2:1
2:2
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - PSN Tatran Střešovice 6:5
7. David Novák, 16. David Novák, 27. Tomáš Dvořák, 31. Kryštof Indruch, 44. Tomáš Dvořák, 46. Tomáš Dvořák - 2. Jan Kšír, 13. David Kolář, 21. Jan Kšír, 41. Matěj Havlas, 52. Vít Janda; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Michal Bartoň 33 - Vojtěch Šimůnek 20; po třetinách: 2:2, 2:1, 2:2;
60:00
Střely ve 3. třetině: 7-13
60:00
Střely celkem: 26-38
60:00
Komentář trenéra hostů pana Menharta Jakuba:" Bohužel podobné utkání jako náš předchozí domácí zápas s Brnem. Dlouho se do utkání dostáváme a nedokážeme tvořit hru proti soupeři, který urputně brání. Děkuji soupeři za zápas."
60:00
Komentář trenéra domácích pana Romana Jandy:"Děkuji soupeři za utkání, které má pro nás hořkou příchuť. Myslím, že ještě chvíli bude trvat než si uvědomíme celý tým, jak moc nás stálo včerejší nepodařené utkání v Milevsku. Jsme schopni hrát proti těm lepším týmům v KB lize, ale nejsme schopni porazit poslední tým tabulky, proto nás čeká skupina B."
60:00
59:45
Vypjatý konec, kdy Vrtěl přes celé hřiště netrefil odkrytou branku hostí a poté Bartoň ještě dvakrát podržel domácí.
59:21
Vyloučen hráč Milan Ducar družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za držení.
59:02
Hosté stále v šesti.
58:45
Indruch sice pomotal hlavu dvěma hostům, ale do prázdné brány gól nedal.
58:36
Timeout PSN Tatran Střešovice
58:03
Vrtěl doporučil párek s hořčicí i dalším dvěma protihráčům.
57:00
Na druhé straně slušná střela Indrucha, stejně tak ale slušný zákrok hostujícího brankáře.
56:13
Velká šance hostí, avšak ve výsledku nic z toho.
54:56
Dlouhá pasáž bez přerušení.
53:23
Brejk hostů si vzal na starost Vejmělka a postaral se o něj, ani střela z toho nebyla.
52:44
Dobrým zákrokem se blýskl Bartoň.
51:28
Nebezpečné zakončení z hokejky hostujícího strikera, bohužel pro hosty vysoko nad.
51:19
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vít Janda bez asistence (6:5).
49:15
Střela Ducara, ale pouze do bloku.
48:24
Dva hráči Tatranu už znají cestu do bufetu, protože je Vrtěl poslal ukázkově na párek.
47:21
Domácí nezačali přesilovku zrovna přesvědčivě, ale postupně se do toho dostávají.
46:55
Vyloučen hráč Bohumil Piskáček družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
45:03
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Tomáš Dvořák, asistoval Milan Ducar (6:4).
45:03
Sice kuriózním způsobem, ale Dvořák T. kompletuje hattrick. Obhodil si brankáře, který ho složill, ale míček doskákal za jeho záda.
43:29
43:29
Z mantinelu na střed a pak do prázdné.
42:53
Zelený vystřelil velmi jedovatě mezi nohama bránícího hráče, brankář připraven.
41:44
Dalekonosná střela jednoho z hostí vysoko nad.
41:15
Zbořil zachránil míček z brankové čáry - to je hasič.
40:49
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Matěj Havlas bez asistence (4:4).
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: 9-10
40:00
38:23
Gulls hrají nyní s velkou jistotou na míčku.
36:42
Plejer hostí si po nepovedeném odkopu míčkem trefil vlastní ruku - úsměvná situace.
35:29
Dvořák se po ukázkové rozehře domácích dostal do zakončení,v osudovou chvíli mu však míček sjel.
33:40
Brejk Tatranu kočí na konečcích prstů Bartoně.
32:35
Jak dlouhej, tak širokej - Zbořil vybojoval zdánlivě ztracený balónek v soupeřově rohu.
31:52
Nyní kolotoč v režii domácích.
30:16
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Kryštof Indruch, asistoval Tomáš Dvořák (4:3).
30:16
Tak tentokrát to vyšlo, nádherná standartka sehraná do prázdné brány.
28:50
Indruch na půlce umyl obránce Tatranu a ten se musel cítit jako v koupelně.
27:36
Domácí jako kdyby se nadechli čerstvého vzduchu a je jich plné hřiště.
26:50
26:50
Z protiútoku domácí vyrovnávají, velmi pěkná akce.
26:31
Jedovatá střela z voleje, ale Bartoň ji měl.
25:28
Krtek šikovně ukradl míček hostím a ušetřil cenné vteřinky.
23:50
Vyloučen hráč Jakub Hofštetr družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
23:34
Krtek zapomněl florbalku pod sebou a s obtížemi málem nepřelezl mantinel - úsměvná situace.
21:32
Sehraná standartka z rohu na Zeleného, bohužel mu míček sjel.
20:40
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jan Kšír, asistoval Jan Faitenhanzl (2:3).
20:20
Menší technické problémy z kraje třetiny, vyřešeny.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: 10-15
20:00
18:03
Rychle přehrané celé hřiště a zakončení do rohu nad (Gulliverský standart).
17:01
Domácí opět v hlubokém bloku na své půlce a bez míčku.
15:12
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil David Novák, asistoval Jakub Hofštetr (2:2).
15:12
Hofštetr ustál důležitý souboj v rohu a poté našel na středu Krtka aka Nováka a ten se nemýlil.
13:09
Hosté opět nastěhovaní v obraném pásmu domácích.
12:03
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil David Kolář, asistoval Sebastian Rod (1:2).
12:03
Hosté využili chybu v rozehrávce domácí obrany.
07:48
Hosté více na míčku, točí domácí v pásmu.
06:33
Ducar ze středu trefuje pouze brankáře hostí.
06:31
06:31
Ovšem teď trefuje Krtek z výběhu na bližší.
05:51
Krtek vyrobil krpu na středu a hostující útočník trefuje spojnici domácích.
04:24
Hezká zadovka na střed od Indrucha, bohužel nenašla adresáta.
03:42
Velká šance domácích, kdy Ducar přestřeluje branku.
02:10
Hraje se zatím nahoru-dolů.
01:32
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jan Kšír, asistoval Vít Janda (0:1).
01:32
Z dorážky se hosté dostávají do vedení.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Vojtěch Šimůnek; hráči v poli: Tomáš Navrátil, Matěj Havlas, Bohumil Piskáček, Ondřej Papoušek, Petr Husťák
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Michal Bartoň; hráči v poli: Lukáš Vrtěl, Tomáš Vejmělka, Milan Ducar, Tomáš Dvořák, Kryštof Indruch