3:1
2:0
3:0
- : -
branky (asistence): 03:30 Jakub Vondruška (Jan Štědrý), 10:10 Antonín Šiška (Bruno Sandner), 16:31 Jan Štědrý (Tomáš Vondruška), 33:29 Tomáš Mudra (Tomáš Vondruška), 35:00 Michal Soukup (Jakub Vondruška), 49:48 Bruno Sandner, 50:30 Lukáš Kotýnek (Jan Pokorný), 54:39 Jan Štědrý
branky (asistence): 14:19 Martin Chyba (Jakub Vrána)

FC Bučis Team - FBC Pitbulls Kolín 8:1
4. Jakub Vondruška, 11. Antonín Šiška, 17. Jan Štědrý, 34. Tomáš Mudra, 36. Michal Soukup, 50. Bruno Sandner, 51. Lukáš Kotýnek, 55. Jan Štědrý - 15. Martin Chyba; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 3:5; využití: 2:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Jan Hlinák 17 - Jakub Šamánek 17; po třetinách: 3:1, 2:0, 3:0;
60:00
Hodnocení trenéra hostů: Gratulujeme soupeři k výhře, byl po celých 60 minut byl jasně na koni. K Výsledku přispěl nejen výkon soupeře, ale i dvě nejmenované osoby. Díky a těšíme se na odvetu.
60:00
Komentář trenéra domácích: Ikdyž to dle výsledku nevypadá, v určitých momentech to byl vypjatý zápas. Těší pouze 3 obdržené branky za celý víkend a jako vždy skvělý týmový výkon okořeněný pěknými herními siuacemi. Díky soupeři za zápas.
60:00
59:20
Sandner předržuje balon, Šiška si čekajíc na přihrávku jen smuně zasteskl
58:37
Šamánek se vytáhl parádním zákrokem proti výběhu Mudry
54:39
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jan Štědrý bez asistence (8:1).
54:39
Štědrý byl ale proti dohrání zápasu v klidném tempu a po vybojovaném balonku nekompromisní střelou do horního růžku branky vstřelil další gol domácích
53:55
Zdá se býti rozhodnuto, domácí se netlačí dopředu a hostí už odpočítávají minuty do konce
50:30
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Lukáš Kotýnek, asistoval Jan Pokorný (7:1).
50:30
A vzápětí se stává střelcem i týmový maskot Koty po přihrávce od Pokorného!
49:48
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Bruno Sandner bez asistence (6:1).
49:48
Sandner měl při průniku kolem mantinelu v cestě několik obránců včetně pohozených hokejek, ani to mu ale nezabránilo v cestě za jeho snem být slavným kanonýrem a doklepal balonek až do brány
48:00
Zdá se, že Pitbulové se začali soustředit na otočení zápasu více než na sbírání trestných minut, momentálně mají více ze hry
47:21
Pohořalý srdnatě bojuje o balon, proti o dvě hlavy vyššímu soupeři byl ale bez šance
45:53
Kolín vysílá na Hlináka jednu střelu za druhou, ten je ale neomylný
45:20
Hub zachránil situaci, Kolín znovu na své půlce
44:25
Vyloučen hráč Adam Drastich družstva FC Bučis Team na 2 minuty za sekání.
42:33
Hra opět v plném počtu
41:45
Hlinák na sebe upozorňuje zákrokem na zemi
40:25
Vyloučen hráč Michal Soukup družstva FC Bučis Team na 2 minuty za sekání.
39:20
Vyloučen hráč Vítězslav Malínský družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za bránění ve hře.
39:20
Diváci jsou svědci vypjaté situace, střídačka Kolína je ve špatném psychickém rozpoložení, trenér se účastní zápasu už pouze jako divák a domácí se rozběhávají během přerušeného času....co nám nabídne třetí třetina? To se dozvíme hned po komerční pauze
35:00
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Michal Soukup, asistoval Jakub Vondruška (5:1).
34:50
Vyloučen hráč Petr Cícha družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nesportovní chování.
34:50
Vyloučen hráč Jakub Vrána družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nesportovní chování.
34:50
Hostím ruply nervy a Husákova píšťalka tvrdě trestala padjící sprostá slova, trestná lavice Kolína se tak dočasně stala odpočinkovým místem pro hned 3 hráče
34:45
Vyloučen hráč Martin Chyba družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nesportovní chování.
33:29
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Mudra, asistoval Tomáš Vondruška (4:1).
33:29
Šamánek inkasuje čtvrtý gol díky využité přesilovce Bučisu
32:58
Vyloučen hráč Tomáš Kukal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za bránění ve hře.
32:00
Sandner je při chuti, bez boje neodevzdá jediný balonek, dokonce ani svým spoluhráčům
30:34
Jedlička předvedl krásný průnik, jeho spoluhráč ale po přihrávce zakončit mez tyče nedokázal
28:43
Teď ukázal hale výstavní "strom" u mantinelu
28:42
Antonín Šiška přijel na zápas ve skvělé formě!
20:01
Druhou třetinu zahajují Pitbulové kontrolou balonku, ovšem pouze na své hrací polovině
20:00
20:00
16:31
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jan Štědrý, asistoval Tomáš Vondruška (3:1).
14:19
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Jakub Vrána (2:1).
13:43
Vyloučen hráč Bruno Sandner družstva FC Bučis Team na 2 minuty za sekání.
12:10
T. Vondruškovi se povedlo vystihnout rozehrávku hostí, ale Šamánkova branka mu byla malá...
11:11
Sympatický signál při rozehrávce z 5 metrů končí obranným blokem
10:10
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Antonín Šiška, asistoval Bruno Sandner (2:0).
10:10
Šiška zvedl podruhé v zápase diváky ze sedaček střelou od mantinelu po geniální přihrávce Sandnera