0:3
1:5
2:3
- : -
branky (asistence): 38:06 Martin Vetro (Michal Slavík), 41:25 Michal Slavík (Lukáš Hlava), 56:16 Michal Slavík (Jan Novotný)
branky (asistence): 04:10 Lukáš Konvalina (Matouš Tesař), 08:31 Pavel Batista (Štěpán Mosler), 15:32 Tomáš Abrhám, 22:29 Štěpán Mosler (Tomáš Abrhám), 23:50 Štěpán Mosler (Tomáš Abrhám), 25:34 Štěpán Mosler (Pavel Batista), 30:41 Patrik Soukup (Lukáš Konvalina), 34:07 Štěpán Mosler (Tomáš Abrhám), 46:16 Patrik Soukup (Jan Šafránek), 48:25 Patrik Soukup (Tomáš Abrhám), 59:17 Patrik Soukup (Tomáš Abrhám)

TJ Sokol Koberovy - Florbal Sokolov 3:11
39. Martin Vetro, 42. Michal Slavík, 57. Michal Slavík - 5. Lukáš Konvalina, 9. Pavel Batista, 16. Tomáš Abrhám, 23. Štěpán Mosler, 24. Štěpán Mosler, 26. Štěpán Mosler, 31. Patrik Soukup, 35. Štěpán Mosler, 47. Patrik Soukup, 49. Patrik Soukup, 60. Patrik Soukup; rozhodčí: Jitka Píšová - Jiří Jelínek; vyloučení: 4:5; využití: 1:3; diváků: 12; zásahy brankářů: Ondřej Brunclík 24 - Lukáš Heczko 26; po třetinách: 0:3, 1:5, 2:3;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra hostů: "Celý zápas byl ve velmi uvolněném tempu. Rozhodla efektivita v koncovce a jednoduchá obrana. Soupeři děkujeme za zápas."
59:59
Vyjádření trenéra domácích: "Dnes jsme soupeři nestačili především v rychlosti a nezvládali jsme základní věci. K ničemu jsme se prakticky nedostali a výsledek je pouze odrazem našeho dnešního výkonu. Gratulujeme soupeři k výhře."
59:55
Utkání nám končí. Dnes vyli hosté jasně lepší a po zásluze si odváží tři body. My se s Vámi spolu s Kéďou loučíme a budeme se těšit u dalšího textového online přenosu.
59:17
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup, asistoval Tomáš Abrhám (3:11).
56:18
Kdepak! Se Slávou se nežertuje! Tento player z velkohamerského rajónu ukázal hostujícímu brankáři, kdo je právoplatný majitel hole, s jejíž pomocí nekompromisně uklidil odražený míček do branky
56:16
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Michal Slavík, asistoval Jan Novotný (3:10).
55:27
Timeout TJ Sokol Koberovy
55:27
Vyloučen hráč Lukáš Heczko družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za držení.
53:45
Hostující brankář zřejmě vzpomněl na hokejovou kariéru, ukradnul Slavíkovi hůl a chtěl pokračovat ve hře. Arbitr ovšem správně poznal, že tady něco nesedí a domácí tak mají další přesilovou hru
53:42
Předseda Hartl ukazuje svůj neuvěřitelný přínos pro tým. Vybojoval zdánlivě ztracený balonek a tlak domácích v přesilové hře tak může směle pokračovat. Bohužel už však bez zřejmě zraněného Kuršela. Ten spolu s Leošem doplnili řady kolem pořadatelského stolku a do dnešního zápasu tak již zasáhnou jen při závěrečném podávání rukou
52:58
Vyloučen hráč Patrik Soukup družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:27
A je to desítka. Raduje se tak akorát klubová kasička, která bude po tomto víkendu zase o něco bohatší.
48:25
46:16
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup, asistoval Jan Šafránek (2:9).
44:03
Škoda, že je dnes Kéďa zraněný. Zrovna ho tady vychvaluje fanynka Káťa, která obdivuje jeho výtečnou obranou hru. Ten se na okamžik cítil natolik v rozpacích, že téměř zapomněl na své pořadatelské a časoměřičské povinnosti
41:26
Sláva hlásí comeback! Kdyby byla možnost si v této soutěži vsadit na střelce, jistě by sázkové kanceláře zaplakaly.
41:25
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Michal Slavík, asistoval Lukáš Hlava (2:8).
40:00
40:00
Velká Pardubická zná svěho vítěze! Je jím francouzský sedmiletý hnědák Tzigane Du Berlais vedený českým žokejem Janem Faltejskem. Ten tak slaví již svůj pátý triumf v nejprestižnějším českém překážkovém dostihu. Svoji gratulaci připojuje koberovský florbalový oddíl
40:00
39:45
Tady to nejiskří, ale pomalu začíná hořet. Klika, že druhá třetina končí... Horké hlavy snad v šatnách vychladnou a my budeme moct v klidu zase pokračovat
39:35
Vyloučen hráč David Ladžon družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nesportovní chování.
39:35
Vyloučen hráč Adam Kuršel družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování.
38:07
Prosazuje se Vetro alias Větrník. Tento borec dnes hraje své třetí utkání v Divizi a střílí svoji první branku. Sbírá si ihned míček na památku. Určitě si za pár let na tuto chvíli vzpomene až se mu na této sportovní relikvii bude doma usazovat prach
38:06
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Martin Vetro, asistoval Michal Slavík (1:8).
34:20
Fyzika je potvora, o tom se teď přesvědčil hostující hráč číslo 8, který selhal v tutové šanci a ještě si u toho ustlal na podlaze. Ještě předtím neudržel Leoš nervy na uzdě, vyštěkl na hostujícího brankáře pár nepěkných slov a už sedí v prostoru, kam se posílají na převýchovu zlobiví chlapci
34:07
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Štěpán Mosler, asistoval Tomáš Abrhám (0:8).
33:49
Vyloučen hráč Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování.
30:50
No kdyby to jen zavánělo, ale tady to přímo smrdí debaklem. Trochu tady s Kéďou litujeme Ondru v domácí brance, který předvádí skvělý výkon, ale nemůže udělat víc ani kdyby se rozkrájel
30:41
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup, asistoval Lukáš Konvalina (0:7).
29:29
Vyloučen hráč Lukáš Hlava družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:30
Cituju Kéďu: "Leošek začíná bejt frustrovanej." No má pravdu ten chasník. Domácí 26 teď dvakrát dohrála souboj. Snad ho na lavičce trochu zchladí nebo to bude zavánět dalším trestem
25:35
Florbalová parádička se urodila u branky domácích, kdy hostující útočník dostal až příliš času u jedné z tyček a freestylově přidal šestý gól.
25:34
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Štěpán Mosler, asistoval Pavel Batista (0:6).
23:51
Chudák Šiky. Chtěl odčinit chybu svého týmu při střídání a s pokorou šel odsedět dvouminutový trest. Než však stihnul najít na židli pohodlnou pozici, mohl po využité přesilovce hostů kráčet zase zpátky na střídačku
23:50
23:32
Vyloučen hráč Marek Šikola družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za špatné střídání.
22:29
21:47
Domino přes noc přemontoval čepel, se kterou včera nasbíral 7 kanadských bodů, dnes se mu zatím se svojí starou láskou nedaří.
20:00
20:00
V první přestávce Vám dáme šanci se dojít v klidu občerstvit, dojít s pískem a připravit se na druhou třetinu. My vyrážíme srovnat manťáky
20:00
19:22
Kuršel se teď nepěkně podíval na sudí, která nevyhověla jeho úpěnlivé prosbě odpískat nedovolený zákrok. Co na plat, florbal je tvrdý sport.
15:33
Přesilovka se dneska domácím nedaří. Navíc z trestného střílení hosté zvyšují už na 0:3. Abychom aspoň některým z Vás zlepšili náladu, tak v Pardubicích je už téměř vše připraveno na dnešní hlavní dostihový závod.
15:32
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Tomáš Abrhám bez asistence (0:3).
13:43
Vyloučen hráč Jakub Stejskal družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
11:35
A máme tu prvního dnešního hříšníka, který míří do očistce, respektive na trestnou lavici. Domácí tak mají výhodu dnešní první přesilové hry, do které naskakuje Leoš se svou nezaměnitelnou fialovou kšticí. Pokud chcete vidět více fotografií tohoto fanouška modelingu, lamače dívčích srdcí a hráče domácího týmu, kontaktujte prosím naše mediální oddělení.
11:24
Vyloučen hráč Patrik Soukup družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost.
08:31
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Pavel Batista, asistoval Štěpán Mosler (0:2).
04:11
Po volnějším začátku tu máme první branku hostů. Domácí se tak zatím drží zajeté taktiky "povolit – přitáhnout", díky které včera vyprovodili Lovosice 12 góly. Oproti včerejšímu zápasu chybí v sestavě domácích hned 3 útočníci – Kéďa, který dnes mimo obsluhy časomíry bude doplňovat tento online moudrými postřehy, a dále pak Pelikán a Volf.
04:10
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Lukáš Konvalina, asistoval Matouš Tesař (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Píšová a Jiří Jelínek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Sokolov: brankář: Lukáš Heczko; hráči v poli: Jakub Stejskal, Tomáš Abrhám, Patrik Slezák, Pavel Batista, Štěpán Mosler
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Koberovy: brankář: Ondřej Brunclík; hráči v poli: Vojtěch Cvrček, Dominik Reczai, Lukáš Hlava, Michal Reczai, Jan Novotný
00:00
Dobré nedělní odpoledne z dnes slabě zaplněné Brod arény. Mimo Velké Pardubické se dnes odehrává další významná sportovní akce a tou je právě toto utkání mezi domácími Koberovy a hosty ze Sokolova. Dnes se mnou sedí u pořadatelského stolku Kéďa Kudrnáčů, takže se určitě během přestávkového programu vrátíme k včerejšímu, pro domácí velice vydařenému, utkání.