2:2
1:1
0:1
- : -
branky (asistence): 04:56 Rudolf Suk (Petr Janíček), 12:13 Petr Janíček, 18:59 Petr Janíček (Rudolf Suk)
branky (asistence): 00:43 Tomáš Rejmont, 11:15 Roman Lustyk (Roman Větrovec), 29:47 Filip Frýda (Tomáš Rejmont), 33:20 Filip Frýda (Tomáš Havlík)

TJ Sokol Dvůr Králové nL - Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí 3:4
5. Rudolf Suk, 13. Petr Janíček, 19. Petr Janíček - 1. Tomáš Rejmont, 12. Roman Lustyk, 30. Filip Frýda, 34. Filip Frýda; rozhodčí: Jitka Romančáková - Marek Čížek; vyloučení: 0:4; využití: 2:0; zásahy brankářů: David Stibor 32 - Jakub Racek 16; po třetinách: 2:2, 1:1, 0:1;
45:00
43:54
Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL
33:20
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Filip Frýda, asistoval Tomáš Havlík (3:4).
30:00
30:00
29:47
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Filip Frýda, asistoval Tomáš Rejmont (3:3).
26:46
Vyloučen hráč Filip Frýda družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za blokování hokejky.
18:59
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček, asistoval Rudolf Suk (3:2).
17:54
Vyloučen hráč Roman Lustyk družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za blokování hokejky.
15:00
15:00
14:00
Vyloučen hráč Filip Frýda družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:13
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček bez asistence (2:2).
11:15
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Roman Lustyk, asistoval Roman Větrovec (1:2).
04:56
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Rudolf Suk, asistoval Petr Janíček (1:1).
04:54
Vyloučen hráč Jiří Kramer družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:43
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Tomáš Rejmont bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Romančáková a Marek Čížek.
00:00
00:00
Line-up hostů Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí: brankář: Jakub Racek; hráči v poli: Tomáš Havlík, Jiří Kramer, Tomáš Rejmont, Filip Frýda, Michal Zaplatílek
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Dvůr Králové nL: brankář: David Stibor; hráči v poli: Rudolf Suk, Petr Janíček, Michal Krejcar, Martin Heřmanský, Pavel Kuneš