0:1
1:3
- : -
branky (asistence): 08:12 Viktor Čapek, 35:36 Jaroslav Hlad (Michal Bína)
branky (asistence): 06:18 Jan Tomáš (Kristián Hráský), 21:22 Šimon Říha (Vojtěch Kohout), 32:33 Jakub Háze, 36:20 Jiří Václavík (Vojtěch Marel), 40:45 Martin Flégl (Šimon Říha)

Orel Přelouč - TJ Sokol Dvůr Králové nL 2:5
9. Viktor Čapek, 36. Jaroslav Hlad - 7. Jan Tomáš, 22. Šimon Říha, 33. Jakub Háze, 37. Jiří Václavík, 41. Martin Flégl; rozhodčí: Daniel Suchý - Václav Křepelák; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Pavel Matoušek 20 - Richard Janďourek 11; po třetinách: 1:1, 0:1, 1:3;
45:00
44:59
Střely na branku ve 3. třetině: 6:10.
40:46
Hosté dokázali přesilovku rychle využít a vedou již o 3 branky.
40:45
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Martin Flégl, asistoval Šimon Říha (2:5).
39:25
Domácí Orel hrál v šesti a rozhodčí si toho hned všimli - Orel se bude bránit ve 4.
39:20
Vyloučen hráč Michal Bína družstva Orel Přelouč na 2 minuty za špatné střídání.
39:18
Timeout Orel Přelouč
39:10
A na druhé straně zachraňuje nadvakrát Matoušek a následně hosté také trefují břevno.
38:20
A do třetice všeho zlého pro V. Čapka, domácí útočník trefuje z dorážky břevno!
37:25
Domácí V. Čapek neproměňuje svůj druhý sólo nájezd - tentokrát střelu doprostřed brány likviduje klidný Janďourek.
36:21
Hosté ale nechtějí připustit zdramatizování zápasu: od levého mantilelu se pěknou ranou trefuje Václavík.
36:20
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Jiří Václavík, asistoval Vojtěch Marel (2:4).
35:37
A domácí Hlad se napotřetí konečně prosadil - za půlkou se na středu uvolnil a střelou tahem dal gól.
35:36
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Jaroslav Hlad, asistoval Michal Bína (2:3).
34:00
Hostující Janďourek nadvakrát likviduje nebezpečnou střelu Hlada z levé strany. Domácí ne a ne jej překonat.
32:34
A poté, co hosté opět srovnali hru, pak opět z ničeho zvyšují své vedení - nahození od půlky podjelo pod tělem zacloněného Matouška do branky.
32:33
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Jakub Háze bez asistence (1:3).
31:00
Domácí opět začínají náporem - krásné uvolnění V. Čapka po přihrávce Hlada končí neproměněným blafákem - gólman hostí chytá!
30:00
30:00
Převaha hostí trvala i ve druhé třetině - střely na branku 3:9 pro hosty ze Dvora.
30:00
29:50
Hosté v jasné pozici přestřelují branku domácího Matouška!
28:00
Hra se opět vyrovnala a hodně otevřela - útoky se střídají na obou stranách, ale bez gólového zakončení.
24:00
Obraz hry se mění - domácí ve snaze vyrovnat zatlačili teď soupeře na jeho polovinu a zejména Souček se snaží protlačit do střely - zatím ale bez výsledku.
21:23
A hosté téměř z nevinné akce se ujímají vedení, Říha dostal přihrávku podél pravého mantinelu, vytočil se od něj a nad rameno Matouška zavěsil.
21:22
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Šimon Říha, asistoval Vojtěch Kohout (1:2).
19:00
Zápas se vrátil do obvyklých kolejí první třetiny, hosté tlačí a kombinují, domácí pozorně brání a zkoušejí brejky.
15:40
Druhou třetinu zahajují domácí náporem, střely V. Čapka a Chyby chytá ale gólman hostí.
15:00
15:00
Střely na branku v 1. třetině 4:6 pro hosty.
15:00
13:00
Přesilovka domácích nevyužita, střely byly zblokovány hostujícími obránci.
10:57
Nyní uvidíme v akci přesilovkové komando domácích ...
10:56
Vyloučen hráč Vojtěch Kohout družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za držení.
08:13
Domácí Orel odpovídá vzápětí individuální akci Viktora Čapka, který sólo průnik z pravého křídla zakončil pěknou ranou pod víko.
08:12
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Viktor Čapek bez asistence (1:1).
06:19
Hosté ze Dvora zúročlili svůj úvodní tlak po pěkné kombinaci střelou pod padajícího domácího gólmana.
06:18
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Jan Tomáš, asistoval Kristián Hráský (0:1).