1:4
0:4
1:8
- : -
branky (asistence): 05:53 Martin Zeidler (Jan Svoboda), 42:20 Martin Dušek (Jakub Musílek)
branky (asistence): 10:03 Ondřej Bartůšek (Tomáš Pícha), 12:04 Petr Vachtl (Petr Tůma), 14:31 Tomáš Pícha (Marek Garreis), 16:19 Marek Garreis (Tomáš Pícha), 23:48 David Lukáš (Ladislav Vorel), 25:55 Marek Garreis (Ondřej Bartůšek), 27:53 Tomáš Pícha (Ondřej Bartůšek), 36:49 Ladislav Vorel (Petr Tůma), 40:33 Martin Jaeger (Kryštof Garreis), 44:33 Martin Jaeger (Kryštof Garreis), 47:36 Ladislav Vorel, 48:35 Kryštof Garreis (Ondřej Bartůšek), 49:14 Ladislav Vorel (Petr Vachtl), 51:11 Petr Tůma (David Lukáš), 52:03 Ladislav Vorel (Petr Tůma), 57:16 Martin Jaeger (Tomáš Pícha)

Start98 Praha-Kunratice B - SK Florbal Benešov 2:16
6. Martin Zeidler, 43. Martin Dušek - 11. Ondřej Bartůšek, 13. Petr Vachtl, 15. Tomáš Pícha, 17. Marek Garreis, 24. David Lukáš, 26. Marek Garreis, 28. Tomáš Pícha, 37. Ladislav Vorel, 41. Martin Jaeger, 45. Martin Jaeger, 48. Ladislav Vorel, 49. Kryštof Garreis, 50. Ladislav Vorel, 52. Petr Tůma, 53. Ladislav Vorel, 58. Martin Jaeger; rozhodčí: Jan Šubrt - Martin Jirka; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 9; zásahy brankářů: Jan Bambas ? - Lukáš Brož ?; po třetinách: 1:4, 0:4, 1:8;
60:00
Střeli na branku ve třetí části Start 5, Benešov 14
60:00
57:16
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Martin Jaeger, asistoval Tomáš Pícha (2:16).
52:03
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel, asistoval Petr Tůma (2:15).
51:11
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval David Lukáš (2:14).
49:14
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel, asistoval Petr Vachtl (2:13).
48:35
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Kryštof Garreis, asistoval Ondřej Bartůšek (2:12).
47:36
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel z trestného střílení (2:11).
44:33
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Martin Jaeger, asistoval Kryštof Garreis (2:10).
42:20
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Martin Dušek, asistoval Jakub Musílek (2:9).
41:58
Vyloučen hráč Kryštof Garreis družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hra rukou.
40:33
40:00
40:00
Střeli ve druhé části zápasu Start 3 a Benešov 7.
40:00
39:00
Vyloučen hráč Martin Zeidler družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za bránění ve hře.
36:49
33:47
Vyloučen hráč Josef Tůma družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za špatné střídání.
33:17
Vyloučen hráč Pavel Suchánek družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za sekání.
27:53
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Tomáš Pícha, asistoval Ondřej Bartůšek (1:7).
25:55
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Marek Garreis, asistoval Ondřej Bartůšek (1:6).
23:48
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil David Lukáš, asistoval Ladislav Vorel (1:5).
20:00
20:00
Střeli v první třetině Start 6, Benešov 16.
20:00
16:19
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Marek Garreis, asistoval Tomáš Pícha (1:4).
14:31
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Tomáš Pícha, asistoval Marek Garreis (1:3).
12:04
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Vachtl, asistoval Petr Tůma (1:2).
10:03
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ondřej Bartůšek, asistoval Tomáš Pícha (1:1).
05:53
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Martin Zeidler, asistoval Jan Svoboda (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Šubrt a Martin Jirka.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: David Lukáš, Petr Tůma, Miloš Vojtíšek, Ladislav Vorel, Petr Vachtl
00:00
Line-up domácích Start98 Praha-Kunratice B: brankář: Jan Bambas; hráči v poli: Jakub Musílek, Jan Štercl, Martin Zeidler, Jan Svoboda, Martin Dušek