3:2
2:5
- : -
FbC Plzeň
branky (asistence): 00:16 Ondřej Halej (Vojtěch Bernas), 06:35 Vojtěch Bernas (Matyáš Müller), 25:27 Tomáš Zelinka (Patrik Karger), 29:48 Daniel Kučera (Ondřej Halej), 37:16 Ondřej Halej (Daniel Kučera), 50:57 Matyáš Müller (Daniel Kučera), 58:40 Ondřej Halej (Daniel Kučera)
FbC Plzeň
branky (asistence): 17:24 Filip Nový, 18:45 Vít Malý (Matěj Šebek), 27:04 Filip Nový (Martin Beneš), 39:06 Matěj Nechutný (Vít Malý), 47:37 Tomáš Holeček (Jakub Stelzer), 48:58 Ondřej Horažďovský (Filip Nový), 50:28 Martin Beneš (Ondřej Horažďovský), 51:29 Martin Beneš (Matěj Šebek), 53:21 Michael Brabec (Filip Nový)

Florbal Chomutov - FbC Plzeň 7:9
1. Ondřej Halej, 7. Vojtěch Bernas, 26. Tomáš Zelinka, 30. Daniel Kučera, 38. Ondřej Halej, 51. Matyáš Müller, 59. Ondřej Halej - 18. Filip Nový, 19. Vít Malý, 28. Filip Nový, 40. Matěj Nechutný, 48. Tomáš Holeček, 49. Ondřej Horažďovský, 51. Martin Beneš, 52. Martin Beneš, 54. Michael Brabec; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 4 + Daniel Kučera 5 + ČK2:4; využití: 1:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Jan Štěpánek 22 - Martin Bezděk 15; po třetinách: 2:2, 3:2, 2:5;
60:00
59:59
Poměr střel ve třetí třetině byl 8:12.
59:59
Komentář trenéra domácích Martina Bociana: Myslím si, že to dnes bylo vcelku pohledné juniorské utkání se spoustou šancí, hodně góly a skvělými zákroky brankářů. Soupeř ve třetí třetině potrestal více chyb a vyhrál. Díky hráčům za nasazení a divákům za podporu. Soupeři blahopřeji k vítězství a přeji hodně štěstí v další fázi soutěže.
59:59
Komentář trenéra hostů Václava Michálka: Dneska jsme viděli dost podobný zápas jako u nás. První třetina byla na rozkoukání a pak se začal hrát florbal na úrovni KB ligy. Kdyby chomutovský gólman nepochytal tolik našich šancí, tak by stav byl pro nás daleko vyšší. Každopádně si myslím, že diváci v hale viděli pěkný florbal. Děkuji všem účastníkům za zápas.
58:57
Vyloučen hráč Daniel Kučera družstva Florbal Chomutov na 5 minut za nesportovní chování.
58:57
Vyloučen hráč Daniel Kučera družstva Florbal Chomutov do konce utkání.
58:40
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej, asistoval Daniel Kučera (7:9).
58:40
Hezky sehraný výpad domácích.
58:19
Vyloučen hráč Vojtěch Bernas družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
57:30
Chyba Plzně, Peksa přestřeluje.
55:34
Chybu domácích zachraňuje skvěle jejich brankář.
54:13
Další brejk tři na jednoho plzeňští přetáhli a střelu od mantinelu chytá brankář.
53:21
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Michael Brabec, asistoval Filip Nový (6:9).
53:21
Další skvěle nahrávka hostí. Zdá se, že hosté zařadili rychlejší stupeň a domácí rozběhali.
51:29
Timeout Florbal Chomutov
51:29
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Martin Beneš, asistoval Matěj Šebek (6:8).
51:29
Hosté šli tři na jednoho, střelec to vzal na sebe i přes faul.
50:57
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Matyáš Müller, asistoval Daniel Kučera (6:7).
50:28
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Martin Beneš, asistoval Ondřej Horažďovský (5:7).
50:28
Horažďovský zařídil gól. V momentu, kdy by jiní odpalovali míček, přešel přes tři a uvolnil své křídlo.
49:35
Vyloučen hráč Jiří Winter družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
48:58
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Ondřej Horažďovský, asistoval Filip Nový (5:6).
48:58
Štěpánek nejprve skvěle, ale střelec se procpal k dorážce.
47:37
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Tomáš Holeček, asistoval Jakub Stelzer (5:5).
47:37
Úsek plný hry nahoru-dolu končí hezká plzeňská kombinace do poloprázdné branky.
47:12
Štěpánek likviduje samostatný únik.
46:17
Hosté ze vzduchu míjí.
44:31
Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil Daniel Kučera.
44:27
A další úžasný zákrok.
44:05
Nadvakrát skvěle Štěpánek.
43:30
Tři zásahy domácího brankáře, jednou proti slibné šanci.
42:28
Vyloučen hráč Filip Klíma družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za vysoká hokejka.
42:11
Hosté šli tři na jednoho, domácí zachraňuje brankář.
39:06
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matěj Nechutný, asistoval Vít Malý (5:4).
39:06
Střela od půlky.
37:16
37:16
Pod rukou brankáře byl prostor akorát na míček, Halej ho tam poslal i z backendu.
33:18
Větší prostor přinesl chomutovskou táhlou střelu mimo.
32:27
Vyloučen hráč Daniel Kučera družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra na zemi.
32:00
Vyloučen hráč Jaroslav Konopík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
29:48
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Ondřej Halej (4:3).
29:48
Rychlá souhra domácích.
27:04
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Nový, asistoval Martin Beneš (3:3).
27:04
Zbytečně volný a špatně blokovaný Nový a je srovnáno.
25:27
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Zelinka, asistoval Patrik Karger (3:2).
25:27
Z nudy vybočil Karger a jeho pobídkou po individuálním průniku Zelinka nepohrdl.
24:36
Poměrně ospalý úsek, snaha nechybí, ale...
20:00
20:00
19:59
Poměr střel v první třetině byl 7:10.
18:45
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vít Malý, asistoval Matěj Šebek (2:2).
18:45
Tři hostující hráči si vyměnili míček na půlce. Malý nabral rychlost a těsně nad zemí propálil vše.
17:24
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Nový z trestného střílení (2:1).
13:15
Vyloučen hráč Jan Šůs družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
11:54
Na míčku dominuje Plzeň, bez užitku.
09:14
Plzeň měla v přesilovce jednu velkou šanci, domácí podržel brankář.
07:14
Vyloučen hráč Petr Švehla družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
06:35
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vojtěch Bernas, asistoval Matyáš Müller (2:0).
06:18
Štěpánek drží Chomutov.
03:06
03:06
Plzeňští mají tutovou šanci v oslabení. Střelci chybělo pár čísel na čepeli a 25 u tyče.
00:16
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej, asistoval Vojtěch Bernas (1:0).
00:16
Hostující obránce zakopl o půlicí čáru a domácí přečíslení využili.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Martin Bezděk; hráči v poli: Michael Brabec, Jan Šůs, Filip Nový, Ondřej Horažďovský, Martin Beneš
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Jan Štěpánek; hráči v poli: Filip Klíma, Ondřej Halej, Vojtěch Bernas, Matyáš Müller, Daniel Kučera