0:2
1:2
1:3
- : -
branky (asistence): 20:22 Oldřich Vaňkát (Ondřej Bureš), 38:25 Ondřej Baloun (Ondřej Bureš)
branky (asistence): 07:12 Tomáš Langer (Petr John), 08:11 Tomáš Langer (Matěj Tesař), 16:19 David Petráž (Jan Horák), 19:21 Tomáš Langer (Matěj Tesař), 37:40 Martin Junek (David Petráž), 41:53 Jan Horák, 43:52 David Petráž (Pavel Petraš)

FBC SION DDM Nová Generace -muži - FbK Orlicko-Třebovsko 2:7
21. Oldřich Vaňkát, 39. Ondřej Baloun - 8. Tomáš Langer, 9. Tomáš Langer, 17. David Petráž, 20. Tomáš Langer, 38. Martin Junek, 42. Jan Horák, 44. David Petráž; rozhodčí: Aleš Jansa - Daniel Ondráček; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Vojtěch Kuča 22 - Karel Aubus 13; po třetinách: 0:2, 1:2, 1:3;
45:00
43:52
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil David Petráž, asistoval Pavel Petraš (2:7).
41:53
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jan Horák z trestného střílení (2:6).
38:25
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Ondřej Baloun, asistoval Ondřej Bureš (2:5).
37:40
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Martin Junek, asistoval David Petráž (1:5).
30:00
30:00
20:22
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Oldřich Vaňkát, asistoval Ondřej Bureš (1:4).
19:21
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Langer, asistoval Matěj Tesař (0:4).
16:19
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil David Petráž, asistoval Jan Horák (0:3).
15:36
Vyloučen hráč David Roflík družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
13:34
Vyloučen hráč Petr John družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:41
Vyloučen hráč Aleš Klemš družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za hrubost.
08:11
07:12
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Langer, asistoval Petr John (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Daniel Ondráček.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko:
00:00
Line-up domácích FBC SION DDM Nová Generace -muži: brankář: Vojtěch Kuča; hráči v poli: David Roflík, Vojtěch Jedlička, Adam Černohorský, Oldřich Vaňkát, Michael Kořínek