2:0
5:0
5:0
- : -
branky (asistence): 08:32 Filip Rulíšek (Adam Bouček), 11:56 Adam Bouček, 34:04 Jakub Hromada (Jakub Vávra), 34:43 Matěj Boček (Filip Rulíšek), 35:45 Dominik Janda (Tomáš Čáslava), 38:17 Tomáš Čáslava (Matouš Burian), 38:31 Jakub Hromada (Jakub Vávra), 43:30 Štěpán Čejka (Adam Bouček), 44:50 Matouš Burian (Dominik Janda), 49:25 Filip Rulíšek (Matěj Boček), 54:11 Matouš Burian (Dominik Janda), 59:35 Štěpán Čejka (Adam Bouček)

BLACK ANGELS - FBŠ SLAVIA Plzeň 12:0
9. Filip Rulíšek, 12. Adam Bouček, 35. Jakub Hromada, 35. Matěj Boček, 36. Dominik Janda, 39. Tomáš Čáslava, 39. Jakub Hromada, 44. Štěpán Čejka, 45. Matouš Burian, 50. Filip Rulíšek, 55. Matouš Burian, 60. Štěpán Čejka; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Daniel Pfeifer 36 - Daniel Dolák 66; po třetinách: 2:0, 5:0, 5:0;
60:01
Komentář domácího trenéra Jakuba Zalubila: Pasivních 35 minut znamenalo trápení se s houževnatým soupeřem. Ten pak odpadl a nám to tam začalo konečně padat. Nula vzadu se počítá. Sezóna teprve teď začíná a musíme začít hrát o dost lépe. Děkujeme za zápas a divákům za podporu.
60:00
Komentář hostující trenéra Jana Husáka: Jsem rád za zapojení širšího kádru včetně 11 dorostenců. Mrzí mě, že jsme nedokázali vstřelit žádný gól, šancí jsme na ně měli dost. Pozitivních bylo prvních 34 minut, poté soupeř na hřišti dominoval. Díky všem.
60:00
59:59
Pfeifer dokázal udržet čisté konto.
59:35
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Čejka, asistoval Adam Bouček (12:0).
56:55
Vyloučen hráč Štěpán Čejka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
54:11
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Dominik Janda (11:0).
51:26
Blaci kontrolují zápas.
50:09
Surový ve velké šanci trefuje boční síť.
49:25
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Matěj Boček (10:0).
48:54
Plzeňský hráč ve velké šanci netrefuje branku.
46:52
Plzeň měla standartku,a trefila hned prvního hráče ve zdi.
44:50
44:50
Burian šel sám na gólman a dává gól.
43:30
42:51
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil Tomáš Veselý.
42:51
Plzeň hrála v brankovišti a Blaci budou mít nájezd.
40:32
Blaci vstoupili aktivně do třetiny.
40:00
40:00
39:30
Plzeň se v poslední minutě snažili dát gól.
38:31
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Jakub Vávra (7:0).
38:17
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Čáslava, asistoval Matouš Burian (6:0).
36:03
Vyloučen hráč Tomáš Veselý družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:03
Blaci darovali Plzni další přesilovku.
35:45
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Dominik Janda, asistoval Tomáš Čáslava (5:0).
35:45
Blaci dali tři rychlé góly.
34:43
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matěj Boček, asistoval Filip Rulíšek (4:0).
34:04
34:04
Vávra nahrával Hromadovi a ten už si dokázal poradit s gólmanem.
31:20
Plzeň ze standartky těsně míjí branku.
30:55
Blaci nevyužili další šanci.
29:27
Čejka ve velké šanci šanci netrefuje míček a nedává gól.
26:32
Blaci zamkli plzeň, ale svoje šanci nevyužívají.
25:10
Boček přestřeluje branku.
22:38
Domácí jsou v pěti.
20:38
Vyloučen hráč Matyáš Pik družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra rukou.