0:3
1:3
2:1
- : -
branky (asistence): 20:46 Michal Pleskot (Radim Křinka), 32:49 Michal Pleskot, 44:35 Daniel Pitřík (Jan Pozler)
branky (asistence): 05:08 Petr Jonáš (Jakub Kofroň), 06:01 Lukáš Pavuk (Pavel Holan), 11:34 Tomáš Hájek (Jakub Kofroň), 18:11 Petr Jonáš (Daniel Bořetický), 19:40 Jakub Kofroň (Daniel Bořetický), 22:45 Petr Kučera (Pavel Holan), 37:09 Jakub Kofroň (Daniel Bořetický)

Orel Přelouč - FBK Piráti Sokol Chrudim 3:7
21. Michal Pleskot, 33. Michal Pleskot, 45. Daniel Pitřík - 6. Petr Jonáš, 7. Lukáš Pavuk, 12. Tomáš Hájek, 19. Petr Jonáš, 20. Jakub Kofroň, 23. Petr Kučera, 38. Jakub Kofroň; rozhodčí: Lukáš Žofka - Marek Čížek; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Vladimír Tyller 22 - Martin Zitko 25; po třetinách: 0:3, 1:3, 2:1;
45:00
44:35
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Daniel Pitřík, asistoval Jan Pozler (3:7).
37:09
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jakub Kofroň, asistoval Daniel Bořetický (2:7).
36:17
Vyloučen hráč Michal Pleskot družstva Orel Přelouč na 2 minuty za zdržování hry.
32:49
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Michal Pleskot bez asistence (2:6).
30:00
30:00
26:32
Vyloučen hráč Radek Mareš družstva Orel Přelouč na 2 minuty za bránění ve hře.
26:32
Vyloučen hráč Petr Kučera družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za hrubost.
25:37
Vyloučen hráč Martin Křinka družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání.
22:45
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Pavel Holan (1:6).
20:46
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Michal Pleskot, asistoval Radim Křinka (1:5).
19:40
18:11
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Jonáš, asistoval Daniel Bořetický (0:4).
15:00
15:00
11:34
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Tomáš Hájek, asistoval Jakub Kofroň (0:3).
06:01
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Lukáš Pavuk, asistoval Pavel Holan (0:2).
05:08
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Jonáš, asistoval Jakub Kofroň (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Žofka a Marek Čížek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Piráti Sokol Chrudim: brankář: Martin Zitko; hráči v poli: Petr Jonáš, Pavel Holan, Jakub Kofroň, Tomáš Hájek, Daniel Bořetický