3:2
8:3
7:3
- : -
branky (asistence): 07:54 Daniel Elicer, 12:40 Matěj Mikšovský (Adam Ruprich), 19:30 Filip Hušek (Vít Heger), 29:52 Martin Šejvl (Adam Ruprich), 32:49 Vít Heger (Filip Hušek), 33:28 Martin Šejvl (Adam Ruprich), 35:29 Matěj Mikšovský (Martin Šejvl), 35:54 Vít Heger (Dalibor Vlášek), 37:43 Matěj Mikšovský (Adam Ruprich), 38:12 Vojtěch Koudela (Daniel Elicer), 39:40 Vojtěch Koudela (Vít Heger), 44:49 Matěj Mikšovský (Adam Ruprich), 46:29 Adam Ruprich (Petr Bartoš), 50:48 Vít Heger (Filip Hušek), 51:39 Petr Bartoš (Matěj Mikšovský), 52:38 Ondřej Souček (Matěj Mikšovský), 55:38 Ondřej Souček (Adam Ruprich), 57:40 Martin Šejvl (Matěj Mikšovský)
branky (asistence): 01:11 Patrik Kučera, 19:59 Patrik Kučera (Lukáš Zelenka), 23:51 Patrik Kučera (Vojtěch Jonák), 25:53 Radim Vlk (Ondřej Zmrhal), 37:25 Patrik Kučera (Lukáš Zelenka), 48:04 Vojtěch Jonák, 58:20 Patrik Kučera (Lukáš Zelenka), 58:50 Radim Vlk (Jakub Mareš)

FbC Hradec Králové - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 18:8
8. Daniel Elicer, 13. Matěj Mikšovský, 20. Filip Hušek, 30. Martin Šejvl, 33. Vít Heger, 34. Martin Šejvl, 36. Matěj Mikšovský, 36. Vít Heger, 38. Matěj Mikšovský, 39. Vojtěch Koudela, 40. Vojtěch Koudela, 45. Matěj Mikšovský, 47. Adam Ruprich, 51. Vít Heger, 52. Petr Bartoš, 53. Ondřej Souček, 56. Ondřej Souček, 58. Martin Šejvl - 2. Patrik Kučera, 20. Patrik Kučera, 24. Patrik Kučera, 26. Radim Vlk, 38. Patrik Kučera, 49. Vojtěch Jonák, 59. Patrik Kučera, 59. Radim Vlk; rozhodčí: Jitka Romančáková - Radek Hrdlička; vyloučení: 1:6; využití: 2:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Jeroným Žižka 17 - Tomáš Hlava 36; po třetinách: 3:2, 8:3, 7:3;
60:00
59:59
střely na bránu 18:8 celkem 53:25
59:59
komentář trenéra hostů: Tři zápasy jsme si zvykali na gumu a teď nás rozhodili parkety. Děkuji soupeři za zápas.
59:59
Komentář trenéra domácích J. Černého: V první třetině jsme zahazovali šance, ale trpělivým týmovým výkonem jsme dokráčeli k vátězství. Mrzí nás počet obdržených branek, máme stále na čem pracovat. Soupeřům děškujeme za utkání a předvedenou hru.
58:55
Bukaření se občas vyplácí . Hradec špatnou nahrávkou ztrácí míček a ten se dokutálel až k hostujícímu hráči za půlkou.
58:50
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Radim Vlk, asistoval Jakub Mareš (18:8).
58:20
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Patrik Kučera, asistoval Lukáš Zelenka (18:7).
57:40
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Martin Šejvl, asistoval Matěj Mikšovský (18:6).
57:03
Brod už jen vyhazuje.
55:38
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Souček, asistoval Adam Ruprich (17:6).
55:20
Zmrhal se prolétl přes strom od domácího hráče.
52:38
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Souček, asistoval Matěj Mikšovský (16:6).
52:25
Žižka výborně kreje střelu Rezka.
52:11
Vyloučen hráč Dalibor Vlášek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
52:11
Dnešní utkání sleduje 53 diváků, děkujeme
51:39
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Petr Bartoš, asistoval Matěj Mikšovský (15:6).
51:09
Vyloučen hráč Jakub Kocour družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
50:48
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vít Heger, asistoval Filip Hušek (14:6).
50:10
Hra je stále velmi vyrovnaná i když skóre tomu nenasvědčuje.
48:04
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Vojtěch Jonák bez asistence (13:6).
46:30
Hradec zvyšuje při hře ve výhodě.
46:29
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Ruprich, asistoval Petr Bartoš (13:5).
44:50
hosté v pěti
44:49
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Adam Ruprich (12:5).
44:19
Vyloučen hráč Radim Vlk družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nesportovní chování.
44:10
Koudela zkouší štěstí a to ho posadilo na zadek.
39:40
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vojtěch Koudela, asistoval Vít Heger (11:5).
39:26
Hlava se na táhl v bráně jak guma u trenek a zamezuje gólu, to ovšem neplatí o další střele.
39:14
Vyloučen hráč Radim Vlk družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:49
Vyloučen hráč Patrik Kučera družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nesportovní chování.
38:49
Mikšovský hází salta přes hostujícího brankáře.
38:20
volný úder hostí na půlce hřiště
38:12
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vojtěch Koudela, asistoval Daniel Elicer (10:5).
37:43
37:25
35:54
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vít Heger, asistoval Dalibor Vlášek (8:4).
35:29
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Martin Šejvl (7:4).
35:14
Kocour vysílá jedovatou střelu od poloviny hřiště, Žižka se štěstím vyráží
34:15
U hostí se začíná projevovat nervozita a nedokáží si odpustit připomínky a občasné dohrávání...
33:28
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Martin Šejvl, asistoval Adam Ruprich (6:4).
32:49
31:20
Na míčku teď hodně hosté.
29:52
27:38
26:53
Střela sem, střela tam... míček létá světelnou rychlostí od brány k bráně.
25:53
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Radim Vlk, asistoval Ondřej Zmrhal (3:4).
25:52
Domací na míčku u hostující brány zkoušeli doraztl míček do brány skákal tam poměrně dlouho než ho hostující brankář odpálil dlaní do pásma domacích kde si dva broďáci poradily s obranou a brankářem.
25:04
Koudela ukázkovou střelou od mantinelu prověřuje brankář, ten vyráží helmou.
23:51
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Patrik Kučera, asistoval Vojtěch Jonák (3:3).
23:50
nebezpečná střela backhendem od Kučery a nebejt Žižky tak si připisuje hattrick.
20:01
Domácí na míčku, a hned v zápětí i hostí.
20:00
20:00
19:59
19:59
střely na bránu- 17:7
19:30
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Hušek, asistoval Vít Heger (3:1).
15:40
Hostující namíchali kvalitní beton přes který nic neprošlo.
14:10
Prozatím nejlepší akce hostujícího týmu, souhrou tří hráčů se dostávají do samostatného úniku na bránu Žižka ovšem chytá.
13:44
Vyloučen hráč Jakub Kocour družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hra na zemi.
12:40
10:25
Souček to bere na sebe a předvádí vyjímající se akci.
08:45
Domácí opět v tlaku před bránou hostí.
07:54
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Daniel Elicer bez asistence (1:1).
03:56
faul na půlce od hostujícího hráče Mareše
03:25
První střela domacích z čepele Filipa Huška.
03:02
Mikšovský v klidu s míčkem na hokejce rozjíždí akci HK ze zadu
01:12
hosté se ujímají vedení střelou z pádu, kdy se hostující 76 dostává krosem do brejku bránící hráč ho stíhá a střelec se klouže po hokejce
01:11
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Patrik Kučera bez asistence (0:1).
00:30
Hosté drží míček na své půlce a hned od začátku nechtějí ztrácet síly. hradec napadá
00:01
úvodního buly se zmocňují hostí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Romančáková a Radek Hrdlička.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Tomáš Rezek, Patrik Kučera, Lukáš Zelenka, Jaromír Čermák, Vojtěch Jonák
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové: brankář: Jeroným Žižka; hráči v poli: Ondřej Souček, Michal Urban, Matěj Mikšovský, Martin Šejvl, Adam Ruprich
00:00
Dobrý večer, vítáme Vás u dnešního zápisu online. Zápas byl zpzděn z důvodu pozdního příjezdu týmu hostí.