří Trávníček, Ondřej Mrázek, Daniel Venouš