1:4
2:2
3:2
- : -
branky (asistence): 10:00 Tomáš Balcar (Miloslav Krýsl), 18:20 Tomáš Balcar (Miloslav Krýsl), 26:56 Filip Brož (Miloslav Krýsl), 33:59 Miloslav Krýsl (Tomáš Balcar), 35:55 Miloslav Krýsl (Tomáš Balcar), 44:35 Filip Brož (Miloslav Krýsl)
branky (asistence): 00:59 Jakub Vít (Ondřej Bureš), 06:39 Oldřich Vaňkát (Marek Bláha), 11:26 Marek Stuchlík (Vojtěch Jedlička), 13:27 Oldřich Vaňkát (David Roflík), 17:40 Aleš Klemš (Jakub Smetana), 19:03 Jakub Vít (Marek Bláha), 43:09 Vojtěch Jedlička (David Roflík), 43:55 Ondřej Baloun (Jakub Smetana)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBC SION DDM Nová Generace -muži 6:8
11. Tomáš Balcar, 19. Tomáš Balcar, 27. Filip Brož, 34. Miloslav Krýsl, 36. Miloslav Krýsl, 45. Filip Brož - 1. Jakub Vít, 7. Oldřich Vaňkát, 12. Marek Stuchlík, 14. Oldřich Vaňkát, 18. Aleš Klemš, 20. Jakub Vít, 44. Vojtěch Jedlička, 44. Ondřej Baloun; rozhodčí: Aleš Jansa - František Košňar; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Daniel Veselý 11 - Vojtěch Kuča 16; po třetinách: 1:4, 2:2, 3:2;
45:00
44:35
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Filip Brož, asistoval Miloslav Krýsl (6:8).
43:55
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Ondřej Baloun, asistoval Jakub Smetana (5:8).
43:09
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Vojtěch Jedlička, asistoval David Roflík (5:7).
40:02
Vyloučen hráč Jakub Smetana družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za sekání.
35:55
Timeout FBC SION DDM Nová Generace -muži
35:55
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miloslav Krýsl, asistoval Tomáš Balcar (5:6).
33:59
30:00
30:00
26:56
19:03
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Jakub Vít, asistoval Marek Bláha (2:6).
18:20
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Tomáš Balcar, asistoval Miloslav Krýsl (2:5).
17:40
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Aleš Klemš, asistoval Jakub Smetana (1:5).
15:00
15:00
14:03
Vyloučen hráč Matěj Velc družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za hrubost.
13:27
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Oldřich Vaňkát, asistoval David Roflík (1:4).
11:26
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Marek Stuchlík, asistoval Vojtěch Jedlička (1:3).
10:00
06:39
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Oldřich Vaňkát, asistoval Marek Bláha (0:2).
05:12
Vyloučen hráč Filip Brož družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře.
04:17
Vyloučen hráč Vojtěch Jedlička družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za blokování hokejky.
00:59
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Jakub Vít, asistoval Ondřej Bureš (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a František Košňar.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SION DDM Nová Generace -muži: brankář: Vojtěch Kuča; hráči v poli: David Roflík, Vojtěch Jedlička, Adam Černohorský, Oldřich Vaňkát, Michael Kořínek