3:1
3:2
- : -

PANTHERS OTROKOVICE - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 9:4
3. Jakub Haša, 7. Radim Jančík, 19. Jakub Haša, 25. Radim Jančík, 27. Radim Jančík, 29. Michael Kořének, 50. Radim Jančík, 53. Radim Jančík, 54. Jakub Haša - 12. Dominik Kaloč, 34. Patrik Pícha, 44. Jakub Mikulok, 55. Šimon Jeřábek; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Martin Vičánek 15 - Jakub Kutěj 12; po třetinách: 3:1, 3:1, 3:2;
60:00
Střely ve třetí 6:7 pro Ostravu.
60:00
Střely celkem 21:19 pro Otrokovice.
60:00
Komentář asistenta trenéra Ostravy, pana Jaroslav Heisera: "Jsem naštvaný, omlouvám se našim divákům za odfláknutý zápas. Hráči v hlavách měli splněno již včera a dnes vše špatně. Důsledky poznají na tréninku a hra s míčkem pro ně bude za odměnu."
60:00
Komentář trenéra domácích pana Josefa Divokého: Konečně odmakaný zápas od první do poslední minuty. Skvěle nám zachytal gólman Vičánek a dodal tak týmu jistotu. Na soupeři bylo znát, že to nebyl jejich 100% výkon, ale i tak jsme si dokázali, že můžeme hrát vyrovnaně s každým. Děkuji soupeři za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
60:00
59:50
Poslední střelu zápasu obstaral Kolajta po zemi vedle.
59:09
Haša jak kdyby nic obešel hráče na středu a střílel opět nad bránu.
57:23
Haša si právem věří a pálí z každé dobré pozice.
57:06
Kořének podržel míček před dvěma dotírajícími soupeři.
55:35
Vynikající Vičánek proti střele Krhovjáka.
55:10
Trestné střílení družstva PANTHERS OTROKOVICE neproměnil Jakub Haša.
55:10
Nájezd domácích, jede Haša.
54:55
Flašar byl na vteřinu volný na středu a být přesnější, Vičánek by nejspíš šanci neměl.
54:33
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Šimon Jeřábek, asistoval Jakub Mikulok (9:4).
53:45
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Michal Kundrata (9:3).
53:45
Dvojice Haša - Kundrata si teď z ostravských udělala dobrý den a je to už 9:3.
52:49
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Radim Jančík, asistoval Martin Janeček (8:3).
52:49
Opět Janeček - Jančík. Ti dva by dnes radši bez sebe nic dělat neměli.
51:34
Výborná práce Kořénka, přes něj šla kombinace na Hašu, tomu krásné zakončení mezi nohama nevyšlo.
50:33
Janeček to na hraně vysoké dostal na Jančíka, což nebyla zdaleka první jejich dnešní kooperace.
49:40
Krásná akce na jeden dotek, Haša od mantinelu jen nad.
49:06
49:06
Jančík si připisuje čtvrtý dnešní zářez.
48:24
Prosím ovace pro pana Martina Vičánka. Fantasticky vychytal Flašara, který byl před ním úplně sám.
48:02
Štěpánkův další přesný pas, Kundrata z voleje mimo.
47:18
Jančík osamocen před bránou to dostal od Janečka, ale backhand po zemi nebyl pro Kutěje nebezpečný.
46:30
Zdražil čistě odzbrojil Sasyna.
45:47
Vičánek lapl střelu z boku.
44:45
Hrtús se tvrdě, ale čistě udržel na míčku.
43:26
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Mikulok, asistoval Šimon Jeřábek (6:3).
43:26
6:3..
42:59
Po sérii nepřesností se ke střele dostal Pícha, nic z toho nebylo.
38:20
Ostrava se teď delší dobu drží v útoku, ale nic z toho zatím není.
37:04
Opět Vičánek, v tomto případě zasahoval nohou.
36:11
Jistý Vičánek znovu čapl míček a nedopustil tak žádné dorážky.
35:33
Zdražil mohl v oslabení pomoct k hattricku Hašovi, ten však nezakončil dobře.
34:42
Janeček vybojoval a zkušeně získal několik cenných vteřin v oslabení.
34:18
Vyloučen hráč Jiří Štěpánek družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
34:18
Druhé dnešní vyloučení.
33:35
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Patrik Pícha, asistoval Jakub Mikulok (6:2).
33:35
Výborně rozehraná standardka a je sníženo.
30:52
Vičánek výborně podržel, ostravský útočník by dorážel nejspíš do prázdné.
28:57
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michael Kořének, asistoval Martin Janeček (6:1).
28:57
Power-play goal.
28:13
Ostrava ušetřila na půlce soupeře pár cenných vteřin.
27:53
Vyloučen hráč Daniel Flašar družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:29
26:29
Teď však hattrick dokonává Jančík.
25:41
Haša odmítl hatrrick, když trestuhodně netrefil odkrytou klec.
24:11
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Radim Jančík, asistoval Petr Kopčil (4:1).
24:11
Jančík se prosazuje podruhé v zápase.
23:07
Krhovják protáhl střelou ze středu Vičánka.
22:36
Agilní Haša vybojoval míček a šel ze strany sám, ale měl to těžké na backhand.
20:00
20:00
Střely v první 8:5 pro Pantery.
20:00
19:32
Pícha krásnou táhlou střelou klec netrefil.
18:27
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Jiří Štěpánek (3:1).
18:27
Rána od mantinelu a je to zas o dva góly.
17:58
Po Kundratově střele od mantinelu chtěl dorážet Janeček, hrál ale vysokou.
17:25
Štěpánek poslal výborný pas Hašovi, který už měl Kutěje oběhnuté a zakončoval by do prázdné, v ten moment si ale místo toho zašlápl míček.
15:59
K Malošíkovi se dostal míček, a tak zkusil hned střílet, nepřesně.
13:46
Vičánek pěkně vytáhl nad bránu.
12:48
Mikulok nebezpečně pálil zpoza hráče, Vičánek měl štěstí, že to bylo vedle.
11:15
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Kaloč, asistoval Lukáš Homola (2:1).
11:15
Od zmatené ostravské obrany získal míček Haša, ale minul. Následně se prosazuje Ostrava.
10:20
Kundrata to vzal přes střed a v rychlosti těsně minul.
09:18
Mikulok dostal cross, naštěstí pro Vičánka trefil jen boční síť.
08:05
Kořének měl prostor dorážet, hostí můžou být rádi, že to není už o tři.
06:02
06:02
Janeček zpoza brány na Jančíka, Kutěj kapituluje podruhé.
04:04
Zdražil včas vložil hůl do nahrávky a Ostrava se tak k útoku nedostala.
02:34
02:34
Štěpánek krásně na Hašu a je to 1:0.
02:19
Vičánek v permanenci.
01:48
Flašar to vzal neohroženě přes střed a vybojoval faul.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Jakub Kutěj; hráči v poli: Lukáš Homola, Vojtěch Krhovják, Jakub Mikulok, Dominik Kaloč, Jakub Nota
00:00
Line-up domácích PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Martin Vičánek; hráči v poli: Michal Kundrata, Jiří Štěpánek, Michael Kořének, Jakub Zdražil, Michal Samohýl
00:00
Dobré dopoledne z Otrokovic, kde se v rámci 10.kola KB Ligy juniorů utkají Panteři s hostující Ostravou. Ve skupině F najdeme Ostravu v čele, šelmy jsou čtvrté.