2:1
1:0
2:4
1:0
branky (asistence): 00:33 Magdaléna Plášková (Martina Řepková), 12:31 Martina Řepková, 34:03 Martina Řepková (Nela Jiráková), 43:07 Martina Řepková (Magdaléna Plášková), 50:09 Magdaléna Plášková (Martina Řepková), 60:25 Martina Řepková (Nikol Pekárková)
branky (asistence): 16:18 Markéta Vrlíková (Veronika Káčová), 41:08 Nela Kapcová (Paulína Hudáková), 49:58 Nela Kapcová (Markéta Vrlíková), 54:21 Paulína Hudáková (Kateřina Šromotová), 58:15 Kristína Hudáková (Denisa Kotzurová)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 6:5p
1. Magdaléna Plášková, 13. Martina Řepková, 35. Martina Řepková, 44. Martina Řepková, 51. Magdaléna Plášková, 61. Martina Řepková - 17. Markéta Vrlíková, 42. Nela Kapcová, 50. Nela Kapcová, 55. Paulína Hudáková, 59. Kristína Hudáková; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 90; zásahy brankářů: Jana Christianová 16 - Veronika Tomšová 11; po třetinách: 2:1, 1:0, 2:4, 1:0;
60:25
65:00
Komentář trenéra domácích, pana Lukáše Procházky: ,,Naprosto nesmyslná ztráta v zápase, který jsme hráli poměrně dobře a mohli ho v pohodě kontrolovat. Soupeře jsme vrátili do hry jen svou nedisciplinovaností, musíme zapracovat na tom, aby se toto v dalších zápasech neopakovalo. Jinak to byl díky oběma týmům nadprůměrný extraligový zápas. Děkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů."
65:00
Komentář trenéra hostů, pana Jakuba Robenka: ,,Nevstoupili jsme do zápasu dobře a dlouho jsme tahali za kratší konec provazu. V druhé třetině jsme začali lépe bránit a vyrovnali jsme hru. Přesto Nám chyběla efektivita na útočné polovině a díky špatnému pohybu jsme si nevypracovali více střel. Zachránili Nás dneska přesilovky. Výhra Chodova asi zasloužená, ale po průběhu samozřejmě mrzí, že jsme bod navíc nezískali my."
60:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Nikol Pekárková (6:5).
60:25
Řepková naprodruhé trefuje přesně a končí dnešní zápas!
60:22
Káčová famózně zachránila proti Řepková.
60:00
60:00
59:59
Ve třetí třetině už nic neuvidíme a čeká nás prodloužení.
59:20
Ostrava vybojovala roh na útočné polovině.
58:59
Šromotová u mantinelu postrčila Jirákovou.
58:15
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková, asistoval Denisa Kotzurová (5:5).
58:15
Kristína Hudáková z ničeho trefuje přímo do šibenice a je srovnáno.
57:29
Vyloučen hráč Nela Jiráková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra na zemi.
57:29
Nela Jiráková spadla na zem a je přísně vyloučena, Ostrava má obrovskou šanci.
56:48
Lacková na poslední chvíli zblokovala Tožičkovou.
56:21
Pekárková faulovala a Ostrava má šanci útočit.
55:29
Skvělou práci Tožičkové nezužitkovali její spoluhráčky, čas ovšem utíká rychle pro hosty.
54:21
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Paulína Hudáková, asistoval Kateřina Šromotová (5:4).
54:21
Fatál předvedla i obrana Ostravy a Paulína Hudáková dostává hosty na dostřel.
52:14
Kajfoszová zkoušela pohotovou střelou překvapit Christianovou, zkušená gólmanka ale v pohodě vyráží.
51:37
Tožičková vybojovala míček pro svůj tým.
50:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Martina Řepková (5:3).
50:09
Po šíleném fatálu Ostravy vrací Chodovu dvougólový náskok Plášková!
49:58
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Markéta Vrlíková (4:3).
49:58
Svačinová nešťastně tečovala a Ostrava opět snižuje.
49:40
Kajfoszová a Šromotová přerušili protiútok Chodova.
48:41
Grossová trefila klín Christianové.
48:02
Christianové parádně zasahuje proti Kotzurové!
47:19
Šromotová v souboji generací zbořila Beránkovou.
47:07
Po nepřehledné situaci v rohu budou hrát hosté.
45:07
Jiráková provětrala obranu soupeře, ale Tomšová nakonec zasahovat nemusela.
44:14
Káčová nenašla přesně Kapcovou před prázdnou brankou.
43:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Magdaléna Plášková (4:2).
43:07
Plášková v protiútoku s obrovským přehledem našla Řepkovou, která kompletuje hattrick!
42:42
Peštová neprostřelila Grossovou.
41:08
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Paulína Hudáková (3:2).
41:08
Kapcová po krásném crossu snižuje.
40:48
Kotzurová přehrála Řepkovou a Ostrava opět útočí.
40:07
Chodov začíná v oslabení výhozem do autu.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Chodov - 8, Ostrava - 5.
40:00
39:51
Vyloučen hráč Gabriela Tožičková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za vysoká hokejka.
39:51
Tožičková reflexivně sáhla po míčku v úrovni hlav protihráček a je vyloučena.
39:33
Pekárková z výběhu pálí vedle.
39:20
Střela Pláškové tečována mimo.
38:42
Protiútok Vrlíkové skončil na obránkyních.
37:35
Řepková s Pekárkovou zavařili obraně Ostravy a budou ještě rozehrávat.
36:24
Rána Suché zblokována.
35:32
Vrbová je zpět na hřišti a hned se zapojila do hry.
35:16
Řepková mohla dát druhý gól v jediném oslabení, Tomšová ale drží šance Ostravy.
34:35
Chodov zvládá oslabení i nadále velmi slušně.
34:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Nela Jiráková (3:1).
34:03
Řepková prošla celé hřiště a zavěsila do šibenice!
33:19
Vyloučen hráč Johana Vrbová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
33:19
Vrbová zastavila Hudákovou nedovoleně a přesilovku bude mít také Ostrava.
32:47
Káčová trefila pouze oblouk brány.
31:34
Řepková pálí z otočky těsně mimo.
31:20
Paulína Hudáková přihrávala zpoza brány na svojí sestru, Chodov měl štěstí že jí střela nesedla.
31:06
Kajfoszová vybojovala faul ve vlastním rohu.
30:22
Tomšová chytá míček a Hudáková je zpět na hřišti. Chodov přesilovku nevyužil.
30:06
Rozhodčí přerušují hru kvůli zranění Nely Kapcové.
29:40
Přihrávka Frantíkové na Řepkovou byla mírně nepřesná.
28:59
Závar před brankou skončil faulem Chodova.
28:19
Vyloučen hráč Paulína Hudáková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
28:19
Paulína Hudáková nedovoleně přerušila akci domácích a Chodov bude mít první přesilovku dnešního zápasu.
27:59
Kotzurové sjel míček z čepele a tak místo střely spáchala pouze faul vysokou holí.
27:31
Grossová uchránila míček před Suchou a její spoluhráčky jdou střídat.
26:28
Hudáková blokuje ránu Hanzlíkové.
25:44
Vrlíková zůstala sama před brankou, Christianová jí ale dorážku nedovolila.
24:50
Peštová trefuje tyč!
24:08
Káčová s Vrlíkovou zatlačili na obranu a vybojovali roh.
23:04
Pekárková ve složité pozici nestihla přihrát Pláškové a míček sbírá Kajfoszová.
22:24
Beránková tečovala střelu Jirákové těsně vedle.
22:17
Na druhé straně zasahuje Tomšová proti Suché.
21:18
Kajfoszová vyzkoušela Christianovou.
20:43
Střelu Jirákové zblokovala Paulína Hudáková.
20:00
Střela do tyčky hráč Tereza Peštová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
20:00
20:00
Střely po první třetině: Chodov - 7, Ostrava - 5.
20:00
19:34
Suchá zbořila jednu ze soupeřek a postupovala na Tomšovou, ostravská gólmanka zvládla zasáhnout a následně jí mladá hráčka domácích zbořila v brankovišti.
18:35
Přihrávku na Hanzlíkovou tak tak zastavila obrana Ostravy.
16:18
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Veronika Káčová (2:1).
16:18
Po parádním pase Káčové snižuje Markéta Vrlíková.
14:54
Řepková vyhnala Jirákovou za vlastní bránu.
13:23
Peštová pálí mimo.
13:20
Hanzlíková se snažila rychlostně přejít přes Grossovou, slovenská reprezentantka nakonec situaci zvládla.
12:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková bez asistence (2:0).
12:31
Po chybě Kotzurové šla sama na bránu Řepková. Tomšová sice první pokus vychytala, ale z následného závaru chodovská hvězda zvyšuje na 2:0.
11:28
Šromotová postupovala ze strany sama na Christianovou, ta výborně zasáhla.
10:39
Paulína Hudáková vyslala nepříjemnou střelu, Christianová vyráží.
09:56
Šromotová vybojovala míček a Kajfoszová následně faul. Z volného úderu ale hosté nic nevytěžili.
08:58
Plášková chytrou tečí posílá míček těsně mimo.
08:03
Suchá na hranici pravidel zastavila Lackovou.
07:21
Hanzlíková vymotala dvě přihráčky, ale v těžké pozici nepřihrála přesně.
06:53
Střelu Lackové ztečovali hráčky v obraně.
06:13
Suchá nechala Beránkové, ta trefuje pouze blok hostů.
05:13
Vrbová podezřele zasáhla hokejkou do střely Šromotové, rozhodčí nechávají pokračovat ve hře.
04:34
Ostrava přidala, Kotzurová trefuje boční síť.
04:22
Po střele Káčové poprvé zasahuje Christianová.
03:42
Suchá se výborně vrátila a obrala o míček Grossovou.
02:02
Bývalá hráčka Chodova Lacková nastupuje v hostujícím týmu překvapivě v obraně. Nyní zastavila Řepkovou.
01:33
Bekhendová dorážka Peštové letí vedle.
01:04
Po faulu Tožičkové hraje Ostrava.
00:33
00:33
Raketový nástup domácích, nadvakrát se trefuje Plášková!
00:13
Chodovské lvice začínají u své obrany.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Beranová a Lucie Hejnová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Denisa Kotzurová, Nela Kapcová, Markéta Vrlíková, Veronika Káčová, Paulína Hudáková
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Markéta Svačinová, Nela Jiráková, Magdaléna Plášková, Martina Řepková, Nikol Pekárková
00:00
Dobré odpoledne všem příznivcům ženského florbalu z haly na Jižním Městě. V místní hale nás dnes čeká souboj o 1. místo v extraligové tabulce mezi domácím Chodovem a hosty z FBC Ostrava. Příjemné počtení u onlajnu Vám přeje Dominik Hrubý!