6:1
3:3
4:2
- : -
branky (asistence): 01:48 Josef Juha (Lukáš Netrefa), 07:28 Matěj Pěnička (Filip Forman), 13:48 Matěj Pěnička (Jakub Buršík), 14:22 Lukáš Netrefa (Josef Juha), 16:40 Josef Juha (Patrik Šebek), 19:05 Jakub Buršík (Jan Malič), 23:35 Matěj Pěnička (Jan Horák), 23:53 Josef Juha (Filip Horák), 37:12 Matěj Pěnička (Jan Horák), 50:01 Filip Forman (Matěj Pěnička), 50:28 Filip Folauf (Josef Juha), 52:12 Jakub Buršík, 55:02 Filip Forman (Jakub Buršík)
branky (asistence): 06:48 Filip Novák, 28:21 Filip Novák (David Petržela), 35:36 David Petržela (Vojtěch Kaluža), 38:31 Lukáš Kučera (David Petržela), 45:47 David Petržela (Lukáš Kučera), 46:44 Petr Kučera (Tomáš Číhař)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Sokol Pardubice 13:6
2. Josef Juha, 8. Matěj Pěnička, 14. Matěj Pěnička, 15. Lukáš Netrefa, 17. Josef Juha, 20. Jakub Buršík, 24. Matěj Pěnička, 24. Josef Juha, 38. Matěj Pěnička, 51. Filip Forman, 51. Filip Folauf, 53. Jakub Buršík, 56. Filip Forman - 7. Filip Novák, 29. Filip Novák, 36. David Petržela, 39. Lukáš Kučera, 46. David Petržela, 47. Petr Kučera; rozhodčí: Karel Balla - Vojtěch Typl; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 20 - Martin Zahálka 27; po třetinách: 6:1, 3:3, 4:2;
60:00
střely v poslední části Bohemians 14 Pardubice 9 Nejlepšími hráči jsou . za hosty číslo 66 Petržela za domácí 30 Zavřel
60:00
trenér domácích Tomáš Folauf: První část za naší stranu byla odehrána dobře, od druhé části jsme polevili a Pardubice toho dokázali využít. Děkujeme rozhodčím a divákům i soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů
60:00
Komentář trenéra hostů Milana Randy : Bohemka nás dnes přehrávala a zaslouženě vyhrála. Škoda zbytečných individuálních chyb a špatných přesilovek. Jen tyto zápasy, kde musíme hrát na 120% nás posouvají dál. Jsem rád, že nás tyto zápasy čekají v A skupině. Díky Bohemce za zápas a hodně štěstí do těch dalších.
60:00
57:44
Vyloučen hráč Filip Forman družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
56:43
opět v šanci hostující Petržela
55:05
5 minutek do konce třetí třetiny
55:02
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Jakub Buršík (13:6).
54:26
Pardubický Petržela ve velké šanci
53:18
Vyloučen hráč Josef Juha družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře.
52:12
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík bez asistence (12:6).
52:12
pěkně důsledný byl Kuba Buršík a přináší nám to 12 branku v čase 12:12 a Kubá má číslo 21 trochu obráceně , ale je to tam
52:00
osm minutek nám zbývá do konce třetí třetiny, Bohemians u míčku před bránou hostí
50:28
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Josef Juha (11:6).
50:28
Filip Folauf se v poslední chviličce už stačil ohnat po míčku, ale i tak míček končí v síti Pardubic
50:01
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Matěj Pěnička (10:6).
49:20
krásný obranný zákrok Matěje Netrefy při úniku Pardubic
48:15
hosté posíleni dvěma góly a tempo nabírá na obrátkách
46:44
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Kučera, asistoval Tomáš Číhař (9:6).
46:44
nedáš dostaneš dvě střely na bránu hostu skóre neměnilo únik Pardubic ano
45:47
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval Lukáš Kučera (9:5).
43:53
domácí v plném počtu
42:25
domácí i v oslabení stačili zaútočit na pardubickou bránu
41:53
Vyloučen hráč David Kubánek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za blokování hokejky.
38:31
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval David Petržela (9:4).
37:12
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Jan Horák (9:3).
36:24
signalizované trestné střílení pro Pardubice po poradě rozhodčích bylo odvoláno ,
35:36
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval Vojtěch Kaluža (8:3).
34:16
Vyloučen hráč Sebastián Palda družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
28:21
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Filip Novák, asistoval David Petržela (8:2).
24:09
Vyloučen hráč Dominik Czeszewski družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
23:53
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Josef Juha, asistoval Filip Horák (8:1).
19:05
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík, asistoval Jan Malič (6:1).
18:37
pět střel na bránu rozhodčí rozpřahují , ale trenéři na sebe ukazují , že gól tam byl, Krásné gesto pardubického trenéra
16:40
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Josef Juha, asistoval Patrik Šebek (5:1).
16:15
domácí sice vedou o tři branky , ale hosté v žádném případě zbraně nezkládají
15:00
pět minut nám schází do konce první části
14:22
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Netrefa, asistoval Josef Juha (4:1).
13:48
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Jakub Buršík (3:1).
09:40
Pardubice na straně domácích se pokouší dostat domácí do tlaku a srovnat stav utkání
08:43
střela z rohu vyzkoušela gólmana domácích
07:28
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Filip Forman (2:1).
07:28
první lajna dává vedení domácím zpět
06:48
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Filip Novák bez asistence (1:1).
06:48
chyba domácích na středu hřiště je připravuje o vedení
04:58
Dominik Šimáně vyzkoušel pozornost gólmana hostí dělovkou od středové čáry
03:12
dvojice Juha Netrefa mohla po druhé skórovat , tentokrát byl gólman hostí připraven
01:48
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Josef Juha, asistoval Lukáš Netrefa (1:0).