5:3
- : -
Zlín Lions
Zlín Lions
branky (asistence): 06:36 Michal Baroň (Matěj Koňařík), 11:00 Jan Vondřejc (Jan Němeček), 13:26 Petr Graclík (Petr Pospíšil), 14:36 Jaroslav Lovecký, 17:15 Jan Němeček (Pavel Balusek), 19:51 Petr Graclík (Matěj Koňařík), 21:52 Matěj Koňařík (Michal Baroň), 29:21 Jaroslav Lovecký, 35:21 Petr Pospíšil (Matěj Koňařík), 39:54 Pavel Balusek (Jaroslav Lovecký), 43:29 Matěj Koňařík (Michal Baroň), 43:56 Jaroslav Lovecký (Miroslav Končitík), 48:25 Lukáš Ondroušek (Petr Pospíšil), 58:02 Jaroslav Lovecký, 58:14 Pavel Balusek (Jan Němeček)
branky (asistence): 28:24 Štěpán Čevela (Tomáš Zakopčan), 36:30 Tomáš Zakopčan (Ondřej Miškov), 40:26 Jaromír Filip, 44:07 Ondřej Miškov (Ondřej Janáč), 45:54 Ondřej Miškov (Adam Juřina)

Zlín Lions - FBC ORCA KRNOV 15:5
7. Michal Baroň, 12. Jan Vondřejc, 14. Petr Graclík, 15. Jaroslav Lovecký, 18. Jan Němeček, 20. Petr Graclík, 22. Matěj Koňařík, 30. Jaroslav Lovecký, 36. Petr Pospíšil, 40. Pavel Balusek, 44. Matěj Koňařík, 44. Jaroslav Lovecký, 49. Lukáš Ondroušek, 59. Jaroslav Lovecký, 59. Pavel Balusek - 29. Štěpán Čevela, 37. Tomáš Zakopčan, 41. Jaromír Filip, 45. Ondřej Miškov, 46. Ondřej Miškov; rozhodčí: Ondřej Lukáš - Jan Kouba; vyloučení: 3:5; využití: 3:1; zásahy brankářů: Jaroslav Bartík 20 - Ondřej Láryš 24; po třetinách: 6:0, 4:2, 5:3;
60:00
První třetina určila vývoj zápasu. Bojovali jsme, ale bohužel jsme prohráli. Děkujeme soupeři za zápas, i divákům.
60:00
Střely na branku: 15-9
60:00
Komentář trenéra domácích: Dnešním zápasem jsme uzavřeli úspěšný víkend. Hráli jsme jako jeden tým. Děkuju klukům za zápas a přejeme soupeři šťastnou cestu domů.
60:00
58:14
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Pavel Balusek, asistoval Jan Němeček (15:5).
58:02
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jaroslav Lovecký bez asistence (14:5).
48:25
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Lukáš Ondroušek, asistoval Petr Pospíšil (13:5).
46:53
Vyloučen hráč Jan Vondřejc družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost.
46:53
Vyloučen hráč Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
45:54
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Adam Juřina (12:5).
44:07
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Ondřej Janáč (12:4).
43:56
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jaroslav Lovecký, asistoval Miroslav Končitík (12:3).
43:29
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Matěj Koňařík, asistoval Michal Baroň (11:3).
40:26
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip bez asistence (10:3).
40:00
40:00
Střely na branku: 8-10
40:00
39:54
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Pavel Balusek, asistoval Jaroslav Lovecký (10:2).
37:17
Vyloučen hráč Štěpán Lhoťan družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
36:30
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Tomáš Zakopčan, asistoval Ondřej Miškov (9:2).
35:21
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Petr Pospíšil, asistoval Matěj Koňařík (9:1).
34:43
Vyloučen hráč Petr Graclík družstva Zlín Lions na 2 minuty za hra rukou.
29:51
Vyloučen hráč Filip Horník družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost.
29:21
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jaroslav Lovecký bez asistence (8:1).
28:24
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Štěpán Čevela, asistoval Tomáš Zakopčan (7:1).
21:52
20:00
20:00
Střely na branku: 18-6
20:00
19:51
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Petr Graclík, asistoval Matěj Koňařík (6:0).
18:47
Vyloučen hráč David Musil družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
17:15
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Němeček, asistoval Pavel Balusek (5:0).
16:05
Nebezepečná srážka u střídačky hostů mezi Koňaříkem a Miškovem, který to nejspíš odnesl nějakým lehkým zraněním, snad bude vše v pořádku.
14:36
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jaroslav Lovecký bez asistence (4:0).
13:26
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Petr Graclík, asistoval Petr Pospíšil (3:0).
13:26
Zlínští využívají i druhou přesilovku v dnešním zápase. Graclík natáhl ke střele a prostřelil vše, co mu stálo v cestě.
12:46
Vyloučen hráč Jaromír Filip družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
11:00
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Vondřejc, asistoval Jan Němeček (2:0).
09:48
Vyloučen hráč Jaromír Filip družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
09:38
Lovecký teď od pravého mantinelu orazítkoval břevno hostující branky.
06:36
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Baroň, asistoval Matěj Koňařík (1:0).
06:36
Zlín se ujímá vedení, Baroň zužitkoval Koňaříkovu přihrávku před poloodkrytou branku.
03:11
Zlínu se teď povedlo vstřelit gól, bohužel díky faulu Koňaříka nebyl uznán.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lukáš a Jan Kouba.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV: brankář: Ondřej Láryš; hráči v poli: Ondřej Janáč, Adam Juřina, Ondřej Miškov, Jaromír Filip, Filip Svoboda
00:00
Line-up domácích Zlín Lions: brankář: Jaroslav Bartík; hráči v poli: Jan Vondřejc, Petr Pospíšil, Pavel Balusek, Jan Němeček, Petr Graclík