2:2
2:0
- : -

FbK TJ Svitavy - KM automatik FBK Jičín 4:3
16. Kateřina Daňková, 26. Kateřina Daňková, 41. Michaela Prokešová, 45. Kateřina Daňková - 6. Natálie Kuželová, 20. Natálie Kuželová, 28. Adéla Kmošková; rozhodčí: Jan Čtvrtečka - Kateřina Koucká; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Barbora Králíčková 21 - Tereza Chlumská 15; po třetinách: 0:1, 2:2, 2:0;
45:00
44:44
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Kateřina Daňková, asistoval Veronika Strýčková (4:3).
43:27
Timeout KM automatik FBK Jičín
40:21
Timeout FbK TJ Svitavy
40:21
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Michaela Prokešová, asistoval Pavlína Bryšková (3:3).
33:18
Vyloučen hráč Monika Kuhnová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
27:19
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Adéla Kmošková, asistoval Natálie Kuželová (2:3).
25:50
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Kateřina Daňková, asistoval Klára Konečná (2:2).
21:41
Vyloučen hráč Natálie Kuželová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za blokování hokejky.
19:53
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Natálie Kuželová bez asistence (1:2).
15:57
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Kateřina Daňková bez asistence (1:1).
15:00
15:00
05:11
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Natálie Kuželová, asistoval Monika Kuhnová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čtvrtečka a Kateřina Koucká.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín:
00:00
Line-up domácích FbK TJ Svitavy: brankář: Barbora Králíčková; hráči v poli: Tereza Jirčíková, Klára Konečná, Kateřina Daňková, Denisa Halvová, Iva Čečotková