2:2
- : -
FBC Droždín
FBC Droždín
branky (asistence): 02:55 Martin Ondra (Martin Šťastný), 04:22 Jan Machatý, 12:40 Petr Jahoda, 17:08 David Jahoda (Petr Jahoda), 23:30 Martin Šťastný (Nikita Fesyukov), 30:19 Jan Machatý, 31:01 Nikita Fesyukov (Jan Machatý)
branky (asistence): 09:27 Kamil Pán, 13:29 Pavel Janeček (Michal Konečný), 29:05 Petr Heinisch (Patrik Dočkal), 32:08 Patrik Dočkal

FBC Droždín - FBC Playmakers Prostějov 7:4
3. Martin Ondra, 5. Jan Machatý, 13. Petr Jahoda, 18. David Jahoda, 24. Martin Šťastný, 31. Jan Machatý, 32. Nikita Fesyukov - 10. Kamil Pán, 14. Pavel Janeček, 30. Petr Heinisch, 33. Patrik Dočkal; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 4:2 + Michal Konečný ČK1 + 5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Václav Kašpar ? - Miroslav Klimeš ?; po třetinách: 3:1, 2:1, 2:2;
39:00
38:59
Vyloučen hráč Martin Šťastný družstva FBC Droždín na 2 minuty za sekání.
32:39
Trestné střílení družstva FBC Droždín neproměnil Petr Jahoda.
32:08
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Patrik Dočkal bez asistence (7:4).
31:01
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Nikita Fesyukov, asistoval Jan Machatý (7:3).
30:19
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Jan Machatý bez asistence (6:3).
29:05
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Petr Heinisch, asistoval Patrik Dočkal (5:3).
26:00
26:00
24:01
Vyloučen hráč Petr Jahoda družstva FBC Droždín na 2 minuty za bránění ve hře.
23:30
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Martin Šťastný, asistoval Nikita Fesyukov (5:2).
22:40
Vyloučen hráč Petr Heinisch družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za blokování hokejky.
20:26
Vyloučen hráč Michal Konečný družstva FBC Playmakers Prostějov do konce utkání.
20:26
Vyloučen hráč Michal Konečný družstva FBC Playmakers Prostějov na 5 minut za hrubost.
19:03
Vyloučen hráč Jan Krahulík družstva FBC Droždín na 2 minuty za sekání.
17:08
Branku družstva FBC Droždín vstřelil David Jahoda, asistoval Petr Jahoda (4:2).
13:29
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Pavel Janeček, asistoval Michal Konečný (3:2).
13:00
13:00
12:40
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Petr Jahoda bez asistence (3:1).
09:27
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Kamil Pán bez asistence (2:1).
08:29
Vyloučen hráč Michal Konečný družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za hra bez hokejky.
07:00
Vyloučen hráč Jan Machatý družstva FBC Droždín na 2 minuty za bránění ve hře.
04:22
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Jan Machatý bez asistence (2:0).
02:55
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Martin Ondra, asistoval Martin Šťastný (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Chovanec a Jiří Kroupa.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Playmakers Prostějov:
00:00
Line-up domácích FBC Droždín: brankář: Václav Kašpar; hráči v poli: Nikita Fesyukov, Filip Boháč, Martin Šťastný, Jan Krahulík, Martin Ondra