4:1
2:2
1:0
- : -
branky (asistence): 00:35 Adéla Kubátová, 06:05 Adéla Kubátová (Markéta Kabešová), 06:53 Eliška Juhaňáková (Adéla Kubátová), 09:35 Eliška Juhaňáková (Andrea Dostálová), 30:10 Veronika Šraierová (Táňa Pospíšilová), 30:22 Eliška Juhaňáková (Andrea Dostálová), 57:21 Adéla Kubátová (Andrea Dostálová)
branky (asistence): 07:36 Tereza Urbášková (Jana Arazimová), 27:16 Tereza Urbášková, 28:31 Tereza Urbášková (Renata Zajíčková)

Banes Florbal Soběslav - SK BIVOJKY LITVÍNOV 7:3
1. Adéla Kubátová, 7. Adéla Kubátová, 7. Eliška Juhaňáková, 10. Eliška Juhaňáková, 31. Veronika Šraierová, 31. Eliška Juhaňáková, 58. Adéla Kubátová - 8. Tereza Urbášková, 28. Tereza Urbášková, 29. Tereza Urbášková; rozhodčí: Jiří Kučera - Libor Štěcha; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Eliška Hnojnová 18 - Veronika Ziegelbauerová 32; po třetinách: 4:1, 2:2, 1:0;
60:00
Komentář trenéra Banes Florbal Soběslav: Děkujeme soupeřkám za zápas. Naše holky hrály dobře až na občasné výpadky soustředění.
60:00
Komentář trenéra SK Bivojky Litvínov: Zápas se lámal ve druhé třetině, kdy jsme dotahovali ale vlastními chybami jsme pustili domácí do vedení které jsme díky úzkému kádru již neměli sílu zvrátit. Děkujeme domácím za zápas a těšíme se na odvetu v Litvínově.
60:00
58:18
Vyloučen hráč Tereza Urbášková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
57:21
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Adéla Kubátová, asistoval Andrea Dostálová (7:3).
30:22
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Eliška Juhaňáková, asistoval Andrea Dostálová (6:3).
30:10
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Veronika Šraierová, asistoval Táňa Pospíšilová (5:3).
28:31
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Tereza Urbášková, asistoval Renata Zajíčková (4:3).
27:16
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Tereza Urbášková z trestného střílení (4:2).
20:00
20:00
Poměr střel po první třetině je přívětivý pro domácí celek: 13:5
20:00
17:06
Po skvělém začátku první třetiny se hra značně zpomalila. Domácí očividně trochu odpočívají
09:52
Vyloučen hráč Hana Kostečková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
09:35
07:36
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Tereza Urbášková, asistoval Jana Arazimová (3:1).
06:53
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Eliška Juhaňáková, asistoval Adéla Kubátová (3:0).
06:05
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Adéla Kubátová, asistoval Markéta Kabešová (2:0).
00:35
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Adéla Kubátová bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kučera a Libor Štěcha.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Veronika Ziegelbauerová; hráči v poli: Lucie Soukupová, Jana Arazimová, Markéta Bártová, Tereza Urbášková, Lada Flachsová
00:00
Line-up domácích Banes Florbal Soběslav: brankář: Eliška Hnojnová; hráči v poli: Petra Kabešová, Amálie Šťastná, Táňa Pospíšilová, Lucie Vacková, Markéta Kabešová