1:3
4:2
2:1
- : -
branky (asistence): 04:02 Radovan Kubek (Petr Stejskal), 24:47 Daniel Holeček (Michal Obertan), 26:36 Radovan Kubek (Kryštof Kůs), 31:13 Kryštof Kůs (Jiří Sedláček), 32:42 Jiří Sedláček (Michal Obertan), 40:23 Daniel Holeček (Radovan Kubek), 56:24 Daniel Holeček (Pavel Stejskal)
branky (asistence): 09:59 Václav Vilímek (Milan Koubek), 10:49 Adam Kobr (Marek Cifra), 19:41 Vojtěch Pavlák (Michael Sháněl), 23:38 Adam Kobr (David Šimáček), 31:24 Libor Knypl (Radim Jiráský), 57:18 Martin Kadavý (Libor Knypl)

TJ Centropen Dačice - FTC Vysoké Mýto  7:6
5. Radovan Kubek, 25. Daniel Holeček, 27. Radovan Kubek, 32. Kryštof Kůs, 33. Jiří Sedláček, 41. Daniel Holeček, 57. Daniel Holeček - 10. Václav Vilímek, 11. Adam Kobr, 20. Vojtěch Pavlák, 24. Adam Kobr, 32. Libor Knypl, 58. Martin Kadavý; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Petr Holeček; vyloučení: 2:5; využití: 1:1; diváků: 13; zásahy brankářů: Lukáš Vacuška 15 - Václav Musel 21; po třetinách: 1:3, 4:2, 2:1;
60:00
59:59
Střely na branku Domácí 6 - Hosté 5 . Celkem Domácí 28 - Hosté 20 .
59:59
Komentář trenéra hostů: Viděli jsme vyrovnané utkání vyrovnaným soupeřem. Myslím že jsme dnes nebyli horším týmem, ale trápíme se v koncovce a to nás stojí body. je to další utkání v řadě které jsme měli dobře odehrané a nakonec jsme ho ztratili. Gratuluji domácím k výhře. Komentář trenéra Domácí: Soupeř nás zatím nejvíce prověřil a potrápil. Chválím mužstvo za druhou a třetí třetinu třetinu. Děkuji soupeři za hru.
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:18
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval Libor Knypl (7:6).
57:02
Hosté hrají v 6 hráči v poli.
57:00
Timeout FTC Vysoké Mýto
56:24
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Pavel Stejskal (7:5).
51:47
Hosté v plném počtu.
49:17
Vyloučen hráč Radim Jiráský družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za vražení zády.
47:48
45:48
Vyloučen hráč Václav Vilímek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za vražení zády.
40:23
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Radovan Kubek (6:5).
38:21
Vyloučen hráč Václav Vilímek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za špatné střídání.
37:23
Domácí v plném počtu.
35:50
Oba dva týmy začínají v soubojích přitvrzovat.
35:23
Vyloučen hráč Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
32:42
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jiří Sedláček, asistoval Michal Obertan (5:5).
32:41
Jiří Sedláček a je stav opět nerozhodný.
31:24
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Libor Knypl, asistoval Radim Jiráský (4:5).
31:13
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Jiří Sedláček (4:4).
31:13
KRYŠTOF KŮS 4:4
29:16
Vyloučen hráč Radim Jiráský družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
28:10
V druhé třetině dominují na hřišti hráči Dačic.
26:36
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Kryštof Kůs (3:4).
26:35
Dačice ted zamkli svého soupeře před brankou a dávají kontaktní gól.
24:47
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Michal Obertan (2:4).
24:46
Daniel Holeček procpal míček pod tělem Musela a snižuje na rozdíl dvou branek.
23:38
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval David Šimáček (1:4).
21:54
20:00
20:00
19:59
Střely na branku Domácí 8, - Hosté 7 .
19:41
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Pavlák, asistoval Michael Sháněl (1:3).
19:40
Krásná akce hostů a je to 1:3
18:00
17:15
Dačický si dali 5 krásných přihrávek z první ale Kubek nakonec posílá míček za mantinely.
16:00
Vyloučen hráč Adam Kobr družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
14:10
Další skvělí zákrok Musel zneškodnil pokus Kůse.
13:11
Musel reflexivním zákrok vyráží beckendovou střelu od Jiřího Sedláčka.
10:49
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Marek Cifra (1:2).
09:59
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Václav Vilímek, asistoval Milan Koubek (1:1).
05:54
Unzeitig se ocitl sám před před odkrytou branku ale vysoko přestřelil.
04:02
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Petr Stejskal (1:0).
04:01
Petr Stejskal utekl po pravé straně hřiště a našel před brankou volného Kubka který dává první gól dnešního utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kohnheiser a Petr Holeček.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto : brankář: Václav Musel; hráči v poli: David Šimáček, Václav Vilímek, Ondřej Kadrmas, Milan Koubek, Jiří Unzeitig
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Lukáš Vacuška; hráči v poli: Petr Stejskal, Kryštof Kůs, Radovan Kubek, Jan Sláma, Petr Jindra