1:1
3:3
4:2
- : -
branky (asistence): 17:16 Adam Klimeš (Petr Olšák), 29:31 Petr Olšák (Antonín Šmerák), 31:57 Adam Hemerka (Jiří Halama), 34:15 Petr Olšák (Matyáš Kůra), 44:51 Zdeněk Malich (Adam Hemerka), 45:45 Petr Olšák (Jonáš Kůra), 48:16 Petr Olšák (Antonín Šmerák), 52:57 Jonáš Kůra (Zdeněk Malich)
branky (asistence): 18:31 Lukáš Herblich (Matouš Zita), 21:10 Ondřej Čech (Tomáš Hanzlík), 35:07 Ondřej Sidunov (Matouš Zita), 38:34 Jan Vojáček (Ondřej Sidunov), 47:11 Štěpán Kaleta (Lukáš Herblich), 54:57 Tomáš Hanzlík (Ondřej Čech)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice 8:6
18. Adam Klimeš, 30. Petr Olšák, 32. Adam Hemerka, 35. Petr Olšák, 45. Zdeněk Malich, 46. Petr Olšák, 49. Petr Olšák, 53. Jonáš Kůra - 19. Lukáš Herblich, 22. Ondřej Čech, 36. Ondřej Sidunov, 39. Jan Vojáček, 48. Štěpán Kaleta, 55. Tomáš Hanzlík; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 1:5; využití: 2:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Michal Kráčmar 14 - Patrik Plevák 13; po třetinách: 1:1, 3:3, 4:2;
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině 7:5 z pohledu domácích
59:59
Komentář trenéra hostů: Ostuda, ze zápasu zcela poprávu nemáme ani bod. neproměněné gólovky, chyby v rozehrávce a 5 vyloučení je moc. Proti týmu, jaký proti nám dnes nastoupil by se ale vyhrávat mělo.
59:59
Komentář trenéra domácích: Z naší strany ubojované utkání s velkým množstvím, individuálních chyb a nepřesností v součinnosti. Ovšem s takto nevyzrále nedisciplinovaným soupeřem bereme i s těmito, dnes předvedenými nedostatky všechny body.
59:40
Vyloučen hráč Lukáš Herblich družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hákování.
59:30
Rozhodčí už evidentně bolí zdvižená pravice
58:53
Avizované další vyloučení hostí
57:17
Vyloučen hráč Matouš Zita družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
57:17
Zita přehnal důraz před vlastní brankou při bránění Šmeráka, dostává menší trest
54:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Hanzlík, asistoval Ondřej Čech (8:6).
52:57
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jonáš Kůra, asistoval Zdeněk Malich (8:5).
52:57
Další využitá přesilovka dodává domácí lavičce infuzi klidu a pohody
52:19
Vyloučen hráč Jan Vojáček družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
51:38
V souboji Olšák - Plevák si hostující brankář připisuje dílčí úspěch
50:00
Pospec zdraví dorostence do Brodu. Dovezte šest bodů :)
48:16
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Petr Olšák, asistoval Antonín Šmerák (7:5).
48:16
Olšák by to dnes trefil i ze střídačky
47:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Štěpán Kaleta, asistoval Lukáš Herblich (6:5).
47:11
A už je to zase jen o jeden, čeká nás drama až do konce
45:45
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Petr Olšák, asistoval Jonáš Kůra (6:4).
45:45
Po výstavním voleji Olšáka odskakují domácí ve skóre o dva přesné zásahy
44:51
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Adam Hemerka (5:4).
40:34
Vyloučen hráč Daniel Lademberger družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině 9:10 z pohledu domácích
38:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Vojáček, asistoval Ondřej Sidunov (4:4).
38:34
Snaha hostí o vyrovnání slaví úspěch
37:50
Po zmatcích v domácím brankovišti skvělý zákrok Kračmára
35:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Sidunov, asistoval Matouš Zita (4:3).
35:07
Opět rychlá odpověď hostů na využitou přesilovku domácích
34:15
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Petr Olšák, asistoval Matyáš Kůra (4:2).
33:20
Vyloučen hráč Lukáš Herblich družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
33:20
A nyní mají možnost si přesilovku zahrát domácí hráči
31:57
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hemerka, asistoval Jiří Halama (3:2).