3:4
1:2
- : -
FBC Droždín
branky (asistence): 11:17 Martin Vlk, 18:32 Vojtěch Šmehlík, 19:27 Patrik Kuka (Jakub Gruntorád), 21:04 Jan Dohnal (Petr Žák), 36:17 Michal Košátko (Marek Jeřábek)
FBC Droždín
branky (asistence): 00:17 Martin Ondra (Martin Šťastný), 08:14 Jáchym Bielesz (Jan Machatý), 15:23 Nikita Fesyukov, 15:45 Jáchym Bielesz (Jan Machatý), 19:42 Tomáš Otevřel, 20:29 Jáchym Bielesz (Benedikt Müller), 26:21 Jan Krahulík (Martin Šťastný), 33:46 Martin Ondra (Nikita Fesyukov)

FbC Asper Šumperk B - FBC Droždín 5:8
12. Martin Vlk, 19. Vojtěch Šmehlík, 20. Patrik Kuka, 22. Jan Dohnal, 37. Michal Košátko - 1. Martin Ondra, 9. Jáchym Bielesz, 16. Nikita Fesyukov, 16. Jáchym Bielesz, 20. Tomáš Otevřel, 21. Jáchym Bielesz, 27. Jan Krahulík, 34. Martin Ondra; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; zásahy brankářů: Daniel Jurka ? - Ivan Štefek ?; po třetinách: 1:2, 3:4, 1:2;
39:00
38:11
Vyloučen hráč David Jahoda družstva FBC Droždín na 2 minuty za sekání.
36:17
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil Michal Košátko, asistoval Marek Jeřábek (5:8).
33:46
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Martin Ondra, asistoval Nikita Fesyukov (4:8).
27:58
Vyloučen hráč Filip Boháč družstva FBC Droždín na 2 minuty za bránění ve hře.
26:21
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Jan Krahulík, asistoval Martin Šťastný (4:7).
26:00
26:00
21:04
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil Jan Dohnal, asistoval Petr Žák (4:6).
20:29
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Jáchym Bielesz, asistoval Benedikt Müller (3:6).
19:42
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Tomáš Otevřel bez asistence (3:5).
19:27
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil Patrik Kuka, asistoval Jakub Gruntorád (3:4).
18:32
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil Vojtěch Šmehlík bez asistence (2:4).
17:31
Vyloučen hráč Tomáš Otevřel družstva FBC Droždín na 2 minuty za sekání.
15:45
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Jáchym Bielesz, asistoval Jan Machatý (1:4).
15:23
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Nikita Fesyukov bez asistence (1:3).
13:32
Vyloučen hráč Jakub Gruntorád družstva FbC Asper Šumperk B na 2 minuty za sekání.
13:00
13:00
12:28
Vyloučen hráč Matěj Konečný družstva FBC Droždín na 2 minuty za sekání.
11:17
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil Martin Vlk z trestného střílení (1:2).
08:14
02:24
Vyloučen hráč Petr Žák družstva FbC Asper Šumperk B na 2 minuty za bránění ve hře.
00:17
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Martin Ondra, asistoval Martin Šťastný (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Chovanec a Jiří Kroupa.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Droždín: brankář: Ivan Štefek; hráči v poli: Nikita Fesyukov, Filip Boháč, Martin Šťastný, Jan Krahulík, Martin Ondra